COVID-19 - Wasze zdrowie jest dla nas najważniejsze. Praca Salonów Marki DS oraz Autoryzowanych Serwisów DS odbywa się z zachowaniem wszelkich środków ostrożności, zaleceń i wytycznych związanych z ochroną zdrowia oraz przestrzeganiem zasad higieny.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

DS 3 CROSSBACK E-TENSE

Wyrafinowanie w trybie 100% elektrycznym

186900 zł brutto

lub 2129 zł netto/mies. 10% wpłaty własnej

 

ZASIĘG

Do 341 km (cykl mieszany WLTP¹)

ŁADOWANIE

80% w 30 minut
(szybka publiczna stacja ładowania)

MOC SILNIKA

100 kW / 136 KM

Przykładowa kalkulacja rządowego programu Mój Elektryk

Rządowy program dopłat do kupna samochodów elektrycznych „Mój elektryk”

Jeżeli jesteś zainteresowany w 100% elektrycznym samochodem DS 3 CROSSBACK E-TENSE, teraz możesz skorzystać z rządowej dopłaty na zakup pojazdu niskoemisyjnego w ramach programu „Mój elektryk”. Dzięki skorzystaniu z tego programu możesz zyskać:


• Jako osoba fizyczna: do 18 750 zł lub nawet 27 000 zł w przypadku osób posiadających kartę dużej rodziny.
• Jako podmiot niebędący osobą fizyczną: 18 750 zł lub 27 000 zł w przypadku deklaracji przebiegu min. 15 tys. km rocznie.

 

Limit ceny zakupu pojazdu elektrycznego w programie „Mój elektryk” dla osób fizycznych to 225 000 zł (nie obowiązuje on osób posiadających kartę dużej rodziny), co oznacza, że możesz cieszyć się nawet wysoką wersją wyposażenia DS 3 CROSSBACK E-TENSE.

Składać wnioski o dofinansowanie można aż do 30 września 2025 r., jednak nie dłużej niż do wyczerpania puli dopłat wynoszącej 700 000 000 zł.

 

PRZYJEMNOŚĆ I KOMFORT Czyste emocje i intensywne doznania

Przejmij stery naszego elektrycznego SUV-a i przekonaj się, jak błyskawiczne przyspieszenia i cicha praca napędu zwiększają komfort jazdy.  

Technologia E-TENSE

Moc i elastyczność

Tryby jazdy

Odzyskiwanie energii przy hamowaniu

Wstępne ustawienie temperatury wnętrza

Wybierz tryb, który najbardziej odpowiada Twojemu stylowi jazdyCzytaj więcej
DS 3 CROSSBACK Z GÓRY MIĘDZY ULICZKAMI
Twój samochód ładuje akumulatory w trakcie jazdyCzytaj więcej
DS 3 CROSSBACK NA TLE RYNKU
Komfort, który nie ogranicza zasięguCzytaj więcej
SMARTFON Z FUNKCJAMI DS 3 CROSSBACK

ZALETY NAPĘDU ELEKTRYCZNEGO E-TENSE

Pełen spokój w trakcie jazdy

Użytkując samochód elektryczny przyczyniasz się do poprawy jakości powietrza, możesz również korzystać z buspasów i wjeżdżać do stref objętych ograniczeniami w ruchu pojazdów spalinowych. Miasto otwiera przed Tobą drzwi!

Ułatwiona obsługa serwisowa

Obsługa serwisowa samochodów elektrycznych jest tańsza niż spalinowych. Przejechanie 100 km kosztuje średnio 11 zł. Ładuj swojego DS 3 CROSSBACK E-TENSE w domu, korzystając z gniazdka lub stacji DS Wall Box.

Specjalne usługi E-TENSE

Ułatwiaj sobie codzienne życie i korzystaj licznych usług oferowanych przez Markę DS. Lokalizuj stacje ładowania, zaplanuj uzupełnienie energii w Twoim samochodzie, skorzystaj ze wsparcia w wyborze i montażu wybranego rozwiązania do ładowania w domu. Możesz to zrobić bezpośrednio z samochodu lub za pośrednictwem aplikacji mobilnej MyDS.  

e-tense OZNAKA PRESTIŻU

Choć elektryczna wersja DS 3 CROSSBACK zachowuje 100% DNA modelu, w elegancki sposób wyróżnia się ona licznymi akcentami stylistycznymi, które podkreślają nowoczesność i doskonałe osiągi.  

Wolność Zasięg i ładowanie

Zasięg DS 3 CROSSBACK E-TENSE wynosi do 341 km (cykl WLTP¹) − to dowód, że elegancja może iść w parze z doskonałymi parametrami. Na wartość zasięgu wpływają m.in. warunki pogodowe, prędkość czy Twój styl jazdy. Dowiedz się więcej o wszystkich czynnikach, które mają znaczenie w kontekście wydajności akumulatorów w Twoim samochodzie elektrycznym.

DS 3 CROSSBACK E-TENSE NA GÓRSKIEJ TRASIE

Prędkość

Prędkość ma największy wpływ na zasięg Twojego samochodu elektrycznego. Przykładowo przy stałej prędkości wynoszącej 130 km/h zasięg jest zredukowany o połowę w porównaniu do danych WLTP. Rezygnacja z szybkiej jazdy oznacza wydłużenie możliwego czasu podróży.

 

Styl jazdy i rzeźba terenu

Styl jazdy i rzeźba terenu mają bardzo istotny wpływ na zasięg Twojego samochodu elektrycznego. Jazda ze stałą prędkością, korzystanie z trybu Eco, stosowanie reguł ekojazdy oraz płynne, pozbawione dynamicznych przyspieszeń prowadzenie sprzyjają oszczędzaniu prądu. Korzystanie z systemu odzyskiwania energii przy hamowaniu zwiększa zasięg nawet o 20%.

 

Komfort termiczny i ogrzewanie

Ekstremalne temperatury utrudniają zachowanie optymalnego poziomu naładowania akumulatorów, a korzystanie z systemu ogrzewania znacząco ogranicza zasięg samochodu. Zalecamy więc, aby ustawić wstępną temperaturę wnętrza, korzystając z aplikacji MyDS w czasie, gdy Twój samochód jest podłączony do źródła zasilania.

 

Przeprowadź symulację zasięgu swojego samochodu elektrycznego

Ustaw poniższe parametry i poznaj realny zasięg

Ładuj swojego DS 3 CROSSBACK tam, gdzie jesteś

Kliknij na poniższą ikonę i znajdź dostępne stacje ładowania, kompatybilne z Twoim samochodem.

CZAS ŁADOWANIA

Usługi szyte na miarę

ZNAJDŹ PUNKT SPRZEDAŻY

[cle1: ERROR_GEOLOCALISATION Lang:PL]

¹ Podane wartości zużycia paliwa i emisji CO₂ są zmierzone na podstawie procedury WLTP zgodnie przepisami prawa europejskiego, w tym Rozporządzenia (UE) 2017/1151 i Rozporządzenia wykonawczego Komisji (UE) 2017/1153. Od 1 września 2018 r. nowe samochody są homologowane zgodnie ze światową zharmonizowaną procedurą badania samochodów osobowych i lekkich samochodów dostawczych (WLTP). Nowa procedura badań pozwala uzyskać bardziej realistyczne wyniki zużycia paliwa i emisji CO₂. Procedura WLTP zastąpiła dotychczasową europejską procedurę homologacyjną (NEDC). Z uwagi na warunki pomiarów, które lepiej oddają rzeczywiste warunki eksploatacji pojazdów, wartości zużycia paliwa i emisji CO₂ uzyskane zgodnie z procedurą WLTP mogą być w wielu przypadkach wyższe od uzyskanych na podstawie protokołu NEDC. Podane wartości zużycia paliwa i emisji CO₂ mogą się różnić od rzeczywistych w zależności od wyposażenia danego pojazdu, w tym wyposażenia dostępnego w opcji lub jako akcesoria fabryczne oraz typu opon. Zużycie paliwa i emisja CO₂ zależy również od warunków użytkowania samochodu w tym m.in. pogody, indywidualnego stylu jazdy kierowcy i obciążenia pojazdu. Tabele pokazują wartości od najwyższych do najniższych, uzyskane z uwzględnieniem wyposażenia dodatkowego pojazdu. Wszystkie informacje były aktualne w momencie publikacji materiału. Stellantis Polska Sp. z o.o. oraz Dealerzy marki DS Autmobiles zastrzegają sobie prawo do zmian specyfikacji produktów. Szczegółowe informacje można uzyskać w najbliższym punkcie sprzedaży oraz na stronie: https://www.dsautomobiles.pl/swiat-ds/technologie/wltp.html.