PRZEJDŹ DO ZAWARTOŚCI

NAWIGACJA DS CONNECTED

NAWIGACJA ONLINE W CZASIE RZECZYWISTYM 

Nasz połączony system nawigacji z rozpoznawaniem głosu obejmuje różne usługi opracowane przez TomTom, takie jak ruch drogowy w czasie rzeczywistym i informacje o fotoradarach.(i) INFORMACJE O FOTORADARACH W RAMACH TOMTOM SERVICES  

 

Usługa ta jest zawarta w pakiecie Connect Plus dla pojazdów DS zamówionych od lipca 2023 r.

USŁUGI ZAWARTE W CENIE PRZEZ OKRES 3 LAT

INFORMACJE DROGOWE W CZASIE RZECZYWISTYM
TomTom dostarcza kierowcy najbardziej aktualne informacje, optymalizujące podróż. Wybierz najkrótszą drogę, omijającą korki, przestoje, prace drogowe i wypadki. Ciesz się bezpieczną, bezstresową jazdą. 
INFORMACJE O FOTORADARACH W RAMACH TOMTOM SERVICES
Zrelaksuj się za kierownicą dzięki informacjom o fotoradarach, dostarczanym w ramach TomTom Services. Nawigacja za pomocą alarmów dźwiękowych i wizualnych ostrzeże Cię o strefach wymagających szczególnej uwagi oraz wszystkich rodzajach fotoradarów (stacjonarnych, mobilnych i odcinkowych pomiarów prędkości). Nowe strefy niebezpieczne lub fotoradary mogą być w łatwy sposób zaraportowane przez użytkowników systemu i udostępnione innym z możliwością ich potwierdzenia. Usługa dostępna jest wyłącznie w krajach, w których pozwala na to prawo. 
STACJE ŁADOWANIA SAMOCHODÓW ELEKTRYCZNYCH

Aby ułatwić Ci eksploatację, usługa poinformuje Cię w czasie rzeczywistym o pobliskich stacjach ładowania, kompatybilnych z Twoim samochodem*. System przekazuje informacje pochodzące wyłącznie od stacji partnerskich.

 

 

* - W zależności od stacji ładowania.

 

DS IRIS SYSTEM & CHATGPT

Twój towarzysz podróży

Już wcześniej wyjątkowo intuicyjny i responsywny, DS IRIS SYSTEM integruje teraz sztuczną inteligencję SoundHound zasilaną przez ChatGPT API(i) Nowa funkcja DS Automobiles wykorzystuje moc sztucznej inteligencji generatywnej z platformą Chat AI firmy SoundHound, która integruje kilka dziedzin wiedzy, w połączeniu z najnowocześniejszymi dużymi modelami językowymi, takimi jak ChatGPT API, aby zapewnić bardziej terminowe i kompleksowe odpowiedzi niż poprzedni system rozpoznawania głosu DS IRIS. ChatGPT jest zintegrowany z systemem DS IRIS dzięki systemowi rozpoznawania dźwięku i głosu SoundHound. Będąc modelem językowym sztucznej inteligencji, został opracowany w celu generowania odpowiedzi podobnych do ludzkich w oparciu o głębokie uczenie się, ale ponieważ jest to nowa i rozwijająca się technologia, jej odpowiedzi lub informacje mogą nie być całkowicie dokładne, poprawne lub obiektywne. Podobnie jak w przypadku każdego innego wirtualnego asystenta, zalecamy, aby nie polegać wyłącznie na dostarczonych informacjach i unikać udostępniania prywatnych informacji. Prosimy o zapoznanie się z regulaminem.  .

 

Twój DS jest teraz wzbogacony o innowacyjną funkcję, która pozwala odkryć zupełnie nową relację z pojazdem. Oferuje towarzysza podróży, który sprawi, że Twoje trasy będą jeszcze bezpieczniejsze i przyjemniejsze.

Vidéos cas d'usage
Skorzystaj z wiedzy ChatGPT(i) Niepodłączony w czasie rzeczywistym do połączenia internetowego, ChatGPT (wersja 3.5) jest w stanie dostarczać treści do stycznia 2022 roku.   i poproś go o pomoc, aby wzbogacić swoje podróże o nowe doświadzenia. Historia, geografia, literatura, gastronomia... Rzuć mu wyzwanie, a stanie się Twoim najlepszym towarzyszem podróży!
Dowiedz się więcej o aktywowaniu i korzystaniu z tej nowej funkcji, odkrywając nasze dedykowane filmy instruktażowe.

Twój nowy, bardziej intuicyjny system 

AKTUALIZACJE SYSTEMU MULTIMEDIÓW

Sieć drogowa nieustannie zmienia się. Skorzystaj z nieodpłatnej aktualizacji map, aby zapewnić aktualność danych w Twoim samochodzie wyposażonym w DS Connect Navi. Możesz ją przeprowadzić cztery razy w roku.

Nawigacja, która Cię zna

Nasz system Inteligentny nawigacji uczy się i zapamiętuje Twoje nawyki podróżowania, aby zapewnić Ci sugerowane miejsca docelowe na podstawie historii podróży. Zamiast ręcznego wielokrotnego wpisywania miejsc docelowych, system nawigacyjny sugeruje odpowiednie miejsca już na początku podróży. Informuje Cię o czasie przyjazdu i warunkach drogowych na trasie, którą zwykle pokonujesz, aby dotrzeć do tego celu.

Spersonalizowany asystent głosowy

Nasz asystent głosowy reaguje na Twój głos i realizuje większość Twoich żądań. Jednym zdaniem steruj takimi funkcjami jak nawigacja, telefon czy nawet klimatyzacja. Nasza najnowsza wersja, doskonale zintegrowana z DS IRIS SYSTEM, została zaprojektowana tak, aby jeszcze bardziej naturalnie komunikować się z Twoim samochodem.

Dostępna dla DS 3, DS 4 i DS 7.

Usługi dostosowane do potrzeb

Spokojna jazda po mieście
Dzięki funkcji Geofencing możesz być informowany w czasie rzeczywistym o tym, że Twój pojazd "wjedzie do strefy niskiej emisji" (ZFE), za pośrednictwem mapy nawigacyjnej. (i) Dostępność funkcji w zależności od kraju.  

Aplikacja MyDS

Dostęp do wszystkich usług Only YOU za pomocą smartfona.

Aktualizacja map

Sieci dróg stale się zmieniają, dlatego dwa razy w roku oferujemy bezpłatne aktualizacje map(3). W modelach najnowszej generacji aktualizacje te przeprowadzane są automatycznie.