COVID-19 - Wasze zdrowie jest dla nas najważniejsze. Praca Salonów Marki DS oraz Autoryzowanych Serwisów DS odbywa się z zachowaniem wszelkich środków ostrożności, zaleceń i wytycznych związanych z ochroną zdrowia oraz przestrzeganiem zasad higieny.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

Nowy DS 7

Wyrafinowana podróż

199900 zł brutto

lub 2145 zł netto/mies. 10% wpłaty własnej

[cle1: 104802JPG Lang:PL]
 

MOC

Od 130 KM do 360 KM, również w wersjach z napędem na cztery koła

Dostępny napęd hybrydowy plug-in

WYMIARY

Długość: 4,59 m

Szerokość: 1,90 m

Wysokość: 1,63 m

ZUŻYCIE PALIWA / EMISJA

Od 1.2 l / 100 km
Od 28 g CO₂ / km

Fascynujący Nowy, charyzmatyczny design

Poznaj Nowego DS 7: wyrafinowanego SUV-a, który uwodzi eleganckimi i dynamicznymi liniami nadwozia.

Poznaj Nowego DS 7

Pomożemy Ci wybrać taką konfigurację Nowego DS 7, która w pełni odzwierciedla Twoją osobowość.

Elegancki i dynamiczny Energetyczny styl

Ten nowoczesny SUV w idealny sposób łączy technologiczną doskonałość oraz unikalny komfort zapewniając pasażerom niespotykaną przyjemność z jazdy. Wykorzystane w nim zaawansowane technologie i nadzwyczajna dbałość o detale są hołdem złożonym sztuce podróżowania i francuskiemu know-how DS Automobiles. 

Gama silników w nowym DS 7

HYBRYDY PLUG-IN

E-TENSE 360 KM z napędem na cztery koła
E-TENSE 300 KM z napędem na cztery koła
E-TENSE 225 KM

DIESEL

BlueHDI 130 KM AT8

Design nadwozia

Dynamiczna sylwetka, wyrafinowany charakter i zmodernizowany przód: DS 7 w nowej odsłonie jest jeszcze bardziej wyrazisty i efektowny. Nowe lampy z tyłu wykorzystujące motyw łuski idealnie komponują się z liniami nadwozia i w harmonijny sposób uzupełniają nową identyfikację świetlną z przodu. Energetyczny styl nadwozia DS 7 robi wrażenie.   

Nowy, urzekający wygląd

Nowa identyfikacja świetlna DS 7, wzbogacona o systemy DS PIXEL LED VISION 3.0 i DS LIGHT VEIL, nadaje samochodowi wyrazisty i niepowtarzalny wygląd. Nowe, zaawansowane technologicznie reflektory oraz zmodyfikowana osłona chłodnicy podkreślają elegancki styl przodu nadwozia.  

Identyfikacja świetlna Nowego DS 7

Czyste, dynamiczne linie

Wyszukany styl i wyraziste, ostre linie… Nowy DS 7 ma doskonałe proporcje i jest idealnym połączeniem siły, minimalistycznej formy i elegancji. 

Design Nowego DS 7

Nowe lampy z motywem łuski

Lampy tylne full LED z motywem łuski wzbogacają nową identyfikację świetlną Nowego DS 7 zapewniając mu unikalny, rozpoznawalny wygląd.  

Lampy tylne full LED w Nowym DS 7

Design wnętrza Wyrafinowany know-how w służbie Twojego komfortu

Skrojone na miarę wnętrze Nowego DS 7 jest bardzo przestronne. Wyrafinowane materiały, dbałość o najdrobniejsze detale i zaawansowany technologicznie kokpit wywołują doskonałe samopoczucie. Przyjmij zaproszenie do podróży w niezwykle komfortowych warunkach, niczym w pierwszej klasie! 

[cle1: INTERIEUR_CUIR_NAPPA_NOIR_BASALTE Lang:PL]
Zobacz wnętrze 360°
[cle1: INTERIEUR_CUIR_NAPPA_NOIR_BASALTE Lang:PL]
Wnętrze OPÉRA Basalt Black
[cle1: INTERIEUR_CUIR_NAPPA_GRIS_PERLE Lang:PL]
Wnętrze OPÉRA Pearl Grey
[cle1: INTERIEUR_CUIR_CLAUDIA_NOIR_PROFOND Lang:PL]
Wnętrze wykończone skórą Black Basalt
[cle1: INTERIEUR_ALCANTARA_NOIR_PROFOND Lang:PL]
Wnętrze Alcantara® Black
[cle1: INTERIEUR_TISSU_BRONZE Lang:PL]
Wnętrze wykończone tkaniną Bronze

Wnętrze pokryte skórą Nappa

Wnętrze Nowego DS 7 jest eleganckie w każdym detalu. Wykończyliśmy je w niezwykle wyrafinowany sposób wykorzystując wyszukane materiały, takie jak skóra Nappa Gris Perle oraz Noir Basalte. Poczuj klimat prawdziwego luksusu dzięki szlachetnym materiałom opracowanym zgodnie z najlepszymi tradycjami francuskiego rzemiosła.    

Wzór bransolety zegarka

Nasi mistrzowie sztuki tapicerskiej ozdobili wnętrze Nowego DS 7 szlachetną, licową skórą Nappa. Unikalny wzór bransolety zegarka w elegancki sposób podkreśla głęboki związek DS Automobiles z francuskim rzemiosłem. 

Perłowe przeszycia

Przeszycia skór wykorzystujące motyw perły to wyrafinowany detal wykończeniowy, który jest owocem niezwykłej wyobraźni naszych tapicerów. Ten elegancki i subtelny akcent nawiązuje do Haute Couture i jest jednym z symboli DS Automobiles.

Zegarek B.R.M. R180

Zegarek B.R.M R180, który został opracowany we współpracy z firmą B.R.M Chronographes, w majestatyczny sposób wyłania się z deski rozdzielczej po uruchomieniu samochodu. Jest wyposażony w mechanizm automatycznej regulacji czasu i w perfekcyjny sposób łączy zaawansowaną technologię z eleganckim wzornictwem.  

Kierownica pokryta licową skórą

Prowadzenie samochodu może być jeszcze bardziej komfortowe! Miękka i elegancka skóra licowa, którą pokryta jest kierownica Nowego DS 7, powstała w pracowniach najlepszych rzemieślników. Towarzyszą jej  wstawki z satynowego chromu, które nadają wnętrzu unikalny i prestiżowy wygląd.

Wzór giloszowy Clous de Paris

Nasi mistrzowie rzemiosła ozdobili przełączniki w Nowym DS 7 wzorem giloszowym Clous de Paris, zainspirowanym sztuką zegarmistrzowską. Wykończenie to ma formę drobnych, w elegancki sposób przecinających się motywów w kształcie piramidy. 

Pełna komunikacja w trakcie podróży Zaawansowane cyfrowe doświadczenie

Doskonale skomunikowany kokpit Nowego DS 7

Doskonale skomunikowany kokpit

Wnętrze Nowego DS 7 zapewnia niezwykle głębokie doświadczenia w trakcie jazdy i wyposażone jest w najnowsze rozwiązania technologiczne. Dzięki cyfrowemu zestawowi wskaźników 12,3'' oraz ekranowi dotykowemu HD 12'' masz dostęp do wszystkich niezbędnych informacji - wystarczy kilka kliknięć.

SYSTEM DS IRIS

SYSTEM DS IRIS to nasz nowy, intuicyjny i ergonomiczny ekosystem informacyjny, który można w pełni personalizować. Pełni on funkcję osobistego asystenta, z którym można komunikować się za pośrednictwem ekranu dotykowego lub poleceń głosowych. SYSTEM DS IRIS robi to, czego od niego oczekujesz dokładnie wtedy, gdy tego chcesz.

Dzięki systemowi HiFi FOCAL Electra® podróżując Nowym DS 7 możesz cieszyć się niezwykle głębokim doświadczeniem akustycznym. Rozwiązanie to składa się z 14 głośników, subwoofera oraz wzmacniacza o mocy 515 W i zapewnia najwyższą jakość emisji dźwięku.  

System HiFi FOCAL Electra®

E-TENSE E-TENSE: dynamika i harmonia

Dzięki jednostkom hybrydowym plug-in o mocy do 360 KM i napędowi na cztery koła Nowy DS 7 w idealny sposób łączy komfort jazdy z wydajnością. Ciesz się niezwykle płynną, przyjemną jazdą i podróżuj w pierwszej klasie. 

Nowy DS 7 E-TENSE

ZASIĘG W TRYBIE ELEKTRYCZNYM

Do 65 km (w cyklu mieszanym)
Do 81 km (w cyklu miejskim)
W trakcie homologacji

ŁADOWANIE

Czas uzupełnienia 100% energii w akumulatorach wynosi ok. 2 godziny
(stacja ładowania 32 A 7,4 kW)
W trakcie homologacji

MOC SILNIKA

165 kW / 225 KM

221 kW / 300 KM

264 kW / 360 KM

Jednostka napędowa E-TENSE 4x4 360 Niezwykle wydajna hybryda

Ekspercki know-how

Bogate doświadczenie na torze, dwa podwójne tytuły mistrzowskie zdobyte w Formule E... Inżynierowie DS PERFORMANCE projektując napęd DS 7 E-TENSE wykorzystali technologię, dzięki której odnieśliśmy sukces w sporcie samochodowym. Samochód wyposażony jest m.in. w system odzyskiwania energii przy hamowaniu.
W wersji E-TENSE 4x4 360 zmodyfikowaliśmy układ napędowy, zawieszenie i oś tylną. Elementy te zostały udoskonalone w naszych francuskich pracowniach z wykorzystaniem eksperckiego know-how inżynierów DS.

Nowy DS 7 E-TENSE 4x4 360
Napęd na cztery koła w Nowym DS 7

Siła napędu na cztery koła

Po włączeniu trybu SPORT połączona moc silników elektrycznych i jednostki benzynowej zapewnia Nowemu DS 7 piorunujące osiągi. Łączna moc napędu wynosi 360 KM, a maksymalny moment obrotowy sięga 520 Nm i zapewnia samochodowi niezwykłą elastyczność.  

Wersja limitowana: Nowy DS 7 E-TENSE 4x4 360 La Première

Wersja limitowana: Nowy DS 7 E-TENSE 4x4 360 La Première

- Napęd hybrydowy plug-in o mocy 360 KM, napęd na cztery koła
- Siedzenia pokryte skórą Nappa z wzorem bransolety zegarka
- Specjalne, czarne elementy dekoracyjne
- Obręcze aluminiowe 21'' BROOKLYN
- Otwierany dach panoramiczny

Technologia E-TENSE

Wolność podróżowania

Odzyskiwanie energii przy hamowaniu

Funkcja E-SAVE

Tryby jazdy

Odzyskuj energię elektryczną przy hamowaniuCzytaj więcej
#
Zaprogramuj korzystanie z trybu elektrycznegoCzytaj więcej
#
Wybierz tryb jazdyCzytaj więcej
#

Zalety napędu hybrydowego plug-in E-TENSE

Emisja i zużycie paliwa

Nasza gama E-TENSE składa się z trzech wersji o mocach 225 KM, 300 KM i 360 KM (dwie ostatnie wyposażone są w napęd na cztery koła). Emisja CO₂ wynosi do 49 g/km (w trakcie homologacji).

Cisza i komfort jazdy

Dzięki zastosowaniu laminowanych szyb możesz cieszyć się doskonałym wyciszeniem wnętrza. Jazda Nowym DS 7 w wersji hybrydowej plug-in jest płynna i odbywa się w atmosferze pełnego spokoju. 

Dwie wersje z napędem na cztery koła

Wersje E-TENSE 4x4 300 i E-TENSE 4x4 360 wyposażone są w automatyczną skrzynię biegów EAT8 i zapewniają doskonałe osiągi.