TECHNOLOGIA W SŁUŻBIE KOMFORTU

W STRONĘ DOSKONAŁOŚCI

Ciesz się radością z jazdy dzięki technologiom zapewniającym dostęp do niezwykłych doznań. Spraw, by każda podróż była niezapomnianym doświadczeniem.    
DS IRIS SYSTEM INFOTAINMENT 

DS IRIS SYSTEM to nasz nowy intuicyjny, ergonomiczny ekosystem informacyjny, który można całkowicie spersonalizować. Łączy w sobie osobistego asystenta, który wykorzystuje interfejs dotykowy, jak również rozumie to, co mówisz, więc system robi to, co chcesz, kiedy chcesz.

 

Dostęp do jednego z 6 ulubionych skrótów (miejsce docelowe, kontakt, radio, ustawienia wentylacji itp...) za pomocą jednego ruchu bez odrywania wzroku od drogi dzięki DS SMART TOUCH. Idealnie umiejscowiony w pobliżu dłoni ekran dotykowy śledzi Twoje ruchy i rozpoznaje gesty, takie jak powiększanie, pomniejszanie, a nawet pismo ręczne.

DS SMART TOUCH dostępny w DS 4

ADML PROXIMITY
Nowy sposób na dostęp do swojego samochodu. Gdy jesteś w odległości mniejszej niż 3 metry, samochód automatycznie ożywa i świeci. W odległości 1,5 metra samochód odblokowuje się, a klamki drzwi, do tej pory niewidoczne, wysuwają się z gracją (i). Podobnie jest w przypadku oddalania się: w odległości 2 metrów klamki chowają się, a samochód automatycznie blokuje się bez konieczności wykonywania jakichkolwiek czynności. Dostępne w DS 3, DS 4 i DS 9.
DS ACTIVE SCAN SUSPENSION
Wyboje na drodze skanowane są natychmiastowo. Ten inteligentny system aktywnego zawieszenia opiera się na kamerze umieszczonej w górnej części przedniej szyby, a także na wielu czujnikach, które nieustannie poszukują niedoskonałości na drodze. Przekazują one te dane w ciągu milisekund do komputera, który obsługuje każde koło niezależnie. W zależności od otrzymanych
FOCAL ELECTRA® SOUND SYSTEM 
Ciesz się wyjątkowym doświadczeniem audio, korzystając z systemu dźwiękowego FOCAL Electra®. System audio składa się z 14 głośników, w tym subwoofera i wzmacniacza o łącznej mocy 515 W, co zapewnia wyjątkowe doznania.

DS IRIS SYSTEM

DS IRIS SYSTEM to nasz nowy ekosystem informacyjny, który jest intuicyjny, ergonomiczny i może być całkowicie spersonalizowany. Zawiera on osobistego asystenta z ekranem dotykowym i funkcją rozpoznawania głosu. DS IRIS SYSTEM robi to, co chcesz, kiedy chcesz. Dostępny w DS 3, DS 4 i DS 7.
DS AIR

W pełni wbudowany w deskę rozdzielczą, niewidoczny nawiewnik DS AIR to wyjątkowy system wentylacji, który jest zarówno subtelny, jak i wydajny. Dzięki kompaktowej konstrukcji nadaje przepływ i czystość projektowi deski rozdzielczej.

 

Dostępny w DS 4

ODKRYJ JESZCZE WIĘCEJ

Technologia E-TENSE 

Poznaj elektryfikację à la DS Automobiles.

Technologie wspomagające kierowcę

Bezpieczeństwo i kontakt ze światem zewnętrznym w trakcie jazdy.