PRZEJDŹ DO ZAWARTOŚCI

Serwis samochodu z silnikiem spalinowym lub napędem hybrydowym

DS Service: pełen spokój dzięki doskonałej obsłudze serwisowej  

Aby odpowiednio zadbać o samochód w całym okresie eksploatacji, pamiętaj o regularnym przeprowadzaniu przeglądów okresowych.

 

W książce serwisowej DS znajdziesz harmonogram wszystkich czynności obsługowych, które należy wykonać. Obowiązywanie gwarancji producenta jest częściowo uzależnione od prawidłowego wykonania przeglądów okresowych.

 

Aby dodatkowo ułatwić sobie życie, skorzystaj z cyfrowej książki serwisowej dostępnej w aplikacji MyDS. E-book serwisowy jest teraz na wyciągnięcie ręki.

PAKIETY SERWISOWE I PRZEGLĄDY DS 

Nasi wykwalifikowani eksperci techniczni sprawdzą i naprawią Twojego DS. Zaoferują Ci również zryczałtowane pakiety serwisowe, dzięki którym zachowasz kontrolę nad kosztami części i robocizny. Dzięki regularnym przeglądom ograniczysz ryzyko potencjalnych awarii.

 

Poznaj wyjątkowo korzystne, zryczałtowane pakiety serwisowe DS Automobiles, obejmujące m.in. przegląd, wymianę oleju oraz obsługę układu hamulcowego czy klimatyzacji.

UMOWA SERWISOWA DLA SAMOCHODÓW HYBRYDOWYCH

Wybierz ofertę, która najlepiej pasuje do Twoich potrzeb i utrzymuj swój hybrydowy model DS w idealnym stanie technicznym.

 

Nasze rozwiązania są dostępne w tej samej cenie zarówno dla samochodów hybrydowych, jak i modeli z silnikami spalinowymi. Wszystko po to, by zapewnić Ci niezrównany komfort użytkowania i mozliwość ewentualnej odsprzedaży pojazdu w atrakcyjnej cenie.

 

Korzystaj z przejrzystych planów i miesięcznych rat: ustalona kwota obowiązuje do końca podpisanej umowy, dlatego możesz zapomnieć o inflacji i innych nieprzewidzianych kosztach.

E-BOOK SERWISOWY  

TWOJA KSIĄŻKA SERWISOWA W WERSJI CYFROWEJ 

Poznaj cyfrową książeczkę serwisową Maintenance e-book dostępną w aplikacji MyDS. To wygodne i praktyczne rozwiązanie umożliwi Ci łatwe wyszukiwanie wszystkich informacji dotyczących konserwacji Twojego samochodu, takich jak:

- szczegóły przeprowadzonych czynności,

- kolejne etapy procesu (czas/przebieg).

Co więcej, w przypadku odsprzedaży samochodu, Maintenance e-book stanowi gwarancję bezpieczeństwa dla nowego właściciela lub właścicielki.

Pobierz aplikację MyDS i skontaktuj się z doradcą DS Expert, by rozpocząć korzystanie z ksiązeczki.

UMAWIANIE WIZYTY I KOSZTORYS ONLINE

Wybierz najbliższy serwis DS, skorzystaj z wiedzy naszych ekspertów i ciesz się najwyższą jakością obsługi z zachowaniem zasad wynikających z przepisów sanitarnych.  

 

Umów się online na wizytę i wybierz dogodny dla siebie przedział czasowy.

 

W razie potrzeby zapytaj o kosztorys online, aby dowiedzieć się z wyprzedzeniem, jakie prace należy wykonać w Twoim samochodzie.

Twoje doświadczenie trwa dalej

ONLY YOU to pakiet dostosowanych do oczekiwań usług stworzonych z myślą o Tobie. Planując najbliższą wizytę w serwisie skorzystaj z usługi DS VALET, dzięki której nie musisz martwić się o dojazd do serwisu i odbiór samochodu po wykonaniu usługi. Ciesz się wyjątkowym doświadczeniem DS, które gwarantuje Ci spokój i pełną mobilność.

USŁUGI SKROJONE NA MIARĘ

DS Assistance

Reagujemy natychmiast, by zapewnić Ci bezpieczeństwo i komfort.

Skorzystaj z usługi DS ASSISTANCE, dzięki której otrzymasz wsparcie nawet w przypadku najdrobniejszych problemów z samochodem. 

Aplikacja MyDS

Aplikacja MyDS została zaprojektowana, aby połączyć Cię z samochodem i jego otoczeniem. Przenieś wrażenia z jazdy na nowy poziom - przed podróżą, w jej trakcie i po jej zakończeniu.