WSPÓŁPRACA I AMBASADORZY MARKI

Poznaj naszych ambasadorów

Od momentu powstania DS Automobiles konsekwentnie podkreśla swój awangardowy charakter poprzez realizację licznych projektów we współpracy z różnymi partnerami i ambasadorami, których DNA jest nasycone tymi samymi wartościami, które wyznaje nasza marka. W rezultacie nieustannie promujemy i prezentujemy doskonałość francuskiego rzemiosła.

Jean-Éric Vergne - kierowca Formuły E
Jean-Éric Vergne to jedyny na świecie dwukrotny mistrz Formuły E i kierowca zespołu DS PENSKE, który z dumą prezentuje fachową wiedzę na temat DS i pomaga przy projektach pojazdów elektrycznych będących istotnym elementem strategii rozwoju marki. Na dowód tej niezwykłej współpracy, Jean-Eric Vergne otrzymał od DS automobiles kluczyki do wyjątkowego spersonalizowanego modelu DS 7 E-TENSE 4x4 360. Wspomniany pojazd to rezultat pracy zespołów DS PERFORMANCE i DS DESIGN STUDIO PARIS. Samochód został również wyposażony w unikalne logo z dwubarwnym wykończeniem wykonanym z dwóch rodzajów materiałów.
Jean-Éric Vergne - kierowca Formuły E
Jean-Éric Vergne to jedyny na świecie dwukrotny mistrz Formuły E i kierowca zespołu DS PENSKE, który z dumą prezentuje fachową wiedzę na temat DS i pomaga przy projektach pojazdów elektrycznych będących istotnym elementem strategii rozwoju marki. Na dowód tej niezwykłej współpracy, Jean-Eric Vergne otrzymał od DS automobiles kluczyki do wyjątkowego spersonalizowanego modelu DS 7 E-TENSE 4x4 360. Wspomniany pojazd to rezultat pracy zespołów DS PERFORMANCE i DS DESIGN STUDIO PARIS. Samochód został również wyposażony w unikalne logo z dwubarwnym wykończeniem wykonanym z dwóch rodzajów materiałów.

Poznaj nasze marki partnerskie

DS Automobiles starannie wybiera swoich partnerów, zwracając szczególną uwagę na doskonałą jakość wykonania i niezbędny know-how. Dzięki temu masz pewność, że każda wizyta w salonie i każda podróż dowolnym modelem marki zapewni Ci niepowtarzalne doznania.

PARIS FASHION WEEK® i DS Automobiles 

Więcej niż moda

Jako oficjalny partner Paris Fashion Week®, DS Automobiles łączy ze świętem awangardowej mody podobne przekonanie o wartości artystycznego kształtowania sylwetki i o radości płynącej z rzemiosła.

PARIS FASHION WEEK® i DS Automobiles 

Więcej niż moda

Jako oficjalny partner Paris Fashion Week®, DS Automobiles łączy ze świętem awangardowej mody podobne przekonanie o wartości artystycznego kształtowania sylwetki i o radości płynącej z rzemiosła.
Dzięki temu partnerstwu DS Automobiles daje wyraz swojemu zaangażowaniu w świat designu. Współpraca ta zainspirowana jest chęcią łamania schematów, zaskakiwania, eksperymentowania i tworzenia nowych koncepcji. Wzmacnia ona również trend zainicjowany przez organizację Fédération de la Haute Couture et de la Mode, którego celem jest sprawienie, by Paris Fashion Week® miał bardziej ekologiczny i zrównoważony charakter.

Oficjalny samochód wydarzenia

DS Automobiles angażuje się w organizację Paris Fashion Week®, zapewniając gościom możliwość poruszania się po ulicach Paryża w eleganckich, odważnych i inspirujących modelach samochodów. Od stycznia 2020 r. wydarzenie obsługuje wybrana przez Fédération de la Haute Couture et de la Mode flota elektrycznych aut niskoemisyjnych, na którą składa się dwadzieścia osiem modeli hybrydowych DS 7 i DS 9 E-TENSE plug-in hybrid. 
Seria unikalnych podcastów
W wyjątkowej serii podcastów, znany z odsłaniania tajemnic świata mody dokumentalista Loïc Prigent oraz Julien Da Costa, który towarzyszy mu podczas pokazów Paris Fashion Week, opowiadają o swojej codziennej pracy w trakcie wydarzenia. Ich rozmowy przeprowadzane są w stylowych wnętrzach pojazdów DS Automobiles.

RETROSPEKTYWY

DS Automobiles zza obiektywu fotografa

Zobacz lub przypomnij sobie kluczowe momenty współpracy DS Automobiles z Paris Fashion Week®.

SESJA Z UDZIAŁEM DS 4

Luty 2022 r.

 

Przy okazji pokazu damskiej kolekcji prêt-à-porter jesień-zima 2022-2023 w ramach Paris Fashion Week® DS Automobiles zorganizował sesję zainspirowaną językiem designu najbardziej uznanych fotografów mody. W wydarzenie to zaangażowana była modelka Zoé Hotuqui, która prezentowała kreacje autorstwa Coperni.

 

BALMAIN INSPIRUJE DS AUTOMOBILES

Wrzesień 2021 r.

 

Organizatorzy Paris Fashion Week® 2021 i BALMAIN Festival zaoferowali marce DS możliwość udziału we wspólnej sesji łączącej świat motoryzacji z modą. Stała się ona prawdziwym świętem wyrafinowania, ducha awangardy i francuskiego know-how.

 

DS AUTOMOBILES OŚWIETLA POKAZ MODY COPERNI

Marzec 2021 r.

 

Podczas Paris Fashion Week® Women 2021 firma Coperni zrealizowała swój pokaz w Accor Arena Paris. DS Automobiles wzbogacił niezwykłą scenografię tego wydarzenia udostępniając 36 zelektryfikowanych samochodów (DS 7 CROSSBACK E-TENSE i DS 3 CROSSBACK E-TENSE), które umieszczono po obu stronach wybiegu. Oświetlały one show, w którym uczestniczyło 70 gości.

 

Kolekcja DS CONSCIOUS, w której spotykają się rzemiosło i innowacja

Podczas pokazu Womenswear jesień-zima 2021-2022 w ramach Paris Fashion Week® DS Automobiles przedstawił KOLEKCJĘ DS CONSCIOUS. Ta wyjątkowa, kapsułowa kolekcja czterech ubrań unisex pochłaniających CO2 została stworzona we współpracy z obiecującą marką EGONlab oraz londyńskim studiem badań i innowacji Post Carbon Lab. Inicjatywa ta nawiązywała do Future Craft, filozofii mającej na celu tworzenie innowacyjnych, wyrafinowanych i zaawansowanych technologicznie materiałów - podejścia, które jest tak bliskie Marce.

INNE SPOJRZENIE

DS Automobiles składa hołd projektantom przyszłości

Już od pierwszych dni DS Automobiles definiując identyfikację stylistyczną Marki inspiruje się modą. Tym razem Marka zorganizowała dwie sesje fotograficzne o nazwie "Un autre regard" (pl. Inne spojrzenie), których celem było uhonorowanie ośmiu uznanych projektantów.

 

Thebe Magugu

Thebe Magugu studiował design, modę i fotografię w prestiżowej szkole mody LISOF w Johannesburgu. Pracował w domach mody i u kilku projektantów, po czym w 2015 r. stworzył swoją markę. Projektuje nowoczesne, pełne afrykańskich akcentów ubrania wykorzystując w procesie produkcji lokalne techniki tkackie.  

Boyarovskaya

Boyarovskaya to marka modowa dla kobiet, zlokalizowana w Paryżu i założona przez Marię Boyarovskaya i Artema Kononenko w 2016 r. Istotą ich koncepcji jest dekonstrukcja schematów - zaprojektowane przez nich ubrania mają minimalistyczny styl i są często biodegradowalne. Kreacje Boyarovskaya charakteryzuje efektywny krój i nowoczesna elegancja.  

Mossi

Projektant Mossi Traore równocześnie kieruje dwoma inicjatywami. Pierwsza z nich to szkoła mody, w której uczy studentów, jak rozwijać wiedzę i wykorzystywać ją w praktyce. Druga to marka modowa, której ubrania wyróżniają się czystymi liniami i ponadczasowym pięknem. Przestrzenią spotkania obu inicjatyw są prezentacje nowych kolekcji zaprojektowanych i wyprodukowanych w podparyskich pracowniach.

 

 

Spotkania i projekty

W lipcu 2020 r. DS Automobiles po raz pierwszy zaprezentowało modową sesję zdjęciową zatytułowaną "Un autre regard". Inspiracją dla sesji stało się spotkanie projektów pochodzących z różnych domen, które łączy awangardowy charakter. BLUE MARBLE, BORAMY VIGUIER, EGONlab, GERMANIER i MANSOUR MARTIN, uznane za marki wschodzące przez instytut mody Federation of Haute Couture and Fashion, zaprezentowały podczas sesji swoje charakterystyczne projekty. Podążając wzdłuż Sekwany, minąwszy Palais de Tokyo, gdzie projektanci zwykle prezentują swoje najnowsze trendy, Paul Franco zabiera nas do zamku Château de Bizy, by zaprezentować swoją wizję Paris Fashion Week 2020. Na dziedzińcu i w ogrodach zamku, w otoczeniu modeli DS 3 CROSSBACK E-TENSE, DS 7 CROSSBACK E-TENSE 4×4 300 i DS 9 E-TENSE, umieszczono pięć malowideł.

Muzeum Luwr i DS Automobiles

DZIEDZICTWO

Współpraca DS Automobiles z Muzeum Luwr stanowi ambitny projekt łączący tradycję z nowoczesnością, który od 2015 roku oddaje hołd Paryżowi i unikalnej wiedzy rzemieślniczej. W uznaniu długotrwałej współpracy, Muzeum Luwr uhonorowało markę DS Automobiles tytułem Honorowego Patrona. Co więcej, pod koniec 2023 r. nazwa "DS Automobiles" została wyryta pod piramidą w Hallu Napoleona.

Świat unikalnych przedmiotów, które zmieniają zwykłą podróż w dzieło sztuki

Nadrzędna wartość, która łączy Muzeum Luwr i DS Automobiles, to hołd dla dziedzictwa jako fundamentu do tworzenia nowych zasad oraz promowanie francuskiej kultury na arenie międzynarodowej. 

 

Idąc tym tropem stworzono DS 3 i DS 7 CROSSBACK LOUVRE. Te limitowane i ekskluzywne modele zachwycają swoją wyjątkową stylistyką oraz wyszukanymi detalami, które czerpią inspirację z muzeum.

 

Wspomniane pojazdy to kwintesencja artystycznego rzemiosła. W ich wnętrzach można odkryć historię i sekrety 182 najważniejszych dzieł sztuki za pośrednictwem podcastów dostępnych na centralnym wyświetlaczu. Przed wizytą warto zapoznać się z nimi, korzystając z mapy Przyjaciół Luwru (Friends of the Louvre).

B.R.M Chronographes & DS Automobiles

Na straży czasu

Nasi projektanci współpracują z francuskim producentem zegarków B.R.M Chronographes, dopasowując unikalne czasomierze do wnętrz naszych modeli i łącząc wyszukany charakter ze śmiałymi kreatywnymi projektami, które wymagają rzemiosła najwyższej próby.

 

Markę założył w 2003 r. Bernard Richards, człowiek w całości oddany mechanicznej precyzji. Od tej pory B.R.M Chronographes produkuje unikalne i innowacyjne czasomierze, które wyróżniają się ręcznym wykończeniem i możliwością dowolnej personalizacji. Luksusowe zegarki zaprojektowane przez francuskiego zegarmistrza specjalnie dla marki DS Automobiles sprawiają, że każdy samochód zyskuje wyszukany styl, silną osobowość i najnowocześniejszy design.

B.R.M R180, esencja designu i unikalnego know-how

Zegarek B.R.M R180 został opracowany, by zdobić wnętrza DS 7 CROSSBACK i DS 9. Po uruchomieniu silnika dostojnie wysuwa się z obudowy w desce rozdzielczej. Wyrafinowany wygląd to nie wszystko − dzięki zastosowanej technologii zegarek automatycznie reguluje czas w zależności od pory roku i miejsca, w którym się znajdujesz. Delektuj się elegancją tego unikalnego dzieła sztuki zegarmistrzowskiej.

Focal Electra® i DS Automobiles

DOZNANIA
Podobnie jak DS Automobiles, marka Focal wykorzystuje swoją specjalistyczną wiedzę, by dostarczyć zaawansowane rozwiązania przełamujące granice dźwięku i tworzące porywające doświadczenia w trakcie podróży samochodem.

Nowy poziom komfortu akustycznego

Wyjątkowy, zintegrowany system Focal Electra® pozwala zanurzyć się w doznaniach dźwiękowych, które gwarantuje układ od 12 do 14 głośników o mocy 690 Wat subtelnie rozmieszczonych w kabinie. Wprowadzenie akustycznego szkła i zgrzewanej karoserii eliminuje wszelkie wibracje, zapewniając optymalny komfort i czystość dźwięku.

Łącząc dźwięk, emocje i uczucia

Kierując się pasją do muzyki, innowacji i designu, Focal rewolucjonizuje świat systemów audio od 1979 roku. W swoich francuskich zakładach w Saint-Etienne zespoły projektowe marki opracowują i realizują na zamówienie systemy gwarantujące najlepsze doznania dźwiękowe dla audiofilii i miłośników muzyki. Dążąc do perfekcji, tworzą najwyższej jakości alternatywne rozwiązania, które skupiają się na wydajności i przyjemności słuchacza. Nasze dwie organizacje ściśle współpracują nad architekturą systemów dla każdego z naszych samochodów. Z myślą o jeszcze większej przyjemności z jazdy, tworzymy rozwiązania, które dyskretnie i elegancko wpisują się w architekturę wnętrza pojazdu i oferują unikalne doświadczenia akustyczne.

 

W wybranych salonach DS masz możliwość odsłuchania wyjątkowej playlisty w komfortowym wnętrzu DS 7. Takie rozwiązanie pozwoli Ci doświadczyć doskonale czystego dźwięku w harmonijnej i porywającej przestrzeni kabiny samochodowej.

DS & TOTALENERGIES

Partnerstwo o wielu obliczach

Nasza współpraca z firmą TotalEnergies, która narodziła się w procesie opracowywania wydajnego środka smarnego, obecnie dotyka wielu aspektów − technologii, sportu i produkcji.

Partnerstwo zorientowane na innowacyjność

Od powstania Marki DS w 2014 r. nasi inżynierowie współpracują ze specjalistami TotalEnergies w procesie opracowywania wysokowydajnych środków smarnych do całej gamy naszych modeli. Te uszyte na miarę produkty gwarantują płynną i oszczędną jazdę. Skorzystaj z owoców partnerstwa wiodących ekspertów i ciesz się doskonałymi wrażeniami z prowadzenia.

W służbie technologii i najwyższych parametrów

Współpraca między TotalEnergies a zespołem DS Performance jest kluczem do sukcesu naszych bolidów startujących w Formule E. Wspólnie realizowane projekty, takie jak zmniejszenie tarcia wewnętrznego w silnikach, doprowadziły do powstania rewolucyjnych innowacji technologicznych. Produkty, które z powodzeniem przeszły testy w ekstremalnych warunkach, teraz optymalizują osiągi naszych modeli i pomagają im zwyciężać na torze. 

DS & NESPRESSO

Posmakuj przyjemności
Wyrafinowany charakter i dążenie do innowacyjnych rozwiązań to nasze wspólne wartości. Gdy tylko przekroczysz próg salonu DS, zostaniesz powitany zmysłowym aromatem kawy Nespresso.

Świat smaków

DS Automobiles łączy siły z Nespresso, która tak, jak my stawia na unikalny charakter i innowacyjne rozwiązania. Nespresso, jako pierwsza marka, która wprowadziła na rynek kawę w kapsułkach, podziela naszą filozofię budowania trwałych relacji z odbiorcami, ceniącymi wysoką jakość. Razem dążymy do tego, aby dbać o planetę i poprawiać warunki życia plantatorów kawy.

DS I LA MALLE BERNARD

Wyjątkowe doświadczenie kulinarne

Skupiając się na estetycznych i kulturalnych walorach podróży, marka DS Automobiles połączyła siły z La Malle Bernard - najstarszym producentem skrzyń, opakowań i kufrów we Francji oraz francuskim przedsiębiorstwem żywego dziedzictwa (Entreprise du Patrimoine Vivant).

Unikalna edycja kufrów, które ucieleśniają francuską sztukę podróżowania, została zaprojektowana przez DS DESIGN STUDIO PARIS i wykonana przez La Malle Bernard. Te ekskluzywne produkty są dostępne wyłącznie w dziesięciu egzemplarzach do nabycia w butiku DS Automobiles Lifestyle. Każdy z nich wyposażono w skórzane elementy wykończenia oraz możliwość personalizacji.

DS I LA MALLE BERNARD

Wyjątkowe doświadczenie kulinarne

Skupiając się na estetycznych i kulturalnych walorach podróży, marka DS Automobiles połączyła siły z La Malle Bernard - najstarszym producentem skrzyń, opakowań i kufrów we Francji oraz francuskim przedsiębiorstwem żywego dziedzictwa (Entreprise du Patrimoine Vivant).

Unikalna edycja kufrów, które ucieleśniają francuską sztukę podróżowania, została zaprojektowana przez DS DESIGN STUDIO PARIS i wykonana przez La Malle Bernard. Te ekskluzywne produkty są dostępne wyłącznie w dziesięciu egzemplarzach do nabycia w butiku DS Automobiles Lifestyle. Każdy z nich wyposażono w skórzane elementy wykończenia oraz możliwość personalizacji.

Szereg projektów poświęconych francuskiej sztuce podróżowania

W ślad za kufrem na żywność i napoje, DS Automobiles prezentuje jego nową odsłonę - ręcznie wykonany kosz piknikowy, stworzony przez mistrzów rzemiosła z La Malle Bernard.

 

Produkt zachwyca unikalnymi materiałami, takimi jak skóra nappa w kolorze Pearl Grey - ta sama, co w kolekcji ESPRIT DE VOYAGE - oraz panelami z drewna z beczek z topoli, pokrytych elegancką tkaniną. Na tapicerce widnieje subtelnie wytłoczona sygnatura ESPRIT DE VOYAGE znana z modeli DS 4, DS 7 i DS 9.

 

Każdy detal, od wytłoczonych wstawek Clous de Paris na uchwytach, przez niklowane zapięcia, aż po biżuteryjne, ręcznie szyte skórzane uchwyty, podkreśla luksusowy charakter kosza. Stworzenie jednego egzemplarza wymaga kilkudziesięciu godzin pracy.

DS I LA TOUR D'ARGENT

Symbol sztuki kulinarnej
Marka DS Automobiles połączyła siły z Tour d'Argent i bierze udział w ponownym otwarciu jednej z najbardziej cenionych paryskich restauracji. Tour d'Argent, od setek lat uważana za ikonę francuskiego gustu i stylu życia, gościła w swoich progach największe światowe sławy.

Wyraz unikalnego stylu życia

Już w 1933 r. Tour d'Argent zdobyła swoje pierwsze trzy gwiazdki Michelin. Po roku intensywnych prac renowacyjnych pod kierownictwem architekta Franklina Azziego, restauracja ponownie otworzyła swoje podwoje. Szef kuchni Yannick Franques kontynuuje tradycję wyrafinowanej kuchni, jednocześnie wprowadzając do menu nowe propozycje. Na piątym piętrze Tour d'Argent powstał nowy Apartament, dzieło najlepszych francuskich rzemieślników, który zaprasza gości do odkrywania niezwykłej historii tego wyjątkowego miejsca. Inspirowane podróżami i eleganckim stylem wnętrza, pozwalają zwiedzającym zasmakować paryskiego stylu życia. Unikalne doświadczenie rozpoczyna się od przyjazdu na miejsce DS 9 OPÉRA E-TENSE 250, którego lakier w kolorze Midnight Blue idealnie współgra z nazwą "TOUR D'ARGENT" i herbem restauracji. Wnętrze samochodu zdobi logo Tour d'Argent na zagłówkach przednich foteli oraz elegancki emblemat na desce rozdzielczej.

ODKRYJ JESZCZE WIĘCEJ

Aktualności DS

Bądź na bieżąco z najnowszymi wiadomościami i wydarzeniami z DS Automobiles.

Francuska Sztuka Podróżowania

DS Automobiles jest otoczone przez pasjonatów, którzy są gwarantami unikalnego francuskiego know-how.