PRZEJDŹ DO ZAWARTOŚCI

OBSŁUGA SERWISOWA SAMOCHODÓW ELEKTRYCZNYCH I HYBRYD PLUG-IN

Wiedza i doświadczenie DS Service 

Dzięki samochodowi elektrycznemu poznasz nowy wymiar obsługi serwisowej. Jest ona prostsza i tańsza, ma również istotny wkład w Twój codzienny komfort.

 

Obsługa najnowszej generacji modeli DS wymaga specjalistycznej wiedzy, narzędzi i posiadania odpowiednich certyfikatów bezpieczeństwa. Elektryczny układ napędowy, akumulator i elementy elektroniczne muszą być poddawane odpowiednim czynnościom serwisowym, dlatego powierz obsługę samochodu elektrycznego lub hybrydowego sieci uprawnionych ekspertów DS Automobiles.

SPECJALNA UMOWA SERWISOWA dla samochodów elektrycznych

Planując obsługę serwisową elektrycznego DS wybierz ofertę, która najlepiej odpowiada Twoim zwyczajom i potrzebom związanym z eksploatacją samochodu.

 

Pamiętaj, aby przestrzegać harmonogramu przeglądów. Mamy dla Ciebie dobrą informację - obsługa serwisowa samochodu elektrycznego jest nawet 30% tańsza niż spalinowego.

 

Możesz sfinansować zakup umowy serwisowej w ratach miesięcznych - masz gwarancję ceny z dnia zakupu i stałej kwoty raty w całym okresie finansowania, bez ryzyka związanego z inflacją i innymi niespodziankami.  

NASZE ZOBOWIĄZANIA DOTYCZĄCE OBSŁUGI SERWISOWEJ SAMOCHODÓW ELEKTRYCZNYCH

ZAPEWNIMY CI PEŁEN SPOKÓJ

GWARANCJA

Akumulator trakcyjny objęty jest gwarancją na 8 lat lub 160 000 km

 

DS ASSISTANCE 24/7

Holowanie i pomoc w razie wypadku lub awarii, w tym usterki akumulatora trakcyjnego 

 

OBSŁUGA PRZEZ EKSPERTÓW

Nasi eksperci zajmą się Twoim samochodem i odpowiedzą na wszystkie pytania

UPROSZCZONE ZARZĄDZANIE EKSPLOATACJĄ SAMOCHODU

ROZSZERZONA GWARANCJA I UMOWY SERWISOWE

Profesjonalna obsługa serwisowa Twojego DS, która zapewni mu pełną sprawność przez wiele lat 

 

ROZWIĄZANIA DO ŁADOWANIA

Spersonalizowane wsparcie w wyborze rozwiązania do ładowania

 

ROZWIĄZANIA ZAPEWNIAJĄCE MOBILNOŚĆ

Oferowane przy okazji każdej interwencji serwisowej w Twoim samochodzie

 

KOSZTORYS I UMÓWIANIE SIĘ ONLINE NA WIZYTĘ 

Zapytaj o kosztorys planowanych operacji serwisowych i wybierz datę oraz przedział czasowy, który najbardziej Ci odpowiada  

E-BOOK SERWISOWY  

TWOJA KSIĄŻKA SERWISOWA W WERSJI CYFROWEJ 

Skorzystaj z dostępu do informacji na wyciągnięcie ręki dzięki cyfrowej książce serwisowej, zwanej e-bookiem serwisowym. Możesz jej używać za pośrednictwem aplikacji MyDS.

Dzięki temu praktycznemu rozwiązaniu możesz w łatwy sposób znaleźć wszystkie informacje dotyczące obsługi serwisowej Twojego DS:

- Szczegóły przeprowadzonych operacji

- Czas/przebieg do następnego przeglądu 

Dodatkowo, w przypadku odsprzedaży samochodu e-book serwisowy jest gwarancją bezpieczeństwa dla nowego nabywcy - będzie on mógł przejąć od Ciebie cyfrową książkę serwisową.

 

Aby skorzystać z tej usługi, pobierz aplikację MyDS i skontaktuj się z doradcą DS, który pomoże Ci ją aktywować.

 

Dla Twojej wygody książka serwisowa jest również dostępna w formie papierowej.

WIZYTA W SERWISIE

Twój elektryczny DS wyposażony jest w wiele nowoczesnych technologii, dlatego jego obsługa wymaga udziału uprawnionych i wyposażonych w odpowiedni sprzęt ekspertów. Doskonale znają oni jego specyfikę, dzięki czemu zagwarantują Twojemu samochodowi długowieczność oraz bezpieczeństwo.

 

Nasi eksperci DS posiadają niezbędne kwalifikacje do obsługi, naprawy, a nawet wymiany akumulatora trakcyjnego w Twoim samochodzie.

 

Samochód po wizycie w serwisie wróci do Ciebie umyty i wyczyszczony.

Twoje doświadczenie trwa dalej

ONLY YOU to pakiet dostosowanych do oczekiwań usług stworzonych z myślą o Tobie. Planując najbliższą wizytę w serwisie skorzystaj z usługi DS VALET, która zapewni Ci spokój, pełną mobilność i dostęp do wyjątkowych doświadczeń.

USŁUGI SKROJONE NA MIARĘ

DS Assistance

Reagujemy natychmiast, by zapewnić Ci bezpieczeństwo i komfort.

Skorzystaj z usługi DS ASSISTANCE, dzięki której otrzymasz wsparcie nawet w przypadku najdrobniejszych problemów z samochodem. 

Aplikacja MyDS

Aplikacja MyDS została zaprojektowana, aby połączyć Cię z samochodem i jego otoczeniem. Przenieś wrażenia z jazdy na nowy poziom - przed podróżą, w jej trakcie i po jej zakończeniu.