PRZEJDŹ DO ZAWARTOŚCI

TECHNOLOGIE

Technologie i innowacje DS 

Technologie i innowacje DS Automobiles są odzwierciedleniem doskonałości i unikalnego know-how Marki. Definiują one przyszłość motoryzacji w kontekście transformacji energetycznej.  

Samochody DS Automobiles wyposażone są w najbardziej zaawansowane rozwiązania technologiczne, które gwarantują Ci komfort, bezpieczeństwo i wyjątkowe wrażenia z jazdy, z zachowaniem najwyższej dbałości o środowisko naturalne.  

Ekologia i wydajność
Samochody DS wyposażone są w proekologiczne rozwiązania, które zapewniają wydajność bez kompromisów w kwestii osiągów i radości z jazdy. Technologia E-TENSE, zastosowana w samochodach elektrycznych i hybrydach plug-in, wyznacza ramy przyszłości elektromobilności. Silniki Puretech i BlueHDI umożliwiają ograniczenie negatywnego wpływu na środowisko dzięki ograniczonej masie i rozmiarom, co w konsekwencji prowadzi do zmniejszenia zużycia paliwa.  
Systemy wspomagające kierowcę 
DS Automobiles wyposażył swoje modele w zaawansowane technologie wspomagające kierowcę, aby zapewnić Ci spokój i bezpieczeństwo w trakcie podróży. Rozszerzony wyświetlacz Head-Up umożliwia śledzenie kluczowych informacji związanych z prowadzeniem bez odrywania wzroku od drogi, a dzięki systemowi wspomagania parkowania samochód autonomicznie wykona zarówno manewr parkowania równoległego, jak i prostopadłego. Rozwiązań zwiększających bezpieczeństwo w samochodach DS jest znacznie więcej - przykładem jest system DS Night Vision, który wykrywa zagrożenia na drodze zwiększając spokój i bezpieczeństwo w trakcie jazdy.  
Technologie zwiększające komfort
Opracowaliśmy liczne technologie, aby zaoferować Ci najwyższy poziom komfortu i nadzwyczajne wrażenia za kierownicą Twojego DS, już od momentu otwarcia drzwi samochodu. Od systemu bezkluczykowego dostępu i uruchamiania ADML Proximity, przez unikalny dźwięk generowany przez system HiFi FOCAL Electra®, po układ wentylacji DS AIR: wszystkie zastosowane rozwiązania zwiększają komfort bez kompromisów w kwestii osiągów czy designu.   
Samochody koncepcyjne DS 
Samochody koncepcyjne DS powstały jako połączenie najnowocześniejszej technologii i awangardowego designu. To prawdziwe dzieła sztuki o unikalnym, futurystycznym wzornictwie. Koncepcyjne DS E-TENSE Performance, DS X E-TENSE i DS E-TENSE wyposażone są w silniki elektryczne, które zapewniają niezrównaną responsywność i doskonałe osiągi. DS Aero Sport Lounge ma elegancką sylwetkę sedana o niezwykle aerodynamicznych, opadających liniach dachu. Każdy koncepcyjny DS jest wyrazem nowej wizji przyszłości motoryzacji à la DS Automobiles.