Kolekcje

Każdy model z limitowanej serii DS Automobiles czerpie inspiracje z Francuskiej Sztuki Podróżowania. Odkryj harmonię wyrafinowanej elegancji z osiągami i posłuchaj fascynujących historii o odwadze i perfekcji zawartych w każdym elemencie designu. Zapraszamy w niezwykłą podróż przez świat motoryzacji! Twoim przewodnikiem będzie wyjątkowa kolekcja samochodów. 
Kolekcja Antoine de Saint Exupéry
Symboliczny hołd

Pragniemy uhonorować pamięć legendarnego pilota i pisarza, wykorzystując Sztukę Podróży jako kluczowy element niezwykłej Kolekcji przepełnonej symbolami i metaforami ku czci posłańców niebios. 

 

Nasiąknięty duchowością i poszukiwaniem transcendencji świat powieści Antoine'a de Saint Exupéry'ego zachęca nas do refleksji nad sobą i otaczającym nas światem, a przy okazji przypomina o pięknie oraz złożoności ludzkiej natury.

ODKRYJ NASZE MODELE

Odkryj nasze pojazdy DS w edycjach limitowanych 

DS Automobiles zaprasza do zapoznania się z ofertą pojazdów z limitowanej edycji.

DS 4 ESPRIT DE VOYAGE

Zdobiony ekskluzywnymi elementami wykończenia, DS 4 Esprit de Voyage ma charakterystyczną deskę rozdzielczą wykończoną skórą Granite Grey Nappa i nowe 19-calowe felgi CANNES. Wnętrze klasy premium zapewnia najwyższy komfort dzięki elektrycznym fotelom ze skóry Pebble Grey Paloma z funkcją masażu.

DS 7 ESPRIT DE VOYAGE

Dzięki swoim charakterystycznym cechom DS 7 Esprit de Voyage zapraszaja Cię do świata unikalnych doświadczeń przepełnionych wolnością i doskonałym samopoczuciem - wartości, które są esencją francuskiej sztuki podróżowania. 

DS 7 E-TENSE 4x4 360 KM LA PREMIÈRE

Edycja limitowana DS 7 E-TENSE w wersji 4x4 360 LA PREMIÈRE wprowadza hybrydę typu plug-in na jeszcze wyższy poziom. Jego skoncentrowana moc i elegancja zapewniają bezpieczną jazdę i niezastąpiony komfort.

DS 9 ESPRIT DE VOYAGE

DS 9 Esprit de Voyage uzupełnia ekskluzywną kolekcję, która jest hołdem dla wyjątkowego francuskiego know-how. Ta elegancka wersja wzbogaca pasję i francuską sztukę podróżowania oraz koncentruje się na wyrafinowaniu, innowacyjności i designie, które są typowe dla DS Automobiles oferując kolejny wyjątkowy dodatek do naszej limitowanej serii samochodów.

DS 3 ESPRIT DE VOYAGE

DS 3 Esprit de Voyage uzupełnia kolekcję Esprit de Voyage poświęconą niezwykłym doświadczeniom z jazdy. Wzbogacony o specjalne detale, które odzwierciedlają pasję do francuskiej sztuki podróżowania, zaprasza do cieszenia się wyjątkowymi wrażeniami z jazdy z limitowaną edycją samochodu.