PRZEJDŹ DO ZAWARTOŚCI
Bezpieczeństwo i spokój
Najnowsza technologia to Twój sojusznik
Zapewnij sobie i swoim pracownikom maksymalne bezpieczeństwo w trakcie podróży dzięki najbardziej zaawansowanym technologiom opracowanym przez DS Automobiles.

TECHNOLOGIA DS AUTOMOBILES

SYSTEM KONTROLI UWAGI KIEROWCY DS
System ten jest aktywny zarówno w dzień, jak i w nocy. Czujniki oraz kamera analizują poziom koncentracji kierowcy, jak również monitorują trajektorię samochodu. Gdy system wykryje oznaki zmęczenia lub senności, na cyfrowym zestawie wskaźników wyświetli się odpowiedni komunikat i uruchomi się alarm dźwiękowy. Rozwiązanie dostępne jest w DS 7 i DS 9 E-TENSE. 
ACTIVE SAFETY BRAKE
System ten jest aktywny zarówno w dzień, jak i w nocy. Wykrywa on przeszkody, takie jak inne pojazdy (stojące lub poruszające się w tę samą stronę), pieszych, rowerzystów oraz skutery znajdujące się na tym samym pasie ruchu. W razie wykrycia zagrożenia kierowca ostrzegany jest za pomocą komunikatu i alarmu dźwiękowego. Gdy nie zareaguje, uruchomi się system awaryjnego hamowania. 
DS DRIVE ASSIST
DS DRIVE ASSIST pomaga kierowcy, umożliwiając mu jednocześnie ponowne przejęcie kontroli nad samochodem w dowolnym momencie. To kolejny krok w kierunku autonomicznej jazdy. To innowacyjne wyposażenie reguluje prędkość i odległość względem pojazdu poprzedzającego, a operując układem kierowniczym ustawia samochód dokładnie tam, gdzie chce tego kierowca, na swoim pasie ruchu. Kontroluje prędkość i kierunek jazdy, aby zapewnić Ci bezpieczeństwo i relaks za kierownicą. 
DS IRIS SYSTEM 
DS IRIS SYSTEM to nasz nowy ekosystem informacyjny, który jest intuicyjny, ergonomiczny i może być całkowicie spersonalizowany. Zawiera on osobistego asystenta z ekranem dotykowym i zaawansowanym systemem rozpoznawania głosu. DS IRIS SYSTEM robi to, co chcesz i kiedy chcesz. Dostępne w DS 3, DS 4 i DS 7 
DS NIGHT VISION 
Zobacz to, co niewidoczne w ciemności. Dzięki kamerze na podczerwień ukrytej w osłonie chłodnicy w czasie rzeczywistym samochód skanuje drogę w nocy. System wykrywa pieszych i zwierzęta w odległości do 100 m od samochodu umożliwiając kierowcy szybką reakcję w razie niebezpieczeństwa. Dostępne w DS 3, DS 7 i DS 9 
Ciesz się wciągającymi i porywającymi wrażeniami z jazdy

DS Automobiles łączy najnowszą technologię i rozszerzoną rzeczywistość w celu zapewnienia niezapomnianych wrażeń z jazdy i Twojego bezpieczeństwa.

 

DS SMART TOUCH ​

Aktywuj jeden z 6 ulubionych skrótów (miejsca docelowe, kontakty, radio, ustawienia wentylacji itp...) jednym ruchem, nie odrywając wzroku od drogi, dzięki DS SMART TOUCH. Idealnie umieszczony w zasięgu ręki ekran dotykowy reaguje na Twoje ruchy i rozpoznaje gesty takie jak powiększanie, pomniejszanie, a nawet pismo ręczne.

Dostępny tylko w DS 4.

SYSTEM ROZPOZNAWANIA ZNAKÓW DROGOWYCH
Zwiększ bezpieczeństwo jazdy dzięki systemowi rozpoznawania znaków drogowych. Identyfikuje on znaki ograniczenia prędkości oraz inne, po czym wyświetla je w czasie rzeczywistym na zestawie wskaźników przed kierowcą.
DS EXTENDED HEAD UP DISPLAY​
Dzięki nowemu wyświetlaczowi Head Up kierowca może doświadczyć, czym jest rozszerzona rzeczywistość. Obraz o przekątnej 21'' widoczny jest 4 metry przed samochodem. Wywołuje to wrażenie, jakby cyfrowe dane były wyświetlane bezpośrednio na drodze − dzięki temu nie musisz odrywać od niej wzroku. Dostępne w DS 4.
DS ACTIVE SCAN SUSPENSION​
To inteligentne zawieszenie w czasie rzeczywistym monitoruje nierówności drogi dzięki kamerze umieszczonej w górnej części przedniej szyby oraz licznym czujnikom. Dane w przeciągu milisekund przekazywane są do komputera, który niezależnie steruje pracą każdego z kół. W zależności od uzyskanych informacji zwiększa lub zmniejsza on sztywność zawieszenia, zapewniając pasażerom najwyższy możliwy komfort. Dostępny w DS 4, DS 7 i DS 9 E-TENSE.
DS PIXEL LED VISION 3.0

Inteligentne reflektory DS PIXEL LED VISION 3.0 zwiększają bezpieczeństwo jazdy dostosowując tryb pracy do warunków zewnętrznych (miasto, trasa, pogoda itp.). Wiązka światła podąża za krzywizną zakrętu, co poprawia widoczność na krętych drogach.

 

Dzięki funkcji PIXEL możesz przez cały czas korzystać ze świateł drogowych nie oślepiając innych użytkowników drogi. System reaguje zarówno na pojazdy poruszające się w tym samym kierunku, jak i samochody jadące z naprzeciwka. Dostępne w DS 7.

LANE KEEPING ASSIST
System Lane Keeping Assist identyfikuje, kiedy przekraczasz białe linie i automatycznie wraca na swój pas ruchu. W każdej chwili możesz wyłączyć tę opcję, trzymając mocno kierownicę lub za pomocą przycisku ulubionej funkcji jazdy.
Kontynuuj swoje doświadczenia z DS Automobiles
Jeśli jesteś przedsiębiorcą, osobą pracującą na własny rachunek, profesjonalistą lub MŚP, możesz cieszyć się ONLY YOU.

Only You to ekskluzywny program pozwalający na skorzystanie z programu szytego na miarę i oferującego pakiet spersonalizowanych usług zgodnie z Twoimi wymaganiami:

  • DS Valet
  • DS Assistance​
  • Wynajem DS z usługą Free2move
  • Serwis DS
Specjalne wsparcie
Skontaktuj się z nami
Umów się na spotkanie z doradcą DS, który zapewni Ci profesjonalne wsparcie.
Oferty dla biznesu
Wybierz model DS z naszej gamy i poznaj oferty opracowane z myślą o klientach biznesowych.