PRZEJDŹ DO ZAWARTOŚCI

DS Service

OBSŁUGA SERWISOWA NA NAJWYŻSZYM POZIOMIE

DS SERVICE poświęca Ci szczególną uwagę zawsze, gdy Twój samochód wymaga profesjonalnej obsługi. 

W DS Service dokładamy wszelkich starań, by zagwarantować Ci najwyższą jakość obsługi serwisowej Twojego samochodu. 

Osobiści Doradcy Serwisowi Klienta

Wiedza i doświadczenie ekspertów technicznych DS  
Doświadcz doskonałości w naszych warsztatach dzięki wiedzy naszych wykwalifikowanych doradców serwisowych i techników, którzy zostali specjalnie przeszkoleni, aby dbać o Ciebie i Twój samochód DS. 
Zapewnij Twojemu DS najlepszą obsługę
Regularnie sprawdzaj stan techniczny Twojego samochodu, wykonuj na czas niezbędne naprawy i uniknij przykrych niespodzianek podczas podróży. Nasze usługi to gwarancja obsługi przez doświadczonych ekspertów, najwyższej jakości części zamiennych i konkurencyjnych cen.   
Pakiety i przeglądy
Nasi najlepsi technicy zajmą się konserwacją Twojego pojazdu, jednocześnie oferując Ci pakiety dostosowane do Twoich potrzeb z kontrolowanymi kosztami. 

Wsparcie na każdym etapie

Umów się na wizytę online 

Wystarczy kilka kliknięć w aplikacji MyDS, aby wybrać najbliższy serwis i dokładną datę oraz godzinę wizyty. 

W DS Service zrobimy wszystko, by zapewnić Ci obsługę techniczną, przeglądy i naprawy Twojego samochodu na najwyższym poziomie, zawsze w pełnej zgodności z przepisami sanitarnymi.   

Zostaw i odbierz swój samochód DS w dogodnym dla Ciebie terminie

Zostaw samochód w naszym serwisie o każdej porze dnia i nocy, dzięki naszemu terminalowi MyDS Service 24/7. Postępuj zgodnie z instrukcjami na ekranie, aby w kilka chwil zostawić lub odebrać swój samochód - 24/7.

DS VALET: cenimy Twój czas

DS Automobiles oszczędza Twój czas pozostawiając do dyspozycji kierowcę, który zapewni Ci wsparcie przy zakupie nowego samochodu lub wizycie w DS Service. Zabierzemy Twój samochód ze wskazanego przez Ciebie miejsca i odwieziemy go z powrotem po wykonaniu usługi.

Videocheck: śledź przebieg prac w serwisie i ciesz się pełną przejrzystością  

Po przekazaniu samochodu do serwisu i przed rozpoczęciem prac nasi eksperci przedstawią Ci materiał video z diagnozą. Jeżeli podczas operacji serwisowych niezbędna będzie konsultacja dotycząca dodatkowego zakresu lub kosztów naprawy, Doradca Serwisowy DS poinformuje Cię o wszystkim i wyśle Ci film wraz z kosztorysem,  wskazując obszary lub dodatkowe elementy wymagające interwencji serwisu. Kompletny film wideo z wyjaśnieniem, co jeszcze należy zrobić wysyłany jest w linku w wiadomości tekstowej SMS bezpośrednio na Twój telefon komórkowy. Możesz go obejrzeć w dogodnej dla Ciebie chwili.

Do Ciebie należy decyzja dotycząca zakresu interwencji, którą podejmujesz po zapoznaniu się z przesłanym materiałem wideo z DS Service.

DS Assistance

Jesteśmy stale do dyspozycji, by zapewnić Ci bezpieczeństwo i komfort. 

Skorzystaj z usługi DS ASSISTANCE, która zapewni Ci wsparcie w rozwiązaniu nawet najdrobniejszych problemów z samochodem. Numer telefonu Assistance: 00 800 24 24 07 07 (1)SMS: 06 70 92 13 02

Twoja cyfrowa książka serwisowa

Ciesz się pełną przejrzystością i wygodą dzięki cyfrowej książce serwisowej, dostępnej w aplikacji MyDS. Skontaktuj się z Doradcą DS, aby aktywować tę usługę.  

 

Aby zapewnić Ci maksymalną wygodę, książka serwisowa wciąż dostępna jest również w wersji papierowej. 

Usługi skrojone na miarę

Only YOU 

Skorzystaj z Only YOU - gamy usług dostosowanych do Twoich potrzeb. Zapewnią Ci one Ci spokój, mobilność i możliwość przeżywania unikalnych doświadczeń DS.   

Aplikacja MyDS 

Dzięki aplikacji MyDS masz stałą łączność z samochodem i jego otoczeniem. Korzystanie z DS przed podróżą, w jej trakcie i po jej zakończeniu może być jeszcze ciekawszym przeżyciem.