COVID-19 - Wasze zdrowie jest dla nas najważniejsze. Praca Salonów Marki DS oraz Autoryzowanych Serwisów DS odbywa się z zachowaniem wszelkich środków ostrożności, zaleceń i wytycznych związanych z ochroną zdrowia oraz przestrzeganiem zasad higieny.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

KNOW-HOW Ludzie pełni pasji

Marka DS narodziła się w samym sercu Paryża i stała się przestrzenią spotkań ludzi pełnych pasji, którzy stoją na straży unikalnego, luksusowego francuskiego know-how. Esencją każdego z naszych inspirujących projektów jest nieustanne dążenie do doskonałości. 

ŚWIAT
HAUTE COUTURE
Materiały z najwyższej półki

Wyjątkowość naszych samochodów jest owocem innowacyjności i wyobraźni współpracujących z nami mistrzów sztuki rzemieślniczej. Stanowią one unikalne połączenie doświadczenia, zaawansowanego know-how, najwyższej jakości materiałów i eleganckiego wykończenia zainspirowanego Haute Couture. Każdy z modeli DS wyróżnia się niepowtarzalnym designem, zapewnia przy tym niezwykłą radość z jazdy i niezrównany komfort.

Perłowe przeszycia

Opracowane przez naszych mistrzów rzemiosła perłowe przeszycia zainspirowane są Haute Couture. Podkreślają one elegancję i subtelność wykończenia modeli DS i są jednocześnie dużym wyzwaniem w kontekście technicznym. Nić pojawia się i znika nadając przeszyciom swoisty rytm i harmonijny wygląd. Opracowanie tej koncepcji zajęło nam ponad cztery lata, a do jej wykonania niezbędne było zaprojektowanie specjalnej maszyny. To unikalne w świecie motoryzacji rozwiązanie szybko stało się jednym z symboli Marki DS.

 

Dziękujemy Invenio Flory, projektantowi współczesnych przedmiotów ozdobnych, za umożliwienie nam realizacji materiału filmowego w jego studio: www.invenioflory.fr

Wzór giloszowy "Clous de Paris"

Pełne wdzięku fale i linie połączone z niesamowitą techniką... Zainspirowany sztuką zegarmistrzowską i piramidą w Luwrze wzór giloszowy "Clous de Paris" przedstawia małe motywy z główkami w kształcie piramidy, które przecinają się i krzyżują tworząc unikalną grę światła i cienia. Ta wymagająca, wyrafinowana technologia zdobi panele w kokpitach modeli DS i jest hołdem złożonym Miastu Światła.  

Tapicerka z wzorem bransolety zegarka

Zdobiąca fotele naszych modeli tapicerka ze wzorem bransolety zegarka powstała dzięki opracowaniu nowatorskiej metody składania skóry. To owoc nadzwyczajnego know-how i niekończącej się pracy z próbkami materiałów, wzorami i formatami. Obszyty, wyściełany i złożony przez naszych mistrzów sztuki tapicerskiej arkusz skóry przekształca się w jedyny w swoim rodzaju ikoniczny produkt, który stał się symbolem awangardy. Choć został on zaprojektowany na potrzeby samochodów koncepcyjnych, znajduje obecnie zastosowanie w kokpitach wszystkich modeli DS.

INSPIRACJE

Poznaj mistrzów rzemiosła, którym zawdzięczamy nasz know-how

Doskonałość absolutna Doskonałość absolutna

Doskonałość absolutna

Nasze samochody koncepcyjne to przestrzeń, w której projektanci mogą dać upust swojej fantazji. Są dla doskonałą okazją, aby sprawdzić nowe technologie, przetestować nowe materiały i wykorzystać nasz unikalny know-how. Projektując samochody nawiązujemy współpracę z renomowanymi mistrzami sztuki rzemieślnicznej i opracowujemy innowacyjne rozwiązania, które znajdują zastosowanie w gamie naszych modeli i doprowadzają wrażenia z jazdy do perfekcji.    

Przedsmak przyszłości

Nasi inżynierowie i mistrzowie rzemiosła projektując samochody koncepcyjne czerpią inspirację ze świata paryskiego luksusu. Opracowują futurystyczne technologie nie zapominając o esencji Marki: pięknie, doznaniach zmysłowych i wyjątkowości. DS AERO SPORT LOUNGE, nasz najnowszy samochód koncepcyjny, wyznacza ramy przyszłości Marki. Samochód staje się w niej inteligentną, konfigurowalną i funkcjonującą na własnych zasadach przestrzenią. To koncepcja, która łączy niezwykły poziom wyrafinowania z doskonałą komunikacją między samochodem, pasażerami i otoczeniem.  

Jakość bez kompromisów

Nasi rzemieślnicy, mistrzowie sztuki tapicerskiej, projektanci, współpracownicy, eksperci i inżynierowie nieustannie doskonalą wykorzystywane materiały i technologie, by dopracować każdy szczegół do perfekcji. Efektem ich pracy jest unikalne połączenie funkcjonalności, wydajności i wyrafinowania. Niektóre elementy wykonane są w całości ręcznie i stały się już prawdziwymi symbolami Marki. Dzięki tym fascynującym detalom możesz zanurzyć się w świecie pełnym innowacji i niespotykanego komfortu. 

Zaawansowany know-how w każdym aspekcie

Najwyższej klasy materiały, subtelne wykończenia, precyzyjne technologie... Nasz know-how to środek do realizacji celu, jakim jest zapewnienie użytkownikom unikalnych doświadczeń i wrażeń. Klienci i ich potrzeby są od zawsze w centrum naszej uwagi i mają dla nas najwyższy priorytet.