PRZEJDŹ DO ZAWARTOŚCI

SAMOCHODY HYBRYDOWE TYPU PLUG-IN

Przyjemność z jazdy hybrydą
Czerp jeszcze większą przyjemność z podróżny dzięki samochodom z napędem hybrydowym plug-in. Samochód efektywnie łączy silnik elektryczny z benzynowym, dzięki czemu jazda będzie niezwykle komfortowa w każdym terenie.
DS 7 E-TENSE

Za opracowanie niezwykle zaawansowanego układu napędowego i zawieszenia w tej wersji odpowiadał dział DS Performance, który zdobył tytuły mistrzowskie w Formule E w sezonach 2019 i 2020. Dzięki temu samochód doskonale się prowadzi, a wrażenie dynamicznej harmonii osiąga w DS 7 E-TENSE 4x4 360 całkiem nowy wymiar.

 

Owocem zaawansowanych prac jest optymalny kompromis pomiędzy idealnymi właściwościami jezdnymi a najwyższym komfortem.

DS 4 E-TENSE

Dzięki hybrydowej jednostce napędowej plug-in o mocy 225 KM, DS 4 E-TENSE łączy niską emisję spalin i obniżone zużycie paliwa: od 30g/km CO2 i 1,4 litra/100km. 

 

Automatycznie przełączając się między napędem w 100% elektrycznym a benzynowym, DS 4 E-TENSE dostosowuje się do wszystkich warunków jazdy, zapewniając najwyższy komfort użytkowania.

DS 9 E-TENSE

W unikalny sposób łączy dynamikę z harmonią - a to wartości, które szczególnie cenią nasi klienci. Samochód jest dopracowany w najdrobniejszych szczegółach, czego rezultatem jest perfekcyjna równowaga między precyzją prowadzenia i najwyższym komfortem jazdy.  

 

DS 9 E-TENSE dostępny jest w dwóch wersjach: o mocy 250 KM i 360 KM (z napędem na 4 koła). Emisja CO₂ mieści się w przedziale od 0 do 41 g/km, a zasięg w trybie elektrycznym wynosi od 52 km do 70 km w cyklu miejskim.