COVID-19 - Wasze zdrowie jest dla nas najważniejsze. Praca Salonów Marki DS oraz Autoryzowanych Serwisów DS odbywa się z zachowaniem wszelkich środków ostrożności, zaleceń i wytycznych związanych z ochroną zdrowia oraz przestrzeganiem zasad higieny.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

Nowy DS 3

Sztuka wyrafinowania

129000 zł brutto

lub 1439 zł netto/mies. 10% wpłaty własnej*

[cle1: 101722JPG Lang:PL]
 

MOC

Silnik 100% elektryczny o mocy 115 kW / 156 KM

Silniki benzynowe i Diesla o mocy od 100 do 130 KMZASIĘG WERSJI ELEKTRYCZNEJ

Do 402 km w cyklu mieszanym (WLTP¹)

ZUŻYCIE PALIWA / EMISJA CO₂ (CYKL MIESZANY WLTP¹)

Od 0 do 6,0 l/100 km

Od 0 do 135 g CO₂/km

EFEKTOWNY I ZWINNY Nowoczesny design

Zaawansowany technologicznie Nowy DS 3 będzie eleganckim, pełnym charakteru towarzyszem wszystkich Twoich podróży. Model ten, dostępny również w wersji 100% elektrycznej, zachwyci Cię najwyższym komfortem jazdy.  

Silniki dostępne w Nowym DS 3

Nowy DS 3 dostępny jest w wersji z różnymi silnikami:

100% elektrycznej, Diesla BlueHDi 130 oraz benzynowymi PureTech 100 i 130.

Nowy DS 3: akumulatory

Dzięki dwóm tytułom mistrzowskim z rzędu zdobytym w Formule E nasi inżynierowie wzmocnili swoją wiedzę i know-how w obszarze technologii elektrycznej. Umożliwiło to opracowanie nowej generacji niezwykle wydajnych silników. Osiągi jednostki E-TENSE w Nowym DS 3 dodatkowo zwiększa zoptymalizowana aerodynamika i efektywne zarządzanie temperaturą w akumulatorach.    

E-TENSE 100% ELEKTRYCZNY

Nowy DS 3 został zaprojektowany na nowej platformie, a w procesie opracowywania modelu wykorzystano wiele innowacyjnych materiałów. Samochód w wersji elektrycznej ma zwiększony zasięg, który wynosi do 402 km w cyklu mieszanym. Nowy DS 3 jest przy tym jednym z najlżejszych kompaktowych SUV-ów w segmencie. To idealny partner zarówno na krótkie wypady za miasto, jak i dłuższe podróże - akumulatory do poziomu 80% można naładować w zaledwie 30 minut.  

Nowy DS 3: zasięg

DESIGN NADWOZIA

Nadwozie Nowego DS 3 ma czyste, wyraziste linie i wyrafinowany styl.  

Jeszcze bardziej stylowa osłona chłodnicy i przeszywające spojrzenie

Nowe DS Wings w elegancki sposób łączą zaawansowane technologicznie reflektory DS MATRIX LED VISION z osłoną chłodnicy ozdobioną chromowanymi lub czarnymi motywami w kształcie diamentu. DS Wings pokryte są chromem lub czarnym lakierem i podkreślają ostre, wyraziste linie Nowego DS 3.  

Automatycznie wysuwane klamki drzwi

Nowy DS 3 wyposażony jest w chromowane klamki, które są w elegancki sposób zintegrowane z nadwoziem i automatycznie wysuwają się z drzwi umożliwiając ich otwarcie.  

Nowy wygląd tyłu nadwozia

Czarna, lakierowana listwa podkreśla design tylnych świateł i pokrywy bagażnika. Dzięki napisowi DS Automobiles z polerowanej stali nierdzewnej w subtelny sposób zdobi ona tył nadwozia Nowego DS 3.  

DESIGN WNĘTRZA Know-how i dbałość o detale

Wnętrze Nowego DS 3 zostało wykonane z najwyższą starannością. Jest ono połączeniem najwyższej jakości materiałów, elegancji w duchu high-tech i niezwykłej dbałości o detale. Zanurz się w komfortowej i nowoczesnej kabinie zaprojektowanej z wyjątkowym charakterem.  

#
#

Tapicerka z wzorem bransolety zegarka

Nasi mistrzowie sztuki tapicerskiej ozdobili wnętrze Nowego DS 3 szlachetną, licową skórą Nappa. Ekskluzywny wzór bransolety zegarka w elegancki sposób podkreśla głęboką więź pomiędzy DS Automobiles a mistrzowskim rzemiosłem.

Wzór giloszowy "Clous de Paris"

Nasi projektanci, zainspirowani sztuką zegarmistrzowską, ozdobili przełączniki w Nowym DS 3 wzorem giloszowym "Clous de Paris". Ten skomplikowany akcent dekoracyjny tworzą płynnie przenikające się linie z wypukłymi motywami w kształcie piramidy.  

Perłowe przeszycia

Perłowe przeszycia to zainspirowany haftem owoc wyobraźni naszych mistrzów sztuki tapicerskiej. Szwy łączące połacie skóry wykorzystują motyw, którego wygląd przypomina perły. Element ten jest jednym z symboli DS Automobiles.

Materiały najwyższej jakości

Dzięki harmonijnym liniom, szlachetnym materiałom i wykorzystaniu know-how francuskich mistrzów rękodzieła, wnętrze Nowego DS 3 ma wyjątkowy styl i klimat. Imponujący efekt potęguje zastosowanie unikalnych tapicerek.  

Nowy DS 3: materiały wykończeniowe
Nowy DS 3: kierownica

DOSKONALE SKOMUNIKOWANE WNĘTRZE Cyfrowa podróż

Dzięki funkcji bezdotykowego dostępu i uruchamiania możesz z łatwością dostać się do wnętrza Nowego DS 3. Wyposażona w liczne funkcje komunikacyjne kierownica została pokryta skórą Mistral. Dzięki umieszczonym na niej przełącznikom możesz korzystać z systemów wspomagających prowadzenie i zmieniać biegi.

 

Centralny ekran 10,3" pokryty błyszczącą powłoką, cyfrowy zestaw wskaźników z elegancką grafiką, kolorowy wyświetlacz Head-Up, ergonomiczne przełączniki - wszystkie te elementy zostały idealnie wkomponowane w kokpit i sprawiają, że odczytywanie informacji dotyczących prowadzenia jest wyjątkowo łatwe.

Nowy DS 3: system HiFi FOCAL ELECTRA

Poczuj się jak w sali koncertowej! Nowy DS 3 zapewnia niezwykle głębokie i czyste doświadczenia akustyczne. 12 idealnie rozmieszczonych we wnętrzu głośników, system HiFi FOCAL ELECTRA to gwarancja precyzyjnego, zbalansowanego i niezwykle bogatego w tony dźwięku.  

Ciesz się głębokim, cyfrowym doświadczeniem dzięki zaawansowanemu systemowi infotainment. W jego skład wchodzi nawigacja online oraz DS IRIS - nowy, intuicyjny ekosystem informacyjny, który można personalizować. Zapewnia on łatwy dostęp do wszystkich funkcji dzięki skrótom na dużym, centralnym ekranie dotykowym 10.3". Zaawansowany system rozpoznawania głosu wykonuje Twoje polecenia i ułatwia podróżowanie.  

Nowy DS 3: system infotainment
#

PERFORMANCE LINE Wyrazisty styl

Dzięki ekskluzywnym akcentom wykończeniowym Nowy DS 3 w wersji PERFORMANCE LINE ma jeszcze bardziej rasowy wygląd. Ten efektowny samochód wyróżnia się już na pierwszy rzut oka.  

TECHNOLOGIA Poznaj systemy wspomagające kierowcę w Nowym DS 3

SYSTEM DS IRIS

DS IRIS to  nowy, ergonomiczny i intuicyjny ekosystem informacyjny, który można w pełni personalizować. W jego skład wchodzi osobisty asystent, panel dotykowy i zaawansowany system rozpoznawania głosu. DS IRIS robi to, czego oczekujesz dokładnie wtedy, gdy tego chcesz.    

SYSTEM DS IRIS

DS DRIVE ASSIST

DS DRIVE ASSIST wspiera kierowcę w prowadzeniu, jednocześnie umożliwiając mu przejęcie pełnej kontroli nad autem w dowolnym momencie. To innowacyjne rozwiązanie jest kolejnym krokiem w stronę autonomicznej jazdy. System zachowuje zadaną prędkość i odległość do samochodu jadącego z przodu oraz utrzymuje Nowego DS 3 w granicach pasa ruchu. DS DRIVE ASSIST kontroluje pracę układu kierowniczego oraz prędkość zwiększając bezpieczeństwo i umożliwiając kierowcy zrelaksowanie się podczas podróży.   

DS DRIVE ASSIST

DS MATRIX LED VISION

System DS MATRIX LED VISION w Nowym DS 3 składa się z trzech modułów LED odpowiadających za światła mijania oraz podzielonego na 15 niezależnych sekcji modułu MATRIX BEAM, który obsługuje światła drogowe. Segmenty te automatycznie włączają się i wyłączają w zależności od warunków wykrytych przez kamerę umieszczoną przy górnej krawędzi przedniej szyby. Dzięki temu rozwiązaniu kierowca może przez cały czas korzystać ze świateł drogowych nie oślepiając innych użytkowników drogi. Gdy samochód zbliża się do pojazdu jadącego z przodu lub z naprzeciwka, odpowiednie sekcje są automatycznie wyłączane. Ruchy tego pojazdu są nieustannie monitorowane, a wiązka światła odpowiednio modyfikowana, by nie rozpraszać innych kierowców.    

DS MATRIX LED VISION
Rządowy program dopłat do kupna samochodów elektrycznych „Mój elektryk”

Rządowy program dopłat do kupna samochodów elektrycznych „Mój elektryk”

Jeżeli jesteś zainteresowany w 100% elektrycznym samochodem DS 3 E-TENSE, teraz możesz skorzystać z rządowej dopłaty na zakup pojazdu niskoemisyjnego w ramach programu „Mój elektryk”. Dzięki skorzystaniu z tego programu możesz zyskać:

 

• Jako osoba fizyczna: nawet 27 000 zł w przypadku osób posiadających kartę dużej rodziny.

• Jako podmiot niebędący osobą fizyczną: nawet 27 000 zł w przypadku deklaracji przebiegu min. 15 tys. km rocznie.

 

Limit ceny zakupu pojazdu elektrycznego w programie „Mój elektryk” dla osób fizycznych to 225 000 zł (nie obowiązuje on osób posiadających kartę dużej rodziny), co oznacza, że możesz cieszyć się nawet wysoką wersją wyposażenia DS 3 E-TENSE.

 

Składać wnioski o dofinansowanie można aż do 30 września 2025 r., jednak nie dłużej niż do wyczerpania puli dopłat wynoszącej 700 000 000 zł.

#

¹ Podane wartości zużycia paliwa, emisji CO₂ i zasięgu są zmierzone na podstawie procedury WLTP, zgodnie z którą od 1 września 2018 r. homologowane są wszystkie nowe samochody. Procedura WLTP zastąpiła dotychczasową europejską procedurę homologacyjną (NEDC). Z uwagi na warunki pomiarów, które lepiej oddają rzeczywiste warunki eksploatacji pojazdów, wartości zużycia paliwa i emisji CO₂ uzyskane zgodnie z procedurą WLTP mogą być w wielu przypadkach wyższe od tych uzyskanych na podstawie protokołu NEDC. Podane wartości zużycia paliwa, emisji CO₂ i zasięgu mogą się różnić od rzeczywistych w zależności od warunków użytkowania samochodu i innych czynników, takich jak częstotliwość ładowania, styl jazdy kierowcy, prędkość, specyfikacja wyposażenia, opcje, rodzaj opon, temperatura zewnętrzna i wewnętrzna. Szczegółowe informacje można uzyskać w najbliższym punkcie sprzedaży.