PRZEJDŹ DO ZAWARTOŚCI

PARTNERSTWO I PRESTIŻ

Poznaj nasze partnerskie marki

Partnerzy Marki DS zostali wybrani ze względu na ich renomę i niekwestionowane doświadczenie. Są oni gwarancją, że Twoje doświadczenia związane z korzystaniem z samochodu będą miały unikalny charakter.

PARIS FASHION WEEK® & DS Automobiles

Więcej niż moda

DS Automobiles od 2019 r. jest oficjalnym partnerem Paris Fashion Week® i Haute Couture Week®. Tym, co łaczy Markę z tymi świętami mody i awangardy jest wspólna filozofia, której wyrazem jest poezja stylu i dążenie do doskonałości.

DS & PARIS FASHION WEEK®

Więcej niż moda

DS Automobiles od 2019 r. jest oficjalnym partnerem Paris Fashion Week® i Haute Couture Week®. Tym, co łaczy Markę z tymi świętami mody i awangardy jest wspólna filozofia, której wyrazem jest poezja stylu i dążenie do doskonałości.
Dzięki temu partnerstwu DS Automobiles daje wyraz swojemu zaangażowaniu w świat designu. Współpraca ta zainspirowana jest chęcią łamania schematów, zaskakiwania, eksperymentowania i tworzenia nowych koncepcji. Wzmacnia ona również trend zainicjowany przez organizację Fédération de la Haute Couture et de la Mode, którego celem jest sprawienie, by Paris Fashion Week® miał bardziej ekologiczny i zrównoważony charakter.

Oficjalny samochód wydarzenia

DS Automobiles współpracuje z Paris Fashion Week® i zapewnia wsparcie gościom zaproszonym na to wydarzenie. Przemierzają oni ulice Paryża na pokładzie naszych eleganckich, odważnie stylizowanych i inspirujących samochodów. Od stycznia 2020 r. organizacja Fédération de la Haute Couture et de la Mode korzysta ze zelektryfikowanej floty niskoemisyjnych samochodów, która składa się z 25 egzemplarzy DS 7 CROSSBACK E-TENSE 4×4 300, DS 9 E-TENSE 225 i DS 9 E-TENSE 4×4 360.

RETROSPEKTYWY

DS Automobiles zza obiektywu fotografa

Poznaj lub przeżyj ponownie niezapomniane epizody partnerstwa pomiędzy DS Automobiles i Paris Fashion Week®.

SESJA Z UDZIAŁEM DS 4

Luty 2022 r.

 

Przy okazji pokazu damskiej kolekcji prêt-à-porter jesień-zima 2022-2023 w ramach Paris Fashion Week® DS Automobiles zorganizował sesję zainspirowaną językiem designu najbardziej uznanych fotografów mody. W wydarzenie to zaangażowana była modelka Zoé Hotuqui, która prezentowała kreacje autorstwa Coperni.

 

BALMAIN INSPIRUJE DS AUTOMOBILES

Wrzesień 2021 r.

 

Organizatorzy Paris Fashion Week® 2021 i BALMAIN Festival zaoferowali marce DS możliwość udziału we wspólnej sesji łączącej świat motoryzacji z modą. Stała się ona prawdziwym świętem wyrafinowania, ducha awangardy i francuskiego know-how.

 

DS AUTOMOBILES OŚWIETLA POKAZ MODY COPERNI

Marzec 2021 r.

 

Podczas Paris Fashion Week® Women 2021 firma Coperni zrealizowała swój pokaz w Accor Arena Paris. DS Automobiles wzbogacił niezwykłą scenografię tego wydarzenia udostępniając 36 zelektryfikowanych samochodów (DS 7 CROSSBACK E-TENSE i DS 3 CROSSBACK E-TENSE), które umieszczono po obu stronach wybiegu. Oświetlały one show, w którym uczestniczyło 70 gości.

 

Kolekcja DS CONSCIOUS, w której spotykają się rzemiosło i innowacja

Podczas pokazu Womenswear jesień-zima 2021-2022 w ramach Paris Fashion Week® DS Automobiles przedstawił KOLEKCJĘ DS CONSCIOUS. Ta wyjątkowa, kapsułowa kolekcja czterech ubrań unisex pochłaniających CO2 została stworzona we współpracy z obiecującą marką EGONlab oraz londyńskim studiem badań i innowacji Post Carbon Lab. Inicjatywa ta nawiązywała do Future Craft, filozofii mającej na celu tworzenie innowacyjnych, wyrafinowanych i zaawansowanych technologicznie materiałów - podejścia, które jest tak bliskie Marce.

INNE SPOJRZENIE

DS Automobiles składa hołd projektantom przyszłości

Już od pierwszych dni DS Automobiles definiując identyfikację stylistyczną Marki inspiruje się modą. Tym razem Marka zorganizowała dwie sesje fotograficzne o nazwie "Un autre regard" (pl. Inne spojrzenie), których celem było uhonorowanie ośmiu uznanych projektantów.

 

Thebe Magugu

Thebe Magugu studiował design, modę i fotografię w prestiżowej szkole mody LISOF w Johannesburgu. Pracował w domach mody i u kilku projektantów, po czym w 2015 r. stworzył swoją markę. Projektuje nowoczesne, pełne afrykańskich akcentów ubrania wykorzystując w procesie produkcji lokalne techniki tkackie.  

Boyarovskaya

Boyarovskaya to marka modowa dla kobiet, zlokalizowana w Paryżu i założona przez Marię Boyarovskaya i Artema Kononenko w 2016 r. Istotą ich koncepcji jest dekonstrukcja schematów - zaprojektowane przez nich ubrania mają minimalistyczny styl i są często biodegradowalne. Kreacje Boyarovskaya charakteryzuje efektywny krój i nowoczesna elegancja.  

Mossi

Projektant Mossi Traore równocześnie kieruje dwoma inicjatywami. Pierwsza z nich to szkoła mody, w której uczy studentów, jak rozwijać wiedzę i wykorzystywać ją w praktyce. Druga to marka modowa, której ubrania wyróżniają się czystymi liniami i ponadczasowym pięknem. Przestrzenią spotkania obu inicjatyw są prezentacje nowych kolekcji zaprojektowanych i wyprodukowanych w podparyskich pracowniach.

 

 

Lipiec 2020 r.

DS Automobiles prezentuje wystawę będącą rezultatem sesji fotograficznej “Un autre regard” (pl. Inne spojrzenie). Jest ona owocem spotkania zróżnicowanych języków designu z wielu zakątków świata, których wspólnym mianownikiem jest duch awangardy. BLUE MARBLE, BORAMY VIGUIER, EGONlab, GERMANIER i MANSOUR MARTIN, określone przez Fédération de la Haute Couture et de la Mode jako marki wschodzące, zaprezentowały najbardziej charakterystyczne kreacje spośród swoich prac. Miejscem, w którym ci utalentowani projektanci zazwyczaj demonstrują swoje dzieła, jest brzeg Sekwany, w dół od Palais de Tokyo. Tym razem fotograf Paul Franco wykorzystał przestrzeń przed Château de Bizy i zaprezentował tam swoją wizję przygotowaną na Paris Fashion Week® 2020. Na dziedzińcu i w ogrodach zamkowych wyeksponował pięć fotografii z DS 3 CROSSBACK E-TENSE, DS 7 CROSSBACK E-TENSE 4×4 300 i DS 9 E-TENSE.

 

DS I MUZEUM LUWRU

Dziedzictwo

Partnerstwo DS Automobiles i Muzeum Luwru oparte na sojuszu tradycji i nowoczesności nakierowanemu na budowanie przyszłości, od 2015 roku celebruje Paryż i jego wyjątkowe osiągnięcia. W tym duchu towarzyszymy niezrównanemu paryskiemu muzeum podczas niektórych jego wystaw lub renowacji, łącząc nasze wizje doskonałości, kultury i sztuki podróżowania. Muzeum Luwru i DS Automobiles opierają swoją współpracę na wspólnych wartościach: celebrowaniu dziedzictwa, aby tworzyć nowe wzorce i sprawiać, by Francja błyszczała na całym świecie.

 

 

 

Unikalna w skali światowej kreacja, która wzbogaca podróżowanie o doświadczanie sztuki

Unikalna w skali światowej kreacja, która wzbogaca podróżowanie o doświadczanie sztuki

Unikalną i prestiżową wersję specjalną DS 7 CROSSBACK LOUVRE zdobią unikalne akcenty stylistyczne i artystyczne detale opracowane we współpracy z zespołem Muzeum Luwru. Daj się uwieść elegancji tej ekskluzywnej, zainspirowanej sztuką wersji, która powstała dzięki know-how naszych mistrzów artystycznego rzemiosła. Poznaj historię i tajemnice 182 najważniejszych dzieł sztuki dzięki indywidualnym podcastom, które możesz odsłuchać za pośrednictwem menu ekranu dotykowego w samochodzie. Obejrzyj te dzieła na własne oczy dzięki karcie Amis du Louvre.

B.R.M Chronographes & DS Automobiles

Precyzja

Firma B.R.M Chronographes została założona w 2003 roku przez Bernarda Richardsa, pasjonata mechaniki precyzyjnej. Zajmuje się tworzeniem unikalnie innowacyjnych, ręcznie produkowanych zegarków, które można dowolnie personalizować. Ekskluzywne produkty zaprojektowane przez francuskiego eksperta sztuki zegarmistrzowskiej dla Marki DS sprawiają, że każdy samochód staje się wyrazem stylu, silnego charakteru i nowatorskiego designu.

B.R.M R180, esencja designu i unikalnego know-how

Zegarek B.R.M R180 został opracowany, by zdobić wnętrza DS 7 CROSSBACK i DS 9. Po uruchomieniu silnika dostojnie wysuwa się z obudowy w desce rozdzielczej. Wyrafinowany wygląd to nie wszystko − dzięki zastosowanej technologii zegarek automatycznie reguluje czas w zależności od pory roku i miejsca, w którym się znajdujesz. Delektuj się elegancją tego unikalnego dzieła sztuki zegarmistrzowskiej.

Focal Electra® & DS Automobiles

Wrażenia
Dzięki systemowi Focal Electra® Marka DS przesuwa granice emisji dźwięku zapewniając Ci unikalne, głębokie doświadczenie łączące technologię, inżynierię, szlachetne materiały i design.

Nowy poziom komfortu akustycznego

Ekskluzywny, zintegrowany z wnętrzem samochodu system Focal Electra® z 12 lub 14 idealnie rozmieszczonymi głośnikami umożliwia pasażerom zanurzenie się w przestrzeni wypełnionej dźwiękiem. Czystość jego emisji potęgują szyby akustyczne oraz technologia klejenia nadwozia, która eliminuje wibracje i zapewnia doskonałe warunki delektowania się muzyką.

Połączenie dźwięku, emocji i unikalnych wrażeń

Firma Focal od 1979 r. rewolucjonizuje świat systemów audio dzięki pasji do muzyki, innowacyjności i designu. Zespół opracowuje i produkuje uszyte na miarę rozwiązania w swoim francuskim zakładzie zlokalizowanym w Saint-Etienne. Systemy Focal zapewniają najwyższej jakości emisję dźwięku odpowiadając na potrzeby audiofilów i miłośników muzyki. Eksperci firmy, motywowani nieustannym dążeniem do doskonałości, oferują klientom alternatywne rozwiązania premium zapewniające najwyższe parametry emisji dźwięku i prawdziwą radość obcowania z nim. Współpracujemy przy projektowaniu systemów audio do każdego z naszych modeli, aby sprawić, by każda chwila spędzona w samochodzie była pełna wrażeń. Elementy systemu są dyskretnie i elegancko rozmieszczone w kabinie. Dzięki nim słuchanie muzyki staje się prawdziwą przyjemnością.

DS & TOTALENERGIES

Partnerstwo o wielu obliczach

Nasza współpraca z firmą TotalEnergies, która narodziła się w procesie opracowywania wydajnego środka smarnego, obecnie dotyka wielu aspektów − technologii, sportu i produkcji.

Partnerstwo zorientowane na innowacyjność

Od powstania Marki DS w 2014 r. nasi inżynierowie współpracują ze specjalistami TotalEnergies w procesie opracowywania wysokowydajnych środków smarnych do całej gamy naszych modeli. Te uszyte na miarę produkty gwarantują płynną i oszczędną jazdę. Skorzystaj z owoców partnerstwa wiodących ekspertów i ciesz się doskonałymi wrażeniami z prowadzenia.

W służbie technologii i najwyższych parametrów

Współpraca między firmą TotalEnergies na naszym działem sportu DS Performance obejmuje również zmagania w Formule E. Zaowocowała ona licznymi innowacjami technologicznymi, takimi jak redukcja wewnętrznego tarcia w silnikach. Testowane w warunkach ekstremalnych produkty optymalizują osiągi bolidów i przyczyniają się do ich zwycięstw w wyścigach.

DS & NESPRESSO

Wyjątkowa kawa
Wspólne wartości: wyrafinowanie i innowacyjność. 

Świat smaków

Marka DS nawiązała współpracę z Nespresso, z którą dzieli wspólne wartości: wyjątkowość, wyrafinowanie i innowacyjność. Gdy wejdziesz do DS Store, powitamy Cię kawą Nespresso. Czeka Cię prawdziwa przyjemność dla zmysłów.

ODKRYJ JESZCZE WIĘCEJ

Aktualności DS

Bądź na bieżąco z najnowszymi wiadomościami i wydarzeniami z DS Automobiles.

Francuska Sztuka Podróżowania

DS Automobiles jest otoczone przez pasjonatów, którzy są gwarantami unikalnego francuskiego know-how.