PRZEJDŹ DO ZAWARTOŚCI

THE ART OF DS

Dotrzyj do serca marki DS Automobiles
Gdy awangardowa technologia łączy się z poezją wzornictwa, rywalizacja staje się impulsem rozwoju innowacyjnych rozwiązań, a najwyższej jakości materiały wykończeniowe trafiają w ręce doświadczonych mistrzów rzemiosła, samochód staje się prawdziwym dziełem haute couture.

Siedem lat temu DS Automobiles postawiło sobie wyzwanie: ożywienie know-how francuskich luksusowych samochodów.

Pojawiło się pytanie: jak stworzyć nową markę na rynku, który jej nie oczekuje?

Film dokumentalny “The Art of DS” odsłania tajniki tej epickiej historii.
ROZDZIAŁ 1: DZIEDZICTWO
Od korzeni do ponownych narodzin: poznaj niezwykle bogatą historię wyzwań, które doprowadziły do powstania DS Automobiles. W 1955 r. zaprezentowano DS − samochód, który stał się symbolem francuskiej doskonałości w motoryzacji. Odważny, zaawansowany technologicznie i niezwykle komfortowy model stanowił połączenie cech, które zdecydowały o jego spektakularnym sukcesie. Awangardowy duch tego samochodu objawia się w każdym modelu DS Automobiles i definiuje filozofię marki. Inżynierowie i projektanci DS wykorzystują swój unikalny know-how, by tworząc samochody jutra pisać kolejne rozdziały historii.  
ROZDZIAŁ 2: DESIGN
Jak można zdefiniować DS Automobiles? Jak przełożyć kreatywne dziedzictwo na dzisiejszą motoryzację? Jak przekraczać granice designu, by powstało dzieło sztuki?
Nasze samochody mają niepowtarzalny styl. Kluczem do ich doskonałości jest połączenie awangardowej technologii z poezją designu − to symbol unikalnej francuskiej doskonałości, której symbolem jest DS Automobiles.
Duch awangardy, właściwe proporcje, przyciągająca wzrok sylwetka, wyrafinowany design i wykończenie wnętrza... To podstawowe założenia designu marki. 
ROZDZIAŁ 3: KNOW-HOW
Niepowtarzalny styl wymaga zaawansowanego know-how − połączenia tradycyjnego rzemiosła z nowoczesnością. Nasi specjaliści selekcjonują materiały i udoskonalają rozwiązania technologiczne, aby dopracować każdy szczegół do perfekcji. Przykładem ich niezwykłego kunsztu jest wykorzystanie unikalnych materiałów, takich jak elementy intarsjowane słomą, perłowe przeszycia czy tapicerka siedzeń ze wzorem bransolety zegarka. Wyrafinowanie, bezkompromisowa jakość i niezwykły francuski know-how: to cechy, które znajdziesz w każdym samochodzie DS.   
ROZDZIAŁ 4: CISZA
Bezkompromisowa jakość − to jeden z naszych kluczowych celów i zarazem najważniejszych wartości DS Automobiles.
Każdy z modeli DS musi bez wysiłku pokonywać kolejne kilometry zapewniając pasażerom najwyższy komfort.
Jednym z jego źródeł jest izolacja akustyczna, warunek prawdziwego relaksu, i nagłośnienie kabiny.
To jeden z obszarów, które nazywamy "doświadczeniami DS", a które razem zapewniają niepowtarzalne wrażenia z jazdy naszymi samochodami. Poznaj innowacyjne technologie i wykonane z najwyższą precyzją rozwiązania, dzięki którym modele DS są symbolem doskonałości. 
ROZDZIAŁ 5: OSIĄGI
Innowacyjność w motoryzacji ma swoje źródła w rywalizacji. Naszym działaniom i decyzjom od zawsze towarzyszy odwaga i pragnienie tworzenia samochodów jutra. Naturalną konsekwencją takiego podejścia był zwrot w stronę elektromobilności.

To właśnie z tego powodu zdecydowaliśmy się na udział w Formule E. Osiągnięcia naszego zespołu DS TECHEETAH stały się punktem odniesienia dla innych.

Marka DS Automobiles jest dumna z doświadczenia zdobytego w wyścigach samochodów elektrycznych. Od zawsze naszym celem jest wykorzystywanie w samochodach skierowanych do klientów technologii pochodzących ze sportu.

Z sukcesem przenieśliśmy know-how zrodzony z rywalizacji w Formule E do naszych modeli seryjnych. To esencja prawdziwego ducha awangardy. 
ROZDZIAŁ 6: INNOWACJE
Czy ktoś wyobraża sobie świat bez nowoczesnych technologii?

Innowacyjność to jeden z fundamentów, na których opiera się DS Automobiles. Naszym celem jest zapewnienie kierowcy dostępu do unikalnych, niepowtarzalnych doświadczeń. Nasze projekty cechuje naturalność, minimalizm i dbałość o doskonałe samopoczucie osób, które korzystają z naszych samochodów.

Wyjątkowe materiały. Nowoczesne technologie. Intuicyjny kontakt pomiędzy człowiekiem a maszyną.

A jutro? Może nadszedł czas na technologię wykorzystującą ultradźwięki?

Innowacyjność DS Automobiles odzwierciedla to, co nazywamy francuską doskonałością. 

ODKRYJ JESZCZE WIĘCEJ

Dziedzictwo

Zainspirowana oryginalnym DS zaprezentowanym w 1955 roku, stworzona w 2014 roku marka DS Automobiles jest symbolem odwagi i innowacji.

Francuska Sztuka Podróżowania

DS Automobiles otacza się pasjonatami, którzy dają gwarancję prawdziwego i niepowtarzalnego francuskiego know-how.