COVID-19 - Wasze zdrowie jest dla nas najważniejsze. Praca Salonów Marki DS oraz Autoryzowanych Serwisów DS odbywa się z zachowaniem wszelkich środków ostrożności, zaleceń i wytycznych związanych z ochroną zdrowia oraz przestrzeganiem zasad higieny.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

URZEKAJĄCY Nowa wizja samochodu

DS 4, który już wkrótce będzie dostępny w sprzedaży, zachwyca i fascynuje imponującymi proporcjami. Samochód ma charyzmatyczny wygląd i muskularną sylwetkę. Ergonomiczne, zaawansowane technologicznie wnętrze to umiejętne połączenie rozszerzonej technologii z czystym, harmonijnym designem.  

EDYCJA LIMITOWANA DS 4 LA PREMIERE

Poznaj ekskluzywną edycję limitowaną DS 4 La Premiere.

Wyrafinowany, magnetyczny styl

Duże koła, atletyczna sylwetka i aerodynamiczny profil: płynne i wyraziste linie DS 4 sprawiają wrażenie, jakby samochód był w nieustannym ruchu. Wyrzeźbione światła z tyłu doskonale komponują się z eleganckimi kształtami podkreślając charakter samochodu.

DS 4 reflektory DS MATRIX LED VISION

Przeszywające spojrzenie

Hipnotyzujące projektory systemu DS MATRIX LED VISION, listwy świateł do jazdy dziennej składające się z 98 diod LED… Dzięki nim DS 4 ma wyrazisty i efektowny wygląd. Równie ekscytujący, co innowacyjny.   

DS MATRIX LED VISION

Inteligentny system oświetlenia

Projektory DS MATRIX LED VISION nowej generacji mają smukły i nowoczesny wygląd. Układ oświetlenia wykorzystuje systemy Matrix Beam oraz Dynamic Bending Light (dynamiczne doświetlenie zakrętów). System precyzyjnie identyfikuje otoczenie i dostosowuje wiązkę światła do warunków wykorzystując jeden z pięciu trybów (miasto, trasa, autostrada, zła pogoda i mgła). Dzięki temu w każdych warunkach możesz korzystać ze świateł drogowych nie oślepiając innych użytkowników drogi.

DS 4 wersja hybrydowa na drodze

Zademonstruj Twój styl

DS 4 zainspirowany jest zarówno SUV-ami coupé, jak i kompaktowymi hatchbackami. Ten niezwykle atrakcyjny samochód kusi licznymi możliwościami personalizacji. Oferowany jest w dwóch wersjach wykończenia: DS 4 Performance Line podkreślającej Twój sportowy styl oraz DS 4 CROSS, idealnej dla łowców przygód.  

DS 4 Performance Line
DS 4 CROSS

DS 4 PERFORMANCE LINE

DS 4 CROSS

DESIGN WNĘTRZA Czysta elegancja naszego know-how

Wnętrze DS 4 to przestrzeń zdominowana przez czyste formy: ekrany zintegrowane z deską rozdzielczą, przełącznik E-TOGGLE, stylizowane przełączniki elektrycznie sterowanych szyb czy niewidoczne, centralne otwory systemu wentylacji DS AIR. Aby dodatkowo wzbogacić klimat wnętrza, nasi eksperci wykorzystali swój know-how i wykończyli kokpit unikalnymi materiałami. Wnętrze zdobią elementy z karbonu, brązowego popiołu i skóry – licowej lub Nappa z motywem bransolety zegarka, który jest jedną z ikon stylu Marki.

Zobacz wnętrze 360°
Cuir Galet
Cuir Nappa
Performance Line

TECHNOLOGICZNY Ciesz się emocjonującym, głębokim doświadczeniem z jazdy

DS 4 wprowadza w życie koncepcję “rozszerzonej technologii”, która jest unikalnym połączeniem najnowocześniejszej technologii z rozszerzoną rzeczywistością. Dzięki zwiększonej efektywności, dodatkowym możliwościom komunikacji oraz bardziej innowacyjnym rozwiązaniom doświadczenie z jazdy będzie pełniejsze, a poziom bezpieczeństwa – jeszcze wyższy.

DS EXTENDED HEAD UP DISPLAY

Intuicyjne informacje i bezpieczeństwo w polu widzenia drogi

Zaawansowany wyświetlacz Head Up zapewnia dostęp do niezwykle głębokich doświadczeń wizualnych dzięki technologii rozszerzonej rzeczywistości. Cyfrowe informacje wyświetlane są na obrazie o przekątnej 21” w odległości 4 metrów przed samochodem. Sprawiają wrażenie, jakby znajdowały się bezpośrednio na drodze – dzięki temu nigdy nie musisz odrywać od niej wzroku.  

SYSTEM DS IRIS

Twój asystent, którym sterujesz za pomocą zmysłów

SYSTEM DS IRIS to nowy, intuicyjny i ergonomiczny ekosystem informacyjny, który można w pełni personalizować. Osobisty asystent reaguje na polecenia wydawane za pośrednictwem interfejsu dotykowego i rozumie Twoje słowa. Dzięki temu system robi to, czego od niego oczekujesz dokładnie wtedy, kiedy tego chcesz.

DS SMART TOUCH

Twoje skróty na wyciągnięcie ręki

Dzięki systemowi DS SMART TOUCH możesz korzystać z dostępu do jednego z 6 ulubionych skrótów (cel podróży, kontakt, radio, ustawienia klimatyzacji itp.) za pośrednictwem jednego ruchu, bez odrywania wzroku od drogi. Zlokalizowany w zasięgu ręki ekran dotykowy śledzi ruchy i rozpoznaje gesty, takie jak powiększanie, zmniejszanie czy nawet odręczne pismo.   

DS 4 E-TENSE Nowa generacja mobilności

DS 4 ładowanie wersji hybrydowej plug-in

Nasi inżynierowie opracowali dla DS 4 nową, bardziej wydajną platformę z myślą o designie i osiągach. Jest ona kompatybilna z naszą najnowszą, 225-konną jednostką hybrydową plug-in E-TENSE. Składa się ona z benzynowego silnika o mocy 180 KM oraz 110-konnej jednostki elektrycznej i zapewnia doskonałe osiągi w połączeniu z niezwykłą elastycznością. Zasięg w trybie zeroemisyjnym wynosi ponad 50 km w cyklu mieszanym (WLTP). Wersja ta zachowuje praktyczność odmiany spalinowej, a bagażnik jest równie pojemny.

 

Technologia E-TENSE narodziła się na torze wyścigowym i umożliwiła naszemu zespołowi oraz kierowcom zdobycie tytułów mistrzowskich w Formule E. To prawdziwa demonstracja naszego technologicznego know-how.

Komfort i Bezpieczeństwo

Innowacje umożliwiające dynamiczną i harmonijną jazdę

DS DRIVE ASSIST 2.0

DS ACTIVE SCAN SUSPENSION

DS NIGHT VISION

Nowa generacja prowadzeniaCzytaj więcej
Technologia półautonomicznej jazdy DS Drive Assist 2.0
Przewiduj, co czeka Cię na drodzeCzytaj więcej
DS Active Scan Suspension
Zauważ w ciemności to, co niedostrzegalneCzytaj więcej
System DS Night Vision z kamerą na podczerwień

Znajdź punkt sprzedaży