PRZEJDŹ DO ZAWARTOŚCI
 
ZUŻYCIE PALIWA
Aby zapewnić swoim klientom najlepsze informacje, DS AUTOMOBILES, marka należąca do Grupy Stellantis, oferuje dostęp do niezależnego i certyfikowanego pomiaru zużycia paliwa i emisji w rzeczywistych warunkach użytkowania. (i) Emisja tlenku azotu (NOx) i emisja cząstek stałych (PM).   

Grupa Stellantis i renomowana, niezależna międzynarodowa organizacja Bureau Veritas opracowały procedurę badania rzeczywistego zużycia paliwa w samochodach DS. (i) Transport & Environment: Europejska organizacja ekologiczna specjalizująca się w promowaniu polityki zrównoważonych pojazdów.    Opublikowanie danych dotyczących realnego zużycia paliwa we wszystkich modelach marki DS jest wyrazem dbałości Grupy Stellantis o klientów. Przyjęta procedura zainspirowana jest projektem RDE (Real Driving Emissions - Europejski Protokół Rzeczywistych Emisji) i mierzy zużycie paliwa wykorzystując przenośne urządzenia zamontowane na samochodzie (PEMS). Bureau Veritas, międzynarodowa organizacja o uznanej renomie, jest gwarantem prawidłowości zastosowanej metodologii i zachowania odpowiednich warunków przeprowadzenia badania. Firma potwierdza dokładność i rzetelność danych. (i) France Nature Environnement: Francuska federacja stowarzyszeń zajmujących się ochroną przyrody i środowiska.   

 

 

Testy zostały przeprowadzone na drogach otwartych dla ruchu (25 km w mieście, 39 km poza miastem, 31 km na autostradzie), w standardowych warunkach eksploatacyjnych (z włączoną klimatyzacją, z bagażem, na drogach o zróżnicowanym nachyleniu itp.). (i) Bureau Veritas: światowy lider w dziedzinie badań, inspekcji i usług certyfikacyjnych.   

OBLICZ ZUŻYCIE PALIWA SWOJEGO SAMOCHODU DS

ODKRYJ JESZCZE WIĘCEJ

Polityka Środowiskowa
Poznaj nasz program i działania.
Technologie ekoefektywne
Innowacyjne silniki.