FINANSOWANIE I USŁUGI

Gama rozwiązań opracowanych z myślą o Twoich potrzebach

Opracowaliśmy zróżnicowane rozwiązania finansowe, aby spełnić oczekiwania Twojej firmy.

Poznaj pełną gamę naszych propozycji i usług opracowanych z myślą o Twoich oczekiwaniach.

NAJEM DŁUGOTERMINOWY LEASYS - ELASTYCZNE ROZWIĄZANIE DOSTOSOWANE DO POTRZEB

Usługa najmu długoterminowego, oferowana przez naszego partnera Leasys, umożliwia korzystanie z nowego samochodu marki DS i powiązanych z nim usług bez konieczności angażowania własnej gotówki. Umowa obowiązuje na określony czas i w ramach ustalonego maksymalnego przebiegu. Dzięki tej formie finansowania nie musisz martwić się o odsprzedaż samochodu.

 

Elastyczna umowa najmu długoterminowego:

 • Okres: od 12 do 60 miesięcy
 • Przebieg: od 10 000 do 180 000 km
 • Zakres usług dopasowany do Twoich potrzeb

 

Korzyści:

 • Ciesz się dostępem do usług uwzględnionych w umowie, takich jak: obsługa serwisowa, ochrona ubezpieczeniowa, samochód zastępczy, Assistance, opony nielimitowane
 • Korzyści podatkowe: najem zaliczany jest do kosztów prowadzenia działalności
 • Zwrot samochodu po zakończeniu umowy bez konieczności jego odsprzedaży
 • Możliwość korzystania z nowych samochodów
 • Możliwość elastycznego dostosowania okresu trwania umowy i przebiegu do indywidualnych potrzeb firmy
LEASING KLASYCZNY

Dla klientów biznesowych oferujemy korzystne finansowanie w formie leasingu z wykupem na koniec finansowania. Rozwiązanie to cenią sobie klienci, którzy chcą stać się posiadaczem samochodu po zakończeniu umowy.

 

Leasing klasyczny to dobre rozwiązanie dla właścicieli firm bądź przedsiębiorstw, ze względu na przewidywalne opłaty miesięczne i dalsze użytkowanie samochodu po zakończeniu umowy finansowania.

 

Korzyści leasingu klasycznego:

 • Atrakcyjne oprocentowanie leasingu
 • Elastyczna wartość wykupu
 • Gwarancja jakości DS Automobiles
 • Pełna kontrola nad wydatkami
 • Kompleksowa obsługa w serwisie DS Automobiles
 • Ujednolicone standardy usług

 

Płacisz stałe raty miesięczne, nie przejmujesz się okresowym limitem kilometrów i ponadnormatywnym zużyciem samochodu.

Otrzymujesz profesjonalną obsługę, atrakcyjne warunki współpracy oraz ofertę finansową dopasowaną do Twoich możliwości.

POŻYCZKA KLASYCZNA

Korzystając z tej metody finansujesz koszt nabycia DS w ustalonym w umowie okresie i przez cały czas jesteś właścicielem samochodu.

 

Zakup samochodu w pożyczce:

 • Okres: od 12 do 96 miesięcy, możliwość dostosowania wysokości rat, opcja rat malejących i raty balonowej na zakończenie umowy
 • Możliwość sfinansowania do 100% wartości samochodu

 

Korzyści:

 • Ograniczenie całkowitego kosztu finansowania dzięki większej wpłacie początkowej
 • Większa kontrola i transparentność z punktu widzenia księgowości: rata + usługi
 • Niższe koszty operacyjne
TCO: optymalizacja całkowitego kosztu posiadania samochodu

Aby sprostać Twoim potrzebom w zakresie obniżenia całkowitych kosztów posiadania (TCO), DS Automobiles postawił sobie za cel zagwarantowanie równoważnego TCO w przypadku samochodów spalinowych i elektrycznych.

 

Obliczenia TCO uwzględniają kilka czynników, takich jak zachęty podatkowe, zwolnienie z podatku od samochodów służbowych i oszczędność paliwa, a także koszty obsługi serwisowej i eksploatacji, które są niższe w przypadku samochodów zelektryfikowanych. W dłuższej perspektywie samochody firmowe z napędem elektrycznym i hybrydowym typu plug-in generują mniej kosztów niż samochody z silnikiem spalinowym.

 

Skontaktuj się z doradcą DS, aby oszacować całkowity koszt posiadania samochodu lub floty samochodów.

Usługi à la carte, w tym powiązane z umową najmu długoterminowego

LEASYS: NAJEM DŁUGOTERMINOWY OFEROWANY PRZEZ GRUPĘ STELLANTIS

Leasys wychodzi naprzeciw oczekiwaniom biznesu poprzez ofertę najmu długoterminowego i powiązanych z nim usług.
OBSŁUGA SERWISOWA

Dzięki umowie wynajmu długoterminowego Leasys możesz dodać do kontraktu finansowania obsługę serwisową samochodu wraz z przeglądami. Nasze umowy serwisowe możesz uzupełnić o następujące opcje: 

 ● dostęp do samochodów zastępczych

 ● wymiana opon

 
ASSISTANCE
Skorzystaj z możliwości bezpłatnego wezwania pomocy. Usługa jest aktywna 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. Kierowcy i jego pasażerom zostanie zapewniona możliwość powrotu do domu lub, w razie potrzeby, zakwaterowanie.  
SERWIS OPON
Możesz zoptymalizować swoje wydatki. Wychodząc naparzeciw oczekiwaniom biznesu, Leasys oferuje usługę wymiany opon, zarówno sezonowo jak i w wyniku zużycia lub uszkodzenia. 
SAMOCHÓD ZASTĘPCZY

Wraz z samochodem możesz uzyskać pełen pakiet ochrony lub tylko wybrane przez Ciebie usługi:

 ● Ubezpieczenie OC 

 ●Ochrona AC-  chroni Cię np. przed finansowymi skutkami uszkodzenia, zniszczenia lub częściowej utraty samochodu, powstałych w wyniku zdarzenia niezależnego od Twojej woli - sytuacji losowej czy spowodowanej przez osoby trzecie. Nie obejmuje całkowitej utraty pojazdu w wyniku pożaru lub kradzieży.

 ● Ochrona od kradzieży i pożaru - pokrywa koszty utraty pojazdu w wyniku pożaru lub kradzieży. 

 ●Ochrona szyb - Leasys pokrywa koszty wymiany albo naprawy szyby (poza oknem dachowym), wykonywanych poprzez odpowiednie Autoryzowane Serwisy Leasys. 

 
UBEZPIECZENIE GAP
W przypadku kradzieży lub kasacji samochodu ubezpieczenie to zabezpieczy Cię przed stratą finansową, pokrywając w całości różnicę między rzeczywistą wartością samochodu a kwotą wypłaconą przez ubezpieczyciela. 

USŁUGI ZWIĄZANE Z ZARZĄDZANIEM EKSPLOATACJĄ SAMOCHODU

Nasz pakiet usług

Aby ułatwić Ci codzienne życie, opracowaliśmy pakiet usług dodatkowych zapewniających Twojej firmie płynną działalność.
POZNAJ NASZE OFERTY DLA BIZNESU
 
 

NOUVELLE DS 3

100% électrique

À partir de X/mois

 
 

DS 4

Z napędem hybrydowym, z silnikiem Diesla lub benzynowym
Już od 1890 PLN miesięcznie

 
 

NOUVELLE DS 7

Disponible en version thermique
À partir de X/mois

 
 

DS 9 E-TENSE

Z napędem hybrydowym, z silnikiem Diesla lub benzynowym
Już od 3255 PLN miesięcznie

 
 

DS 3

100% elektryczny

Dostępny w wynajmie długoterminowym Leasys dla klientów biznesowych już od 1269 zł netto miesięcznie (i) Wynajmujący: Leasys Polska Sp. z o.o. Wynajem jest skierowany wyłącznie do przedsiębiorców. Rata wynajmu 1269 PLN netto dotyczy samochodu DS3 BASTILLE PureTech 100 MT w cenie katalogowej 129 900 zł brutto w umowie na 36 miesięcy, z limitem 15 000 km rocznie, wpłata własna 15% ceny katalogowej brutto. W podanej racie zawarte są usługa Assistance wraz z samochodem zastępczym oraz pełna obsługa serwisowa. Zawarcie umowy jest uzależnione od oceny zdolności finansowej klienta. Akcja ograniczona w czasie. Oferta dostępna u wybranych dealerów biorących udział w akcji. Wyliczenie zostało przygotowane w oparciu o cenę katalogową brutto, a ostateczna wysokość raty i powyższych danych liczbowych uzależniona jest od faktycznej oferty cenowej konkretnego dealera oraz terminu złożenia zamówienia. Szczegóły akcji są dostępne u Autoryzowanych Dealerów DS. Niniejszy materiał nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny. Rzeczywisty wygląd i cechy pojazdu oraz opcje jego wyposażenia mogą się różnić od prezentowanych w materiale reklamowym. Szczegóły i informacje dotyczące spełniania wymogów ochrony środowiska oraz dostępnych konfiguracji i dodatkowo płatnych opcji dostępne u Autoryzowanych Dealerów DS.

 
 

DS 4

Francuska klasa premium
Dostępny w wynajmie długoterminowym Leasys dla klientów biznesowych już od 1625 zł netto miesięcznie (i) Wynajmujący: Leasys Polska Sp. z o.o. Wynajem jest skierowany wyłącznie do przedsiębiorców. Rata wynajmu 1625 PLN netto dotyczy samochodu DS4 BASTILLE PureTech 130 AT8 w cenie katalogowej 156 500 zł brutto w umowie na 36 miesięcy, z limitem 15 000 km rocznie, wpłata własna 10% ceny katalogowej brutto. W podanej racie zawarte są usługa Assistance wraz z samochodem zastępczym oraz pełna obsługa serwisowa. Zawarcie umowy jest uzależnione od oceny zdolności finansowej klienta. Akcja ograniczona w czasie. Oferta dostępna u wybranych dealerów biorących udział w akcji. Wyliczenie zostało przygotowane w oparciu o cenę katalogową brutto, a ostateczna wysokość raty i powyższych danych liczbowych uzależniona jest od faktycznej oferty cenowej konkretnego dealera oraz terminu złożenia zamówienia. Szczegóły akcji są dostępne u Autoryzowanych Dealerów DS. Niniejszy materiał nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny. Rzeczywisty wygląd i cechy pojazdu oraz opcje jego wyposażenia mogą się różnić od prezentowanych w materiale reklamowym. Szczegóły i informacje dotyczące spełniania wymogów ochrony środowiska oraz dostępnych konfiguracji i dodatkowo płatnych opcji dostępne u Autoryzowanych Dealerów DS. 

 
 

DS 7

Elegancki i dynamiczny
Dostępny w wynajmie długoterminowym Leasys dla klientów biznesowych już od 1760 zł netto miesięcznie (i) Wynajmujący: Leasys Polska Sp. z o.o. Wynajem jest skierowany wyłącznie do przedsiębiorców. Rata wynajmu 1760 PLN netto dotyczy samochodu DS7 BASTILLE BlueHDI 130 AT w cenie katalogowej 199 900 zł brutto w umowie na 36 miesięcy, z limitem 15 000 km rocznie, wpłata własna 10% ceny katalogowej brutto. W podanej racie zawarte są usługa Assistance wraz z samochodem zastępczym oraz pełna obsługa serwisowa. Zawarcie umowy jest uzależnione od oceny zdolności finansowej klienta. Akcja ograniczona w czasie. Oferta dostępna u wybranych dealerów biorących udział w akcji. Wyliczenie zostało przygotowane w oparciu o cenę katalogową brutto, a ostateczna wysokość raty i powyższych danych liczbowych uzależniona jest od faktycznej oferty cenowej konkretnego dealera oraz terminu złożenia zamówienia. Szczegóły akcji są dostępne u Autoryzowanych Dealerów DS. Niniejszy materiał nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny. Rzeczywisty wygląd i cechy pojazdu oraz opcje jego wyposażenia mogą się różnić od prezentowanych w materiale reklamowym. Szczegóły i informacje dotyczące spełniania wymogów ochrony środowiska oraz dostępnych konfiguracji i dodatkowo płatnych opcji dostępne u Autoryzowanych Dealerów DS.

 
 

DS 9 E-TENSE

Perfekcyjne połączenie dynamiki i harmonii
Dostępny w wynajmie długoterminowym Leasys dla klientów biznesowych już od 3220 zł netto miesięcznie (i) Wynajmujący: Leasys Polska Sp. z o.o. Wynajem jest skierowany wyłącznie do przedsiębiorców. Rata wynajmu 3220 PLN netto dotyczy samochodu DS9 E-TENSE RIVOLI+ 250 w cenie katalogowej 314 800 zł brutto w umowie na 36 miesięcy, z limitem 15 000 km rocznie, wpłata własna 10% ceny katalogowej brutto. W podanej racie zawarte są usługa Assistance wraz z samochodem zastępczym oraz pełna obsługa serwisowa. Zawarcie umowy jest uzależnione od oceny zdolności finansowej klienta. Akcja ograniczona w czasie. Oferta dostępna u wybranych dealerów biorących udział w akcji. Wyliczenie zostało przygotowane w oparciu o cenę katalogową brutto, a ostateczna wysokość raty i powyższych danych liczbowych uzależniona jest od faktycznej oferty cenowej konkretnego dealera oraz terminu złożenia zamówienia. Szczegóły akcji są dostępne u Autoryzowanych Dealerów DS. Niniejszy materiał nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny. Rzeczywisty wygląd i cechy pojazdu oraz opcje jego wyposażenia mogą się różnić od prezentowanych w materiale reklamowym. Szczegóły i informacje dotyczące spełniania wymogów ochrony środowiska oraz dostępnych konfiguracji i dodatkowo płatnych opcji dostępne u Autoryzowanych Dealerów DS..

ODKRYJ JESZCZE WIĘCEJ
Umowy serwisowe
Poznaj nasze skrojone na miarę rozwiązania, dzięki którym będziesz mieć pełną kontrolę nad budżetem.
Skontaktuj się z Doradcą DS
Doradca DS spełni Twoje oczekiwania.