KOLEKCJA

DS 4 ANTOINE DE SAINT EXUPÉRY

Teraz w atrakcyjnym abonamencie od 1480 zł netto miesięcznie dla firm. (i) Oferta leasingu Stellantis Financial Services skierowana do przedsiębiorców. Założenia przyjęte do kalkulacji: cena katalogowa brutto 196 800 zł, okres leasingu 24 miesięcy i roczny przebieg 20 000 km, wpłata początkowa 10%, miesięczna rata leasingowa netto: 1480 zł. Szczegóły znajdą Państwo u Autoryzowanego Dealera DS Automobiles. Niniejsza informacja nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 Kodeksu cywilnego. Zgoda na udzielenie leasingu jest uzależniona od zdolności kredytowej klienta ustalanej zgodnie z procedurami Leasingodawcy. Niniejszy materiał nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny, rzeczywisty wygląd i cechy pojazdu mogą się różnić od prezentowanych w materiale reklamowym. Szczegóły akcji oraz informacje dotyczące spełniania wymogów ochrony środowiska dostępne są u Dealerów DS Automobiles.  
Esencja kolekcji
Ta ekskluzywna Kolekcja stanowi wyjątkowy hołd dla posłańców niebios. Inspiracją do jej stworzenia były podróże Antoine'a de Saint Exupéry'ego, słynnego pisarza i lotnika. Sprawdź, w jaki sposób marka wciela w życie ducha wolności, łącząc świat lotnictwa z samochodami DS. 
DS 4 ANTOINE DE SAINT EXUPÉRY

Tożsamość DS 4 ANTOINE DE SAINT EXUPÉRY jest głęboko zakorzeniona w poetyce "Poczty na południe". Opisywana w niej podróż nieustraszonego pilota poczty lotniczej przez piaskowe wydmy i skaliste góry staje się niezwykłym symbolem relacji człowieka z maszyną.  

 

Nawiązując do wyprawy między ziemią a niebem, DS Automobiles nadaje szaro-fioletowej barwie ze złotymi drobinkami nazwę "Nocny lot", która została zaczerpnięta z kolejnej powieści Exupéry'ego.

Design zewnętrzny
Zapierający dech w piersiach wygląd
Ekskluzywne 19-calowe felgi SEVILLE
19-calowe felgi SEVILLE wykończone błyszczącym, diamentowym szlifem z centralnym kołpakiem w kolorze "Nocny lot", zostały zaprojektowane specjalnie dla tej Kolekcji, a zastosowanie stopu aluminium stanowi ukłon w stronę materiału stosowanego w lotnictwie i przypomina o fascynujących emocjach związanych z odkrywaniem nieznanych horyzontów.
Wyrafinowany czarny grill
Grill, z jego śmiałymi liniami, rzeźbionymi detalami i chromowanymi akcentami, przywodzi na myśl majestatyczne, nocne niebo, a reflektory MATRIX LED VISION zachęcają do snucia marzeń i odkrywania tajemnic wszechświata.

"Prawdziwy dystans wyznaczają dla nas gwiazdy."

 

Antoine de Saint Exupéry

Wnętrze
Królewski widok

W "Poczcie na południe", Antoine de Saint Exupéry nawiązuje do lotniczych wyczynów pionierów poczty lotniczej, a w związku z tym, że każda podróż stanowi niepowtarzalną przygodę, wnętrze modelu zaprojektowano na wzór prawdziwej kabiny pilota.

 

Obłożona skórą Nappa Criollo Brown deska rozdzielcza prezentuje symfonię linii w podwójnym, perłowym szwie Cassel Earth, który przypomina znikające ślady i ścieżki pozostawiane na niebie przez samoloty.

Emblemat na desce rozdzielczej
Na desce rozdzielczej modelu widnieje wypukły emblemat w kształcie pomarańczowej gwiazdy przypominający o niebiańskim przewodniku. Towarzyszy mu, znajdująca się obok podpisu autora, aerodynamiczna sylwetka samolotu, która symbolizuje ducha przygody Antoine'a de Saint Exupéry'ego.
Siedzenia pokryte skórą Nappa Criollo Brown
Duch przygody widoczny jest również w perfekcyjnie przemyślanych detalach, takich jak siedzenia wykończone solidną skórą Nappa Criollo Brown, które przywodzą na myśl wyposażenie pionierów lotnictwa. Co więcej, charakterystyczny dla marki motyw bransolety zegarka na siedzeniu i oparciu stanowi gwarancję niezrównanego komfortu.
Osłony progów drzwi
Zabezpieczające próg drzwi satynowe aluminium ozdobione jest chromowanym szkicem samolotu śmigłowego. Towarzyszy mu słynny cytat w kolorze antracytu: Prawdziwy dystans wyznaczają dla nas gwiazdy stanowiący hołd dla kosmicznych okrywców.

SILNIKI
DS 4 ANTOINE DE SAINT EXUPÉRY jest dostępny w trzech różnych jednostkach napędowych: Puretech 130 KM, BlueHDI 130 KM, hybryda typu plug-in 225 KM.

WYPRAWA W GŁĄB INNOWACYJNYCH TECHNOLOGII
DS MATRIX LED VISION
Najnowsza generacja reflektorów DS MATRIX LED VISION charakteryzuje się smukłym, nowoczesnym wyglądem i daje DS 4 Antoine de Saint Exupéry możliwość korzystania z funkcji Matrix Beam oraz Dynamic Bending Light (światła doświetlające zakręty). Wiązka światła dokładnie analizuje otoczenie i dostosowuje się do niego, mając do dyspozycji pięć predefiniowanych trybów (miasto, teren, autostrada, brzydka pogoda oraz mgła), co pozwala na korzystanie ze świateł w każdych warunkach, bez oślepiania innych kierowców.
System wykrywania ruchu drogowego z tyłu pojazdu
Dla zapewnienia jeszcze większego poczucia bezpieczeństwa system wykrywa pojazdy w martwym punkcie z boku, niezależnie od ich prędkości. Co więcej, działa na odległość aż 75 metrów i sygnalizuje zagrożenia przez migającą diodę LED w odpowiednim lusterku, a w trakcie cofania ostrzega o przeszkodach poruszających się na odległość do 40 metrów w martwym punkcie z tyłu.
ZBLIŻENIOWY SYSTEM BEZKLUCZYKOWEGO DOSTĘPU I STARTU
Dzięki systemowi bezkluczykowego dostępu i startu DS 4 ANTOINE DE SAINT EXUPÉRY zostaje automatycznie odblokowany, gdy zbliżysz się do samochodu na odległość 2 metrów. W tym samym momencie pojawiają się również jego klamki. Dodatkowo, możesz go w prosty sposób uruchomić za pomocą przycisku Start/Stop. Gdy opuścisz model klamki schowają się, a pojazd zostaje automatycznie zablokowany. 
DS IRIS SYSTEM zapewni Ci dostęp do usług ChatGPT (opcjonalnie)
Wyjątkowo intuicyjny i responsywny system rozpoznawania głosu DS IRIS SYSTEM zyskuje jeszcze więcej możliwości dzięki integracji ze sztuczną inteligencją SoundHound, wspieraną przez API ChatGPT(i) Nowa funkcja DS Automobiles wykorzystuje moc generatywnej sztucznej inteligencji z platformą Chat AI firmy SoundHound, która integruje wiele obszarów wiedzy, połączonych z najbardziej zaawansowanymi modelami języka, takimi jak ChatGPT API. Wspomniane rozwiązanie pozwala na dostarczanie bardziej aktualnych i kompleksowych odpowiedzi niż dotychczasowy DS IRIS SYSTEM. ChatGPT, będąc modelem języka opartym na sztucznej inteligencji, został zaimplementowany do DS IRIS SYSTEM dzięki technologii rozpoznawania dźwięku i głosu SoundHound. Rozwijany w oparciu o techniki głębokiego uczenia, generuje odpowiedzi przypominające ludzkie reakcje. Warto jednak mieć na uwadze, że jako nowa i ciągle rozwijająca się technologia, narzędzie może dostarczać informacje, które nie zawsze są precyzyjne lub obiektywne, dlatego też, podobnie jak w przypadku korzystania z każdego innego asystenta wirtualnego, zalecamy zachowanie ostrożności, nie poleganie wyłącznie na dostarczanych informacjach i unikanie udostępniania prywatnych danych.  . To innowacyjne rozwiązanie pozwoli Ci nawiązać zupełnie nową relację ze swoim DS i sprawi, że każda podróż stanie się jeszcze bezpieczniejsza i jeszcze bardziej fascynująca. 
Dziennik podróży
Usługi szyte na miarę
Only You
Odkryj nasze usługi szyte na miarę
Umowy serwisowe
Zapewnij sobie spokój ducha z naszymi umowami serwisowymi