Oferta części zamiennych

Wiedza i doświadczenie autoryzowanych serwisów DS 

Sieć serwisów DS oferuje szeroką gamę części zamiennych do Twojego samochodu, dostosowaną do zróżnicowanych potrzeb klientów. W jej skład wchodzą części oryginalne, części z gamy EUROREPAR oraz części regenerowane. Znajdź najlepsze dla siebie rozwiązanie w rozsądnej cenie. 
Oryginalne części zamienne
Gwarancja oryginalności

Optymalna wydajność 

 

Oryginalne części zamienne DS, zwane MOPAR, są projektowane przez tych samych specjalistów, którzy tworzą nasze samochody. A nikt nie jest w stanie zrozumieć pełnego spektrum funkcjonalności i konstrukcji samochodów DS tak, jak my. Nasza kompleksowa gama części została wszechstronnie przetestowana i spełnia niezbędne rygorystyczne standardy. Części te są wykonane z materiałów najwyższej jakości, zapewniających odpowiednią formę, trwałość, maksymalne bezpieczeństwo i komfort. Dzięki nim Twój samochód zachowa wysoką wartość przez wiele lat.

 

Najbardziej zaawansowane innowacje, know-how i dostępność

 

Oryginalne części DS, zwane MOPAR, są opracowywane wraz z samochodami DS, dzięki czemu są z nimi w pełni kompatybilne. Części te są równie zaawansowane technologicznie, jak każdy model naszego samochodu. Są one wprowadzane do sprzedaży w momencie wchodzenia nowego modelu samochodu na rynek, dzięki czemu możesz liczyć na ich pełną dostępność.

 

Idealne dopasowanie

 

Tylko oryginalne części DS, zwane MOPAR, są doskonale dopasowane do specyfikacji i konstrukcji każdego samochodu. Oznacza to, że ich wymiana jest łatwa - zawsze idealnie pasują do samochodu. Są one dostępne w sieci DS na całym świecie, przez co najmniej 10 lat po zakończeniu produkcji danego modelu samochodu.

Części z wielomarkowej gamy EUROREPAR
Wysoka jakość za korzystną cenę

Eurorepar to gama części zamiennych do samochodów różnych marek dostępnych w korzystnej cenie. Są oferowane m.in. do samochodów DS Automobiles starszych niż 3-letnie.

 

Części te zostały wszechstronnie sprawdzone przez naszych ekspertów i są objęte dwuletnią gwarancją (w przypadku ich montażu w sieci autoryzowanych serwisów gwarancja obejmuje także robociznę). Pozwalają one obniżyć koszty obsługi serwisowej samochodów trzyletnich oraz starszych i są dostępne w każdym autoryzowanym serwisie. Ich gama składa się aktualnie z ponad 12 000 referencji.    

SUSTAINera – gospodarka o obiegu zamkniętym w obszarze części i akcesoriów: w stronę lepszej przyszłości 
Zachowaj najwyższą jakość i ogranicz negatywny wpływ na środowisko 

DS Automobiles oferuje gamę części i akcesoriów SUSTAINera. Dzięki nim ograniczysz ślad węglowy poprzez zmniejszenie ilości generowanych odpadów.  

 

To dlatego opracowaliśmy strategię 4R: 

• Reman (regeneracja)

• Repair (naprawa)

• Reuse (ponowne wykorzystanie)

• Recycle (recykling)

 

Części i akcesoria SUSTAINera zapewniają jakość i trwałość, której oczekują właściciele samochodów DS. Są przy tym dostępne w niższej cenie w porównaniu do części nowych i sprzyjają ograniczeniu zużycia zasobów naszej planety.   

Gospodarka o obiegu zamkniętym

Części regenerowane. Dzięki szerokiej gamie, w której skład wchodzi ponad 40 rodzin produktów, nasze części regenerowane gwarantują najwyższy standard obsługi serwisowej i napraw Twojego samochodu. Od silników do skrzyń biegów, turbosprężarek, wtryskiwaczy, sprzęgieł, alternatorów, rozruszników, akumulatorów trakcyjnych do samochodów elektrycznych itd.: części REMAN zapewniają taką samą wydajność i trwałość, jak części oryginalne.  

 

Naprawa: oferujemy usługę naprawy oryginalnych części elektronicznych i automatycznych skrzyń biegów. Rozwiązanie to jest idealnie dostosowane do wieku samochodu i Twoich możliwości finansowych.  

 

Części do ponownego wykorzystania: każda z tych oryginalnych części została wymontowana z samochodu, sprawdzona i zatwierdzona do dalszej eksploatacji zgodnie z rygorystycznymi standardami. Dzięki rocznej gwarancji uwzględnionej w cenie jest to idealne rozwiązanie umożliwiające przedłużenie okresu eksploatacji starszych samochodów.   

 

 

Części z materiałów podlegających recyklingowi: poddając recyklingowi nie nadające się do ponownego użytku katalizatory, akumulatory i inne części, ograniczamy generowanie odpadów i wykorzystanie surowców, chroniąc tym samym środowisko naturalne. Odzyskane materiały są następnie wykorzystywane w procesie produkcji nowych samochodów oraz części zamiennych.   Zapytaj Doradcę Serwisowego Klienta w autoryzowanym serwisie DS Automobiles o dostępność poszczegółnych rodzin części SUSTAINera w Polsce. 

Usługi skrojone na miarę
Wizyta w serwisie online
Wybierz najbliższy serwis i skorzystaj z wiedzy ekspertów DS Automobiles. Dzięki temu masz pewność, że samochód zostanie poddany prawidłowej obsłudze serwisowej zgodnie z wszystkimi wymaganymi standardami, w tym sanitarnymi.  
Akcesoria DS 
Poznaj gamę akcesoriów DS Automobiles.