PRZEJDŹ DO ZAWARTOŚCI

NAWIGACJA DS CONNECTED

NAWIGACJA ONLINE W CZASIE RZECZYWISTYM 

Nasz połączony system nawigacji z rozpoznawaniem głosu obejmuje różne usługi opracowane przez TomTom, takie jak ruch drogowy w czasie rzeczywistym i informacje o fotoradarach.(i) INFORMACJE O FOTORADARACH W RAMACH TOMTOM SERVICES  

 

Usługa ta jest zawarta w pakiecie Connect Plus dla pojazdów DS zamówionych od lipca 2023 r.

USŁUGI ZAWARTE W CENIE PRZEZ OKRES 3 LAT

INFORMACJE DROGOWE W CZASIE RZECZYWISTYM
TomTom dostarcza kierowcy najbardziej aktualne informacje, optymalizujące podróż. Wybierz najkrótszą drogę, omijającą korki, przestoje, prace drogowe i wypadki. Ciesz się bezpieczną, bezstresową jazdą. 
INFORMACJE O FOTORADARACH W RAMACH TOMTOM SERVICES
Zrelaksuj się za kierownicą dzięki informacjom o fotoradarach, dostarczanym w ramach TomTom Services. Nawigacja za pomocą alarmów dźwiękowych i wizualnych ostrzeże Cię o strefach wymagających szczególnej uwagi oraz wszystkich rodzajach fotoradarów (stacjonarnych, mobilnych i odcinkowych pomiarów prędkości). Nowe strefy niebezpieczne lub fotoradary mogą być w łatwy sposób zaraportowane przez użytkowników systemu i udostępnione innym z możliwością ich potwierdzenia. Usługa dostępna jest wyłącznie w krajach, w których pozwala na to prawo. 
STACJE ŁADOWANIA SAMOCHODÓW ELEKTRYCZNYCH

Aby ułatwić Ci eksploatację, usługa poinformuje Cię w czasie rzeczywistym o pobliskich stacjach ładowania, kompatybilnych z Twoim samochodem*. System przekazuje informacje pochodzące wyłącznie od stacji partnerskich.

 

 

* - W zależności od stacji ładowania.

 

Twój nowy, bardziej intuicyjny system 

AKTUALIZACJE SYSTEMU MULTIMEDIÓW

Sieć drogowa nieustannie zmienia się. Skorzystaj z nieodpłatnej aktualizacji map, aby zapewnić aktualność danych w Twoim samochodzie wyposażonym w DS Connect Navi. Możesz ją przeprowadzić cztery razy w roku.

Nawigacja, która Cię zna

Nasz system Inteligentny nawigacji uczy się i zapamiętuje Twoje nawyki podróżowania, aby zapewnić Ci sugerowane miejsca docelowe na podstawie historii podróży. Zamiast ręcznego wielokrotnego wpisywania miejsc docelowych, system nawigacyjny sugeruje odpowiednie miejsca już na początku podróży. Informuje Cię o czasie przyjazdu i warunkach drogowych na trasie, którą zwykle pokonujesz, aby dotrzeć do tego celu.

Spersonalizowany asystent głosowy

Nasz asystent głosowy reaguje na Twój głos i realizuje większość Twoich żądań. Jednym zdaniem steruj takimi funkcjami jak nawigacja, telefon czy nawet klimatyzacja. Nasza najnowsza wersja, doskonale zintegrowana z DS IRIS SYSTEM, została zaprojektowana tak, aby jeszcze bardziej naturalnie komunikować się z Twoim samochodem.

Dostępna dla DS 3, DS 4 i DS 7.

Usługi dostosowane do potrzeb

Spokojna jazda po mieście
Dzięki funkcji Geofencing możesz być informowany w czasie rzeczywistym o tym, że Twój pojazd "wjedzie do strefy niskiej emisji" (ZFE), za pośrednictwem mapy nawigacyjnej. (i) Dostępność funkcji w zależności od kraju.  

Aplikacja MyDS

Dostęp do wszystkich usług Only YOU za pomocą smartfona.

Aktualizacja map

Sieci dróg stale się zmieniają, dlatego dwa razy w roku oferujemy bezpłatne aktualizacje map(3). W modelach najnowszej generacji aktualizacje te przeprowadzane są automatycznie.