PRZEJDŹ DO ZAWARTOŚCI

OBSŁUGA SERWISOWA SAMOCHODÓW Z SILNIKIEM SPALINOWYM LUB HYBRYD PLUG-IN 

DS Service: pełen spokój dzięki doskonałej obsłudze serwisowej  

Aby odpowiednio zadbać o samochód w całym okresie eksploatacji, pamiętaj o regularnym przeprowadzaniu przeglądów okresowych.

 

W książce serwisowej DS znajdziesz harmonogram wszystkich czynności obsługowych, które należy wykonać. Obowiązywanie gwarancji producenta jest częściowo uzależnione od prawidłowego wykonania przeglądów okresowych.

 

Aby dodatkowo ułatwić sobie życie, skorzystaj z cyfrowej książki serwisowej dostępnej w aplikacji MyDS. E-book serwisowy jest teraz na wyciągnięcie ręki.

PAKIETY SERWISOWE I PRZEGLĄDY DS 

Nasi wykwalifikowani eksperci techniczni sprawdzą i naprawią Twojego DS. Zaoferują Ci również zryczałtowane pakiety serwisowe, dzięki którym zachowasz kontrolę nad kosztami części i robocizny. Dzięki regularnym przeglądom ograniczysz ryzyko potencjalnych awarii.

 

Poznaj wyjątkowo korzystne, zryczałtowane pakiety serwisowe DS Automobiles, obejmujące m.in. przegląd, wymianę oleju oraz obsługę układu hamulcowego czy klimatyzacji.

UMOWA SERWISOWA DLA SAMOCHODÓW HYBRYDOWYCH

Planując obsługę serwisową hybrydy plug-in DS wybierz ofertę, która najlepiej odpowiada Twoim zwyczajom i potrzebom związanym z eksploatacją samochodu.

 

Proponowane przez nas rozwiązania dostępne są w takiej samej cenie, jak w przypadku samochodów spalinowych. Powstały po to, by zagwarantować Ci całkowity spokój podczas użytkowania samochodu i zmaksymalizować jego wartość przy odsprzedaży.

 

Skorzystaj z przystępnej cenowo oferty umów serwisowych. Możesz je sfinansować w ratach miesięcznych - masz gwarancję ceny z dnia zakupu i stałej kwoty raty w całym okresie finansowania, bez ryzyka związanego z inflacją i innymi niespodziankami.  

E-BOOK SERWISOWY  

TWOJA KSIĄŻKA SERWISOWA W WERSJI CYFROWEJ 

Skorzystaj z dostępu do informacji na wyciągnięcie ręki dzięki cyfrowej książce serwisowej, zwanej e-bookiem serwisowym. Możesz jej używać za pośrednictwem aplikacji MyDS.

Dzięki temu praktycznemu rozwiązaniu możesz w łatwy sposób znaleźć wszystkie informacje dotyczące obsługi serwisowej Twojego DS:

- Szczegóły przeprowadzonych operacji

- Czas/przebieg do następnego przeglądu 

Dodatkowo, w przypadku odsprzedaży samochodu e-book serwisowy jest gwarancją bezpieczeństwa dla nowego nabywcy - będzie on mógł przejąć od Ciebie cyfrową książkę serwisową.

 

Aby skorzystać z tej usługi, pobierz aplikację MyDS i skontaktuj się z doradcą DS, który pomoże Ci ją aktywować.

 

Dla Twojej wygody w przypadku modeli DS 3 Crossback, DS 4, DS 7 Crossback, DS 7 oraz DS 9 książka serwisowa jest również dostępna w formie papierowej.

UMAWIANIE WIZYTY I KOSZTORYS ONLINE

Wybierz najbliższy serwis DS, skorzystaj z wiedzy naszych ekspertów i ciesz się najwyższą jakością obsługi z zachowaniem zasad wynikających z przepisów sanitarnych.  

 

Umów się online na wizytę i wybierz dogodny dla siebie przedział czasowy.

 

W razie potrzeby zapytaj o kosztorys online, aby dowiedzieć się z wyprzedzeniem, jakie prace należy wykonać w Twoim samochodzie.

Twoje doświadczenie trwa dalej

ONLY YOU to pakiet dostosowanych do oczekiwań usług stworzonych z myślą o Tobie. Planując najbliższą wizytę w serwisie skorzystaj z usługi DS VALET, dzięki której nie musisz martwić się o dojazd do serwisu i odbiór samochodu po wykonaniu usługi. Ciesz się wyjątkowym doświadczeniem DS, które gwarantuje Ci spokój i pełną mobilność.

USŁUGI SKROJONE NA MIARĘ

DS Assistance

Reagujemy natychmiast, by zapewnić Ci bezpieczeństwo i komfort.

Skorzystaj z usługi DS ASSISTANCE, dzięki której otrzymasz wsparcie nawet w przypadku najdrobniejszych problemów z samochodem. 

Aplikacja MyDS

Aplikacja MyDS została zaprojektowana, aby połączyć Cię z samochodem i jego otoczeniem. Przenieś wrażenia z jazdy na nowy poziom - przed podróżą, w jej trakcie i po jej zakończeniu.