PRZEJDŹ DO ZAWARTOŚCI

Elektryczne i hybrydowe

E-TENSE

Samochody elektryczne i hybrydy DS Automobiles

Poznaj nowy wymiar prowadzenia dzięki modelom DS Automobiles z napędem elektrycznym i hybrydowym plug-in.

Nasza gama dla biznesu spełni wszystkie Twoje oczekiwania dzięki innowacyjnemu designowi, proekologicznym rozwiązaniom i najnowszym technologiom.

ZALETY BEZEMISYJNEGO SAMOCHODU

Do licznych korzyści prowadzenia samochodu elektrycznego lub hybrydowego należy:

 

  • wydajna i cicha jazda zapewniająca niezrównany komfort
  • korzystanie ze specjalnych usług DS Automobiles
  • szybkie i intuicyjne ładowanie
  • brak emisji (i) Brak emisji spalin na końcówce układu wydechowego (w trakcie użytkowania).   CO2 w trybie całkowicie elektrycznym oraz swoboda przemieszczania się

Do najważniejszych zalet korzystania z firmowych pojazdów elektrycznych lub hybrydowych wliczamy:

 

  • optymalizację całkowitego kosztu eksploatacji (TCO)
  • przyczynianie się do obniżenia emisji CO2
  • oszczędności na kosztach paliwa
  • swobodny dostęp do centrów miast
Zoptymalizowany zakup
Państwowe dotacje na pojazdy niskoemisyjne
Rząd lub lokalne władze mogą oferować firmom wsparcie finansowe, takie jak bonusy ekologiczne czy premie za przejście na pojazdy elektryczne lub hybrydowe o niskiej emisji CO2.
TCO: obniżone koszty eksploatacji dla firm

Aby sprostać Twoim oczekiwaniom dotyczącym obniżenia całkowitych kosztów eksploatacji, DS Automobiles zobowiązuje się do zagwarantowania zrównoważnego „TCO” (Total Cost of Ownership - Całkowitego Kosztu Posiadania) między samochodami z silnikiem spalinowym a elektrycznymi.

 

Obliczanie TCO uwzględnia różne czynniki, takie jak zwolnienie od podatku od samochodów służbowych, oszczędności na paliwie oraz koszty eksploatacji. W dłuższej perspektywie firmowe samochody elektryczne lub hybrydowe są tańsze w utrzymaniu niż samochody z silnikiem spalinowym.

 

Skontaktuj się z doradcą DS Expert, by poznać szczegóły.

NOS SERVICES DÉDIÉS AUX PROFESSIONNELS
PRZYSPIESZONE ŁADOWANIE W PRACY LUB W DOMU DZIĘKI INSTALACJI SZYTEJ NA MIARĘ

Istnieje wiele rozwiązań, które wpływają na czas ładowania Twojego samochodu służbowego.

 

Ze względu na liczne korzyści (z szybkością ładowania na czele) rekomendujemy korzystanie ze stacji DS eProWallBox.

 

Umożliwia ona ładowanie Twojego DS w najbezpieczniejszy możliwy sposób. Połączone wersje eProWallBox oferują również korzystanie z szerokiego zakresu usług, takich jak zdalne serwisowanie i aktualizacje, kontrola dostępu, zarządzanie ładowaniem czy szczegółowe raporty.

 

DS Automobiles pomaga również w instalacji punktów ładowania w miejscu pracy lub w domu za pośrednictwem Free2move E-Solutions.

ROZSZERZONA MOBILNOŚĆ

Wypożyczanie samochodu z silnikiem spalinowym lub hybrydowym na okazjonalne podróże służbowe.

 

DS Mobility Pass został stworzony z myślą o biznesie i jest dedykowany dla kierowców DS 3 E-TENSE, którzy chcą pokonywać długie dystanse bez stresu związanego z ładowaniem samochodu.

 

Korzystaj z atrakcyjnych ofert na wypożyczenie samochodu DS z silnikiem spalinowym lub hybrydowym w sieci Free2move.

SPECJALISTYCZNE PORADY DLA TWOJEJ FLOTY
Skorzystaj z personalizowanego wsparcia, by przeprowadzić swoją flotę przez proces zmiany na energię odnawialną. Nasze narzędzie, przeznaczone dla menadżerów większych flot, pozwala ocenić stopień kompatybilności floty z zasilaniem elektrycznym, mierząc jej potencjał do elektryfikacji czy szacując liczbę potrzebnych punktów ładowania. Otrzymaj rekomendacje dostosowane do rzeczywistego użytkowania Twojej floty i zyskaj dodatkowe korzyści.
DANE ZWIĄZANE Z UŻYTKOWANIEM TRYBU ELEKTRYCZNEGO

PHEV Connect to zaawansowana deska rozdzielcza, która dostarcza kluczowe dane dotyczące użytkowania, nawyków ładowania oraz zużycia energii przez samochody prowadzone przez Twoich współpracowników.

 

Oferowana przez Leasys i dostępna przez pierwszy rok usługa pozwoli Ci na biężaco monitorować sposób, w jaki użytkownicy hybryd typu plug-in wykorzystują ich elektryczne funkcje pod kątem przebytego dystansu i ładowania.

 

Kształtując świadomość swojego zespołu na temat korzyści płynących z korzystania z trybu elektrycznego, możesz obniżyć całkowity koszt posiadania swojej floty samochodowej.

ODKRYJ NASZĄ OFERTĘ POJAZDÓW DLA PROFESJONALISTÓW
 
 

DS 3
Elektryczny, Hybrydowy, Diesel lub Benzynowy

Rata leasingu od 1442 zł netto miesięcznie (i) Oferta leasingowa skierowana do przedsiębiorców. Założenia przyjęte do kalkulacji: cena katalogowa brutto 192 200 zł, okres leasingu 36 miesięcy i roczny przebieg 10 000 km, wpłata początkowa 20%, miesięczna rata leasingowa netto: 1442 zł. W przypadku leasingu oferowanego przez Stellantis Financial Services Polska Sp. z o.o. możliwe jest uzyskanie dofinansowania z Programu NFOŚiGW „Mój Elektryk”. Szczegóły znajdą Państwo u Autoryzowanego Dealera DS Automobiles. Niniejsza informacja nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 Kodeksu cywilnego. Zgoda na udzielenie leasingu jest uzależniona od zdolności kredytowej klienta ustalanej zgodnie z procedurami Leasingodawcy.  

 
 

DS 4 
Hybrydowy, Diesel lub Benzynowy

Rata leasingu od 2282 zł netto miesięcznie (i) Oferta leasingowa skierowana do przedsiębiorców. Założenia przyjęte do kalkulacji: cena katalogowa brutto 203 500 zł, okres leasingu 36 miesięcy i roczny przebieg 10 000 km, wpłata początkowa 10%, miesięczna rata leasingowa netto: 2282 zł. Szczegóły znajdą Państwo u Autoryzowanego Dealera DS Automobiles. Niniejsza informacja nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 Kodeksu cywilnego. Zgoda na udzielenie leasingu jest uzależniona od zdolności kredytowej klienta ustalanej zgodnie z procedurami Leasingodawcy.  

 
 

DS 7
Hybryda plug-in

Rata leasingu od 2337 zł netto miesięcznie (i) Oferta leasingowa skierowana do przedsiębiorców. Założenia przyjęte do kalkulacji: cena katalogowa brutto 245 500 zł, okres leasingu 36 miesięcy i roczny przebieg 10 000 km, wpłata początkowa 10%, miesięczna rata leasingowa netto: 2337 zł. Szczegóły znajdą Państwo u Autoryzowanego Dealera DS Automobiles. Niniejsza informacja nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 Kodeksu cywilnego. Zgoda na udzielenie leasingu jest uzależniona od zdolności kredytowej klienta ustalanej zgodnie z procedurami Leasingodawcy.

 
 

DS 9 
Hybryda plug-in

Rata leasingu od 3765 zł netto miesięcznie (i) Oferta leasingowa skierowana do przedsiębiorców. Założenia przyjęte do kalkulacji: cena katalogowa brutto 314 800 zł, okres leasingu 36 miesięcy i roczny przebieg 10 000 km, wpłata początkowa 10%, miesięczna rata leasingowa netto: 3765 zł. Szczegóły znajdą Państwo u Autoryzowanego Dealera DS Automobiles. Niniejsza informacja nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 Kodeksu cywilnego. Zgoda na udzielenie leasingu jest uzależniona od zdolności kredytowej klienta ustalanej zgodnie z procedurami Leasingodawcy. 

SPECJALNE WSPARCIE
Skontaktuj się z nami
Umów się na spotkanie z doradcą DS, który zapewni Ci profesjonalne wsparcie.
FAQ – samochody elektryczne i hybrydowe
Dowiedz się więcej na temat samochodów elektrycznych lub hybrydowych.