COVID-19 - Wasze zdrowie jest dla nas najważniejsze. Praca Salonów Marki DS oraz Autoryzowanych Serwisów DS odbywa się z zachowaniem wszelkich środków ostrożności, zaleceń i wytycznych związanych z ochroną zdrowia oraz przestrzeganiem zasad higieny.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

DZIEDZICTWO Tworzenie samochodów przyszłości

Marka DS od chwili powstania w 2014 r. jest symbolem odwagi i innowacyjności. Czerpie inspirację z legendarnego modelu DS, który został zaprezentowany na Salonie Paryskim w 1955 r. Wykorzystuje najlepszy dostępny know-how, by łamać schematy i przekraczać granice projektując samochody dla przyszłych pokoleń.    

Narodziny DS: inspirująca ikona

W 1955 r. podczas Salonu Paryskiego zadebiutował pierwszy DS i od razu wywołał sensację. Ten innowacyjny, prestiżowy i elegancki samochód trwale zapisał się w historii motoryzacji. Stał się symbolem francuskiego know-how i ducha awangardy − wartości, które definiują filozofię oraz DNA Marki i są źródłem inspiracji w procesie projektowania wszystkich jej modeli.    

Ponadczasowe koncepcje technologiczne

Zarówno dawne, jak i najnowsze projekty Marki łączą wspólne wartości, takie jak awangarda, ekskluzywny charakter i elegancja. Inżynierowie DS nieustannie reinterpretują legendarne rozwiązania, takie jak reflektory kierunkowe czy hydrauliczne zawieszenie, by uczynić z nich silny atut Marki i dostosować ich najnowsze odsłony do aktualnych oczekiwań klientów.  

TECHNOLOGIA  

DS ACTIVE LED VISION

Pierwszy DS wyróżniał się zastosowaniem pionierskiej technologii reflektorów kierunkowych. System DS ACTIVE LED VISION w DS 7 CROSSBACK i DS 9 jest rozwinięciem tej koncepcji. Rozwiązanie to składa się projektora głównego i trzech obrotowych modułów, które zmieniają pozycję w zależności od warunków panujących na drodze. Ta innowacyjna technologia zapewnia doskonałą widoczność w trakcie jazdy w nocy. 

DS ACTIVE SCAN SUSPENSION

Charakterystyczne dla pierwszych DS zawieszenie hydrauliczne w najnowszych modelach Marki zostało zastąpione systemem DS ACTIVE SCAN SUSPENSION. Analizuje on dane dotyczące stanu nawierzchni i dostosowuje sztywność zawieszenia do zidentyfikowanych warunków, zapewniając pasażerom najwyższy poziom komfortu.   

DS CORNETS

DS Cornets bezpośrednio nawiązują do legendarnego DS. Zlokalizowane są po obu stronach nadwozia DS 9 i kryją tylne światła postojowe. Ten smukły, stylowy element idealnie współgra z identyfikacją świetlną tego eleganckiego sedana.   

Nowe rozdziały historii DS

Nasi inżynierowie i projektanci w codziennej pracy kierują się bogatą tradycją Marki i duchem awangardy. Opracowując przyszłe modele wykorzystują luksusowy francuski know-how i piszą w ten sposób kolejne rozdziały naszej historii. Pod ich eksperckim okiem powstają projekty, które wyznaczają kierunki rozwoju technologicznego i stają się prawdziwymi ikonami stylu.