COVID-19 - Wasze zdrowie jest dla nas najważniejsze. Praca Salonów Marki DS oraz Autoryzowanych Serwisów DS odbywa się z zachowaniem wszelkich środków ostrożności, zaleceń i wytycznych związanych z ochroną zdrowia oraz przestrzeganiem zasad higieny.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

CHARAKTERYSTYKA TECHNICZNA DS 4

Poznaj pełną charakterystykę techniczną DS 4, wymiary samochodu i dostępne silniki.

Wymiary DS 4 Poznaj wymiary samochodu

NADWOZIE

Długość nadwozia 4400 mm
Szerokość nadwozia (bez lusterek / ze złożonymi lusterkami / z rozłożonymi lusterkami) 1830 mm/1866 mm/2061 mm
Szerokość nadwozia (drzwi przednie otwarte/drzwi tylne otwarte) 3682 mm/3408 mm
Wysokość nadwozia (bez anteny / z anteną / z otwartym bagażnikiem) 1470 mm/1490 mm/2046 mm
Zwis przedni / tylny 925 mm/800 mm

WNĘTRZE

Szerokość na wysokości łokci z przodu 1472 mm
Szerokość na wysokości łokci z tyłu 1420 mm
Liczba miejsc 5

BAGAŻNIK

Długość bagażnika 830 mm
Szerokość bagażnika 1104 mm
Wysokość bagażnika (do rolety / do dachu) 533/730 mm
Pojemność (E-TENSE/wersje spalinowe) 390 l/430 l

REAKTYWNOŚĆ I DYNAMIKA Gama silników dostępnych w DS 4

Ciesz się unikalnymi osiągami i dynamiką dzięki przyjaznej dla środowiska hybrydzie plug-in E-TENSE, silnikom Diesla BlueHDI i jednostkom benzynowym PureTech. Wybierz najbardziej odpowiedni rodzaj zasilania i silnik, który spełni Twoje oczekiwania.

SILNIKI BENZYNOWE

PureTech 130 KM AT8

PureTech 180 KM AT8

PureTech 225 KM AT8

HYBRYDA PLUG-IN

E-TENSE 225 KM

SILNIKI DIESLA

BlueHDI 130 KM AT8

KOMFORT I PRZESTRONNOŚĆ Jeszcze lepsze samopoczucie

Komfortowe wnętrze

Ciesz się pełną wygodą dzięki bezprzewodowej ładowarce smartfona i niezwykle komfortowym, wykończonym pianką o zwiększonej gęstości fotelom. Mogą one być elektrycznie sterowane w 10 kierunkach, wentylowane i ogrzewane oraz mieć funkcję masażu. Pasażerowie podróżujący z tyłu mają do dyspozycji kanapę wyściełaną gęstą pianką oraz podłokietnik centralny ze schowkiem i łatwo dostępnym gniazdem USB. 

Elektryczna, bezdotykowo otwierana pokrywa bagażnika

Ułatwiaj sobie życie i otwieraj oraz zamykaj bagażnik ruchem stopy przypominającym kopnięcie. Możesz również skorzystać z przycisku za kierownicą oraz na pokrywie bagażnika.

Panoramiczny, otwierany dach szklany

Dzięki panoramicznemu, otwieranemu dachowi szklanemu możesz zwiększyć poziom doświetlenia kokpitu DS 4, a tym samym − komfortu wszystkich pasażerów. 

Ogrzewana przednia szyba

Opcjonalna ogrzewana przednia szyba najnowszej generacji umożliwia błyskawiczne usunięcie lodu, śniegu i mgły z jej powierzchni dzięki zastosowaniu sieci nici wolframowych. Rozwiązanie to zwiększa bezpieczeństwo i komfort jazdy w każdych warunkach. 

TECHNOLOGIE BEZPIECZEŃSTWA Harmonijna jazda w każdych warunkach

Alarm antywłamaniowy i śruby zabezpieczające do kół

Wzmocniona ochrona

Antywłamaniowy, obwodowy alarm z funkcją przeciwdziałania podnoszeniu chroni wnętrze i nadwozie DS 4 przed uszkodzeniem lub kradzieżą. Uruchamia się również w przypadku próby odholowania samochodu. Śruby zabezpieczające do kół chronią obręcze aluminiowe przed kradzieżą.

Kamera Vision 360

Spokojne manewrowanie

Ciesz się doskonałą widocznością podczas manewrowania dzięki czterem kamerom zlokalizowanym na nadwoziu i lusterkach bocznych. Ten opcjonalny system wyświetla obraz otoczenia na ekranie HD i automatycznie przełącza widok w zależności od przebiegu manewru. Ultradźwiękowe czujniki zwiększają bezpieczeństwo ostrzegając kierowcę o przeszkodach.  

Usługi szyte na miarę

Znajdź Twój punkt sprzedaży

Zastrzeżenia prawne   ¹ Wymienione dane dotyczące zużycia paliwa, emisji CO2 i zasięgu są zgodne z procedurą testową WLTP, obowiązującą w procesie homologacji samochodów nowych od 1 września 2018 r. Procedura ta zastępuje procedurę NEDC (Europejski cykl jazdy), stosowaną wcześniej. W związku z bardziej realistycznymi warunkami testowymi zużycie paliwa i emisja CO2 mierzone zgodnie z cyklem WLTP mogą być w wielu przypadkach wyższe niż te wynikające z zastosowania procedury NEDC. Dane dotyczące zużycia paliwa, emisji CO2 i zasięgu mogą różnić się w zależności do aktualnych warunków eksploatacji oraz innych czynników, takich jak: częstotliwość ładowania, styl jazdy, prędkość, specyfika wyposażenia, opcje, rozmiar opon, temperatura zewnętrzna i wykorzystanie układu ogrzewania oraz klimatyzacji. Aby dowiedzieć się więcej, skontaktuj się z lokalnym dealerem. Więcej informacji znajdziesz tu.