PRZEJDŹ DO ZAWARTOŚCI
DS 4 HYBRID
Otwarcie zamówień 18.06.2024

DS 4 HYBRID FUNKCJE

MOC 136 KM I MAKSYMALNIE 119 G CO2/KM
MOŻLIWOŚć WJAZDU DO STREF O OGRANICZONYCH EMISJACH. NAPĘD W 100% ELEKTRYCZNY PRZY PRĘDKOŚCIACH NIEPRZEKRACZAJĄCYCH 30 KM/H
OSZCZĘDNOŚĆ PALIWA: -15%, nawet do 30% W MIEŚCIE (i) Średnia w porównaniu z silnikiem benzynowym. Czas jazdy na napędzie elektrycznym może się różnić w zależności od stanu naładowania akumulatora, stylu jazdy i warunków pogodowych.  
ŁADOWANIE PODCZAS HAMOWANIA BEZ WYMAGANIA INSTALACJI DODATKOWYCH URZĄDZEŃ

HYBRID 136 KM - silnik najnowszej generacji

Wyposażony w silnik benzynowy połączony z samodoładowującym się silnikiem elektrycznym, DS 4 HYBRID oferuje swobodną jazdę, bez konieczności instalacji dodatkowych urządzeń, a także oszczędność CO2 i paliwa, przy średnio do 15% niższym zużyciu - nawet o 30% mniej w mieście w porównaniu z silnikiem benzynowym.(i) Średnia w porównaniu z silnikiem benzynowym. Oszczędność paliwa może się różnić w zależności od stanu naładowania akumulatora, stylu jazdy i warunków pogodowych. 

 

DS 4 HYBRID korzysta z :

- silnika benzynowego PureTech,

- silnika elektrycznego,

- akumulatora litowo-jonowego 48V,

- rozrusznika z paskiem rozrządu i dwusprzęgłowej skrzyni biegów.

 

Silnik benzynowy i elektryczny współpracują ze sobą w celu optymalizacji zużycia energii:

- podczas silnego przyspieszania, aby stworzyć efekt doładowania,

- podczas zwalniania, aby zregenerować pojemność akumulatora,

- przy niskich prędkościach i na krótkich dystansach DS 4 HYBRID przełącza się w tryb 100% elektryczny, bez emisji CO2, przez ponad 50% czasu jazdy po mieście (i) Czas jazdy elektrycznej może się różnić w zależności od stanu naładowania akumulatora, stylu jazdy i warunków pogodowych.  .

WYRAZISTY I DYNAMICZNY

Wyrafinowany i fascynujący design

DS 4 wyróżnia się wyjątkowymi proporcjami sylwetki i imponującym wyglądem. Z tego względu został odznaczony tytułem najpiękniejszego auta podczas 37. edycji International Automobile Festival. Opływowe, śmiałe linie sylwetki modelu podkreślają duże koła, atletyczną maskę i aerodynamiczny profil wzbogacony o drzwi z płasko osadzonymi klamkami.

Obiekt westchnień

DS 4 czerpie inspirację z Paryża i zaskakuje swoimi hipnotyzującymi reflektorami DS MATRIX LED VISION. W połączeniu z wyjątkowymi światłami do jazdy dziennej, w których 150 punktów LED układa się w imponującą wiązkę światła, tworzą one perfekcyjną całość, obok której nie sposób przejść obojętnie.

Duże felgi aluminiowe

Każda pieczołowicie zaprojektowana felga aluminiowa w DS 4 świadczy o niezwykłej kreatywności, a możliwość zamontowania kół o średnicy 19" dodatkowo podkreśla imponującą sylwetkę modelu.

Odważne linie

Rzeźbiona linia tylnych świateł idealnie współgra z elegancką sylwetką i podkreśla spektakularny charakter samochodu, od którego nie sposób oderwać wzroku.

Wnętrze

DS 4 to autentyczna manifestacja know-how i technologii DS, widoczna w ekranach wmontowanych w desce rozdzielczej, sterowaniu E-TOGGLE, stylizowanych przyciskach otwieranych szyb i dyskretnych centralnych nawiewach DS AIR. Czerpiąc ze swojego wieloletniego doświadczenia, nasi projektanci zdecydowali się również ulepszyć wnętrze pojazdu, wprowadzając ekskluzywne materiały, takie jak Alcantara® z tkaniną 3D, brązowe drewno jesionowe i skóra Nappa z charakterystycznym dla marki wzorem bransolety zegarka

Wnętrze pokryte tkaniną Tungstene i DS Canva

Wnętrze pokryte tkaniną Tungstene z elementami DS Canva przeniesie Cię do stonowanego, pełnego elegancji uniwersum. Fotele o dużej gęstości obite tkaniną Tungsten z wystawkami z tkaniny DS i wykończeniem w kolorze Belem Bronze, podkreślają czarne wnętrze auta w kolorze Basalt Black i wzmacniają poczucie niezrównanego komfortu.

Wnętrze pokryte Alcantarą® i tkaniną

Kabinę zdobi Alcantara® w kolorze Belem Black i Bronze oraz elementy z wytłaczanej tkaniny. Wykonane z materiału o dużej gęstości przednie, elektrycznie regulowane fotele oraz skórzana kierownica stanowią idealne połączenie wyrafinowanego stylu z niezrównanym komfortrem.

Wnętrze ze skóry Nappa w kolorze Brun Criollo

Wnętrze w kolorze Criollo Brown to idealny przykład mistrzowskiego rzemiosła spod szyldu DS Automobiles. Samochód wyposażono w elektrycznie regulowane i podgrzewane fotele wykonane z materiału o dużej gęstości i obite skórą Nappa z charakterystycznymi przeszyciami w formie bransolety zegarka. Dzięki podgrzewanej kierownicy (również obitej skórą Nappa) i brązowym elementom wykonanym z drewna jesionu urzekające wnętrze modelu przeniesie Cię do świata prawdziwego luksusu.
WERSJE
Odkryj różne wersje DS 4

DS 4 PALLAS

STONOWANA ELEGANCJA

 • Fotele o dużej gęstości obite tkaniną Tungsten i materiałem DS
 • Deska rozdzielcza o ziarnistej strukturze pokryta materiałem DS
 • Wykończenie w kolorze Belem Bronze
 • 19'' felgi aluminiowe
 • Pakiet bezpieczeństwa
 • Dwustrefowa klimatyzacja automatyczna
 • 7 kolorów oświetlenia wnętrza

DS 4 ÉTOILE

PRESTIŻ I TECHNOLOGIA

 • Fotele pokryte szlachetnymi materiałami, takimi jak tkanina Alcantara® w kolorze czarnym lub wysokiej jakości skóra Nappa w kolorze Criollo Brown
 • Wykończenie Alcantara w kolorze czarnym i Belem Bronze
 • 19'' felgi aluminiowe
 • Fotele z przodu sterowane elektrycznie (opcjonalnie)
 • SYSTEM DS IRIS
 • SYSTEM DS SMART TOUCH
 • Pakiet wykrywania ruchu z tyłu pojazdu

Technologia

Ciesz się porywającym i ekscytującym doświadczeniem z jazdy.

DS 4 to ucieleśnienie "rozszerzonej technologii" - ekskluzywnej kombinacji najnowszych osiągnięć technologicznych i rozszerzonej rzeczywistości. Dzięki jeszcze większej efektywności, rozszerzonym możliwościom łączności oraz zaawansowanym innowacjom, doświadczenia z jazdy stają się bardziej satysfakcjonujące, a poziom bezpieczeństwa - jeszcze wyższy.

DS EXTENDED HEAD-UP DISPLAY

Wyświetlacz projekcyjny pozwala poczuć emocje porównywalne do rzeczywistości rozszerzonej. Obraz o przekątnej 21'' widoczny jest 4 metry przed samochodem i wywołuje wrażenie, jakby cyfrowe dane były wyświetlane bezpośrednio na drodze, dzięki czemu nie musisz odrywać od niej wzroku. 

DS IRIS SYSTEM

DS IRIS SYSTEM to zupełnie nowy, intuicyjny i ergonomiczny ekosystem informacyjny, który możesz całkowicie dostosować do swoich potrzeb. Wyposażony jest w osobistego asystenta, który obsługuje interfejs dotykowy i interpretuje Twoje polecenia głosowe, co pozwala na szybką i efektywną obsługę. 

SYSTEM DS SMART TOUCH

DS SMART TOUCH pozwala na dostęp do jednego z sześciu ulubionych skrótów (np. miejsca docelowego, kontaktu, radia, ustawień wentylacji) za pomocą pojedynczego ruchu, bez konieczności odrywania wzroku od drogi. Idealnie umiejscowiony w pobliżu dłoni ekran dotykowy śledzi Twoje ruchy i rozpoznaje gesty, takie jak powiększanie, pomniejszanie, a nawet pismo ręczne. 

System wspomagania jazdy DS DRIVE ASSIST 2.0

Innowacyjny system wspomagania jazdy DS DRIVE ASSIST 2.0, który wyposażono m.in. w półautomatyczny układ zmiany pasa ruchu i rekomendacje dostosowania prędkości jazdy na podstawie znaków drogowych, otworzy przed Tobą zupełnie nowy wymiar jazdy autonomicznej.  

USŁUGI ŁĄCZNOŚCI DS

DS IRIS SYSTEM & CHATGPT

System DS IRIS pozwala korzystać z narzędzia ChatGPT(i) Nowa funkcja od DS Automobiles wykorzystuje moc generatywnej sztucznej inteligencji wraz z platformą Chat AI SoundHound, która integruje kilka domen wiedzy połączonych z najbardziej zaawansowanymi dużymi modelami języka, takimi jak ChatGPT API w celu zapewnienia bardziej aktualnych i kompleksowych odpowiedzi niż poprzedni System Rozpoznawania Głosu DS IRIS. ChatGPT staje się uzupełnieniem DS IRIS System, dzięki funkcjom rozpoznawania dźwięków i głosów w systemie SoundHound. Jako model językowy sztucznej inteligencji, został on stworzony, aby generować odpowiedzi, które imitują ludzką mowę w oparciu o uczenie głębokie. Ponieważ jest to nowa i wciąż rozwijająca się technologia, udzielane przez nią odpowiedzi nie zawsze muszą być dokładne, poprawne lub obiektywne. Podobnie jak w przypadku innych wirtualnych asystentów podróży, zalecamy korzystanie z dostarczanych informacji z rozwagą oraz unikanie udostępniania prywatnych danych. Przed pierwszym użyciem prosimy o zapoznanie się z regulaminem. 

 

System rozpoznawania głosu DS IRIS SYSTEM, który już wcześniej był wyjątkowo intuicyjny i responsywny, teraz integruje sztuczną inteligencję SoundHound opartą na ChatGPT API.

Twój DS jest teraz wzbogacony o innowacyjną funkcję, która pozwala odkryć zupełnie nową relację z pojazdem. Oferuje towarzysza podróży, który sprawi, że Twoje trasy będą jeszcze bezpieczniejsze i przyjemniejsze.

Połączony alarm (i) Pakiet Connect PLUS nie obejmuje zakupu i instalacji fizycznego systemu alarmowego w Twoim DS.  

Podróżuj bez obaw o swój samochód. Połączony z siecią system powiadomi Cię za pomocą wiadomości SMS w przypadku uruchomienia alarmu w Twoim samochodzie. 

Zdalny dostęp

Używaj smartfona do zdalnej kontroli pojazdu, aby zamykać lub otwierać drzwi. Możesz też zlokalizować samochód, aktywując klakson lub światła. 

SEND2NAV

Dzięki aplikacji MyDS możesz z łatwością wybrać kolejne miejsce docelowe i wysłać je bezpośrednio do systemu multimedialnego DS, korzystając z funkcji Send2Nav. 

USŁUGI SZYTE NA MIARĘ

Only You
Zapoznaj się z ofertą naszych spersonalizowanych usług.
Umowy serwisowe
Zapewnij sobie spokój umysłu dzięki ofertom obsługi serwisowej i assistance.

Zastrzeżenia prawne

 

¹ Wartości dotyczące spalania, emisji CO₂ i zasięgu są zgodne z procedurą testową WLTP, która od 1 września 2018 r. jest podstawą do homologacji nowych pojazdów. Procedura WLTP zastąpiła nowy europejski cykl jezdny (NEDC), który stanowił oficjalny protokół testowy w przeszłości. Przy zastosowaniu bardziej realistycznych warunków badawczych, wartości pomiarów spalania, emisji CO₂ i zasięgu według WLTP, są w wielu przypadkach wyższe niż pomiary dokonane na podstawie procedury NEDC. Wartości dotyczące spalania, emisji CO₂ i zasięgu mogą różnić się w zależności od warunków eksploatacji pojazdu oraz innych czynników, takich jak: częstotliwość ładowania, styl jazdy, prędkość, specyfikacje pojazdu, opcje wyposażenia, rodzaj opon, temperatura zewnętrzna i temperatura w kabinie. Poproś sprzedawcę o więcej informacji. Szczegóły znajdziesz tutaj.