PRZEJDŹ DO ZAWARTOŚCI

DZIEDZICTWO

Tworzenie samochodów przyszłości
Marka DS od chwili powstania w 2014 r. jest symbolem odwagi i innowacyjności. Czerpie inspirację z legendarnego modelu DS, który został zaprezentowany na Salonie Paryskim w 1955 r. Wykorzystuje najlepszy dostępny know-how, by łamać schematy i przekraczać granice projektując samochody dla przyszłych pokoleń.   

Marka DS Automobiles od momentu powstania jest symbolem śmiałości i innowacji, a przy projektowaniu swoich pojazdów skupia najlepsze know-how

W 1955 r. podczas Salonu Paryskiego zadebiutował pierwszy DS i od razu wywołał sensację. Ten innowacyjny, prestiżowy i elegancki samochód trwale zapisał się w historii motoryzacji. Stał się symbolem francuskiego know-how i ducha awangardy − wartości, które definiują filozofię oraz DNA Marki i są źródłem inspiracji w procesie projektowania wszystkich jej modeli.   

Ponadczasowe koncepcje technologiczne

Zarówno dawne, jak i najnowsze projekty Marki łączą wspólne wartości, takie jak awangarda, ekskluzywny charakter i elegancja. Inżynierowie DS nieustannie reinterpretują legendarne rozwiązania, takie jak reflektory kierunkowe czy hydrauliczne zawieszenie, by uczynić z nich silny atut Marki i dostosować ich najnowsze odsłony do aktualnych oczekiwań klientów. 

UNIKATOWY

DS PIXEL LED VISION 3.0
Pierwszy DS wyróżniał się światłami kierunkowymi. Dla Twojego bezpieczeństwa inteligentne reflektory DS PIXEL LED VISION 3.0 montowane w DS 7 dostosowują się do otoczenia, aby dopasować oświetlenie do warunków zewnętrznych (miasto, wieś, pogoda itp.) i poprawić widoczność na zakrętach. Dzięki funkcji PIXEL reflektory nie będą oślepiać pojazdu przed Tobą lub nadjeżdżającego z przodu 
DS ACTIVE SCAN SUSPENSION
Charakterystyczne dla pierwszych DS zawieszenie hydrauliczne w najnowszych modelach Marki zostało zastąpione systemem DS ACTIVE SCAN SUSPENSION. Analizuje on dane dotyczące stanu nawierzchni i dostosowuje sztywność zawieszenia do zidentyfikowanych warunków, zapewniając pasażerom najwyższy poziom komfortu.   
DS CORNETS
DS Cornets bezpośrednio nawiązują do legendarnego DS. Zlokalizowane są po obu stronach nadwozia DS 9 i kryją tylne światła postojowe. Ten smukły, stylowy element idealnie współgra z identyfikacją świetlną tego eleganckiego sedana.   

Nowe rozdziały historii DS

Nasi inżynierowie i projektanci w codziennej pracy kierują się bogatą tradycją Marki i duchem awangardy. Opracowując przyszłe modele wykorzystują luksusowy francuski know-how i piszą w ten sposób kolejne rozdziały naszej historii. Pod ich eksperckim okiem powstają projekty, które wyznaczają kierunki rozwoju technologicznego i stają się prawdziwymi ikonami stylu.   

ODKRYJ JESZCZE WIĘCEJ

Aktualności DS

Bądź na bieżąco z najnowszymi wiadomościami i wydarzeniami z DS Automobiles.

Partnerstwa

Poznaj nasze marki partnerskie wybrane ze względu na ich doskonałe wartości.