PRZEJDŹ DO ZAWARTOŚCI
Pakiet usług łącznośći
Wliczone w cenę zakupu Twojego samochodu*

DS Automobiles oferuje pakiet usług łączności, który zapewni przyjemność z każdej chwili spędzonej za kierownicą.

 

*W przypadku każdego zamówienia nowego samochodu marki DS dokonanego od 3 lipca 2023 r., cena zakupu obejmuje:

Pakiet Connect One na okres 10 lat oraz, po dokonaniu subskrypcji, pakiet Connect Plus, wliczony w cenę zakupu Twojego DS na okres 3 lat, licząc od daty gwarancji producenta.(i) Zobacz informacje prawne na dole strony. 

 

Pakiet Connect One
Ciesz się spokojem umysłu
Przez okres 10 lat od zakupu samochodu możesz korzystać z usług łączności zapewniających bezpieczeństwo i spokój ducha. (i) *Dotyczy każdego zakupu nowego samochodu marki DS zamówionego od 3 lipca 2023 r. Zobacz informacje prawne na dole strony.  
Usługi SOS & Assistance
Dzięki usługom SOS & Assistance możesz prowadzić samochód bez zmartwień. Ten awaryjny system GPS natychmiast skontaktuje się z odpowiednimi służbami ratowniczymi lub pomocą drogową. 
Cyfrowa książka serwisowa DS
Dzięki cyfrowej książce serwisowej możesz prowadzić swój samochód bez zmartwień. Włącz tę funkcję u swojego dealera DS, a następnie z łatwością przeglądaj historię usług serwisowych przeprowadzonych w Twoim samochodzie za pośrednictwem aplikacji MyDS. 
Automatyczne aktualizacje w toku
Ciesz się wydajnym systemem multimedialnym z aktualizacjami, które sprawią, że zawsze będziesz mieć dostęp do najnowszych funkcji swojego samochodu. 
Gry
Zapewnij sobie rozrywkę w swoim DS dzięki grom, w które możesz grać na ekranie głównym w swoim zaparkowanym samochodzie. 
Pakiet Connect Plus
Odkryj na nowo przyjemność z prowadzenia bez limitów
Pakiet Connect Plus został zawarty w cenie pojazdu na okres 3 lat(i) Dotyczy każdego zakupu nowego samochodu DS zamówionego od 3 lipca 2023 r., po dokonaniu subskrypcji, ważne na okres 3 lat, licząc od daty gwarancji podanej przez producenta. Zobacz informacje prawne na dole strony.  , a subskrypcja oferuje dodatkowe funkcje zapewniające najwyższą jakość usług łączności podczas jazdy.
Connected Navigation
Dostępna w Twoim kokpicie, połączona nawigacja przydaje się w trakcie podróży i przekazuje istotne informacje (dotyczące ruchu, warunków pogodowych, stref niebezpiecznych, lokalizacji serwisów, cen paliwa oraz stacji ładowania itd.) oraz sugeruje miejsca parkingowe w pobliżu celu Twojej podróży(i) Funkcja „Parkowania na ulicy” jest dostępna w większych miastach w zależności od kraju.  . Jeśli trasa podróży została już wprowadzona w aplikacji MyDS, wystarczy jedno kliknięcie, aby wysłać ją bezpośrednio do nawigacji Twojego samochodu.
 
E-Remote Control
Dzięki aplikacji MyDS możesz być na bieżąco z informacjami dotyczącymi statusu Twojego E-TENSE: możesz sprawdzić zasięg, stan naładowania akumulatora, harmonogram ładowania lub zaplanować temperaturę na pokładzie w zależności od godziny lub dnia. 
EV Trip Planner

Zaplanuj swoją podróż za pomocą smartfonu w aplikacji MyDS; oszacuj zasięg wymagany do ukończenia podróży, dokonaj podglądu stacji ładowania i czasu podróży obliczonego zgodnie z Twoimi potrzebami, które określone zostały w Twojej aplikacji. Oszczędzaj czas poprzez przesyłanie trasy do pierwszego przystanku do systemu multimedialnego swojego DS.

 

Funkcja dostępna jedynie w modelach DS CROSSBACK E-TENSE oraz DS 3 E-TENSE.

 
Remote Control
Zarządzaj zdalnie swoim pojazdem za pomocą smartfona, aby zablokować lub odblokować drzwi. Zlokalizuj swój samochód włączając klakson lub reflektory. 
Usługi szyte na miarę
Aplikacja MyDS
Przeglądaj funkcje MyDS, które pozwolą Ci wykorzystać maksymalny potencjał Twojego samochodu i pełną gamę jego usług.
Only You
Odkryj nasz spersonalizowany program usług.

Informacje prawne

 

Dla wszystkich nowych pojazdów zamówionych od 3 lipca 2023 r., usługa SOS & Assistance została zawarta w pakiecie Connect ONE (koszt wliczony w cenę pojazdu). Usługi "Remote Control & Connected Navigation" zostały zawarte w pakiecie Connect PLUS, który wymaga subskrypcji. Pakiet Connect PLUS jest dostępny i zawarty w cenie pojazdu na okres 36 miesięcy od daty rozpoczęcia okresu gwarancji. Po tym okresie pakiet Connect PLUS będzie dostępny odpłatnie.