PRZEJDŹ DO ZAWARTOŚCI
Usługi DS

Usługi DS

Szereg rozwiązań stworzonych dla Ciebie

NASZE USŁUGI

Usługi DS wspierają Cię na każdym etapie życia Twojego samochodu.

Finansowanie

Sfinansuj swojego DS, korzystając z szerokiej gamy produktów finansowych dostępnych w Stellantis Financial Services. Znajdź plan odpowiadający Twoim potrzebom, niezależnie od tego, czy szukasz leasingu, wynajmu czy kredytu.

Rozszerzona gwarancja i pakiety serwisowe

Zapoznaj się z naszymi pakietami rozszerzonej gwarancji i serwisu, aby znaleźć najlepiej dopasowany do Twoich potrzeb. Subskrybuj, aby uzyskać całkowity spokój ducha.

Ubezpieczenia

Ubezpieczenie Stellantis oferuje ochronę zaprojektowaną przez profesjonalistów z branży motoryzacyjnej dla Twojego nowego lub używanego samochodu.

 

Ładowanie

Proste, bezproblemowe, inteligentne: dzięki prostym i niedrogim rozwiązaniom do ładowania w domu łatwo naładujesz akumulator w swoim samochodzie.

Usługi łączności

Poruszaj się po drogach z łatwością dzięki szerokiemu wyborowi dostępnych usług łączności. Bezpieczne, zabawne i przydatne, zabiorą Cię w niezapomniane miejsca.

Akcesoria

DS Automobiles oferuje szeroką gamę akcesoriów stworzonych przez inżynierów, którzy zaprojektowali Twój samochód. Zapoznaj się z naszą ofertą akcesoriów, aby dostosować swojego DS do swoich potrzeb.

Serwisowanie

Wysokiej klasy obsługa serwisowa bez wysiłku: doświadcz doskonałości w naszych serwisach dzięki bliskości i wiedzy naszych wykwalifikowanych doradców serwisowych i techników specjalnie przeszkolonych, aby dbać o Ciebie i Twój samochód.

Mobilité

Répondez à vos besoins de mobilité grâce à nos offres innovantes et une gamme variée de voitures disponibles, allant d'une 1 heure à 24 mois.