PRZEJDŹ DO ZAWARTOŚCI
Wideo i zdjęcia
DS Automobiles przedstawia DS 4
Na tych filmach* zobaczysz naszego product managera, który prezentuje model DS 4: ikonę marki, która zachwyca idealnymi proporcjami i najwyższym poziomem komfortu.
WPROWADZENIE

Na tym filmie szef naszego działu produktowego prezentuje DS 4: kompaktowego hatchbacka, który zachwyca idealnymi proporcjami i odważną, opływową sylwetką.

Łącząc wiedzę ekspercką z najnowszymi rozwiązaniami technologicznymi, model ucieleśnia rozszerzoną technologię przyszłości i wytycza nowe kierunki w obszarze doświadczeń z jazdy.

NADWOZIE

W tym filmie przyglądamy się z bliska liniom nadwozia DS 4 i stylistyce nadwozia. Atrakcyjna i dynamiczna bryła auta zachwyca wyrzeźbionymi nadkolami, które uwypuklają duże koła i kompaktową, atletyczną sylwetkę. Model stworzono z myślą o tym, by przyciągał spojrzenia i ucieleśniał elegancję, wiedzę ekspercką i techniczną doskonałość, którymi w procesie projektowym kierował się nasz zespół.

Kuszący układ świateł, wyjątkowe rozwiązania technologiczne i śmiałe detale świadczą o świeżym podejściu do stylistyki kojarzonej z marką, których owocem jest pełna uroku, wyrzeźbiona sylwetka samochodu.

WNĘTRZE

Obejrzyj ten film i zanurz się w naszym świecie, przez który przeprowadzi cię szef naszego działu produktowego, prezentując design wnętrza DS 4. W pracach nad autem nasz zespół projektantów, inżynierów, tapicerów i rzemieślników kierował się dążeniem do stworzenia czystej formy, która uwydatni opływowe linie i podkreśli ergonomię wnętrza samochodu. Od ekranu dotykowego, przez wloty powietrza i deskę rozdzielczą, aż po elementy sterowania szybami - tutaj każda funkcja została idealnie dopasowana do wnętrza i jest niemal niewidoczna.

Ikoniczne detale marki, takie jak perłowe przeszycia, tapicerka nawiązująca do stylistyki paska do zegarka i wytłoczone elementy Clous de Paris, towarzyszą wielu sprytnym schowkom i najwyższej jakości materiałom wykończeniowym, tworząc unikalną całość, która zachwyca najwyższym poziomem komfortu.

OPCJE PERSONALIZACJI

Ten film pokazuje, jak możesz spersonalizować swojego DS 4. 

Model DS 4, zaprojektowany z myślą o różnych typach użytkowników i stylach jazdy, oferuje szereg unikalnych opcji personalizacji.

ZAAWANSOWANE ROZWIĄZANIA TECHNOLOGICZNE 

W tym filmie przedstawiamy pokrótce najnowsze rozwiązania technologiczne dostępne w kabinie DS 4. Nasz inteligentny, elastyczny i intuicyjny hatchback zabiera nas w podróż ku rozszerzonej rzeczywistości (DS Extended Up Display) i jeździe półautonomicznej (System DS DRIVE ASSIST), oferując całkiem nowe wrażenia z jazdy. 

Ten awangardowy samochód gwarantuje wyższą wydajność, lepszą łączność i jeszcze więcej innowacji, aby zapewnić bezpieczeństwo podczas jazdy i podnieść jakość Twojego życia.

PODSUMOWANIE

Na tym filmie zobaczysz najważniejsze cechy DS 4. 

Zaprojektowany z myślą o tym, by przecierać nowe szlaki i odpowiadać na potrzeby najbardziej wymagających użytkowników, którzy dużą wagę przywiązują do otaczającego ich świata. DS 4 to wyjątkowy produkt i unikalny model w swoim segmencie. 

Pozbawiony zbędnych detali, idealnie wyprofilowany samochód oferuje szereg możliwości personalizacji i niezwykłe innowacje technologiczne, gwarantując nietuzinkowe, odprężające i intensywne wrażenia z jazdy.

*Filmy nie są wiążące. Poszczególne modele i wersje wyposażenia dostępne w zależności od asortymentu DS Store.
GRAFIKA I DYNAMIKA
USŁUGI SZYTE NA MIARĘ
Only You
Poznaj bliżej gamę naszych usług szytych na miarę.
Umowy serwisowe
Zapewnij sobie spokój dzięki naszym ofertom obsługi serwisowej i assistance.