PRZEJDŹ DO ZAWARTOŚCI

MIRROR SCREEN

Twój smartfon i samochód DS jako jedność

Mirror Screen (1) pozwala Ci w pełni wykorzystać możliwości kompatybilnych aplikacji Twojego smartfona na ekranie Twojego Nowego DS 3, DS 4, Nowego DS 7 lub DS 9 E-TENSE.

 

Możesz więc korzystać ze swoich ulubionych aplikacji w sposób całkowicie bezpieczny.

KOMPATYBILNOŚĆ MIRROR SCREEN

Apple CarPlay™

Korzystaj z funkcji iPhone'a 5 lub nowszego na ekranie dotykowym DS, dzięki technologii Apple CarPlay™. Prowadząc samochód możesz aktywować głosem asystenta Siri, co pozwoli Ci wyszukiwać kontakty i wybierać muzykę na Spotify.

 

Aby dowiedzieć się więcej o Apple CarPlay™ i sprawdzić kompatybilność swojego samochodu, kliknij tutaj.

Android Auto

Korzystaj w pełni z ulubionych aplikacji na ekranie samochodu dzięki pobraniu Android Auto z Google Play Store. Aplikację Android Auto uruchomisz w telefonie z Android 5.0 (Lollipop) lub późniejszą wersją.

 

Aby dowiedzieć się więcej o Android Auto i sprawdzić kompatybilność telefonu, kliknij tutaj.

DOSTĘPNE W

 • Nowy DS 3 E-TENSE w 100% elektryczny
  Nowy DS 3

  100% elektryczny

   

  129 000 zł brutto
  Rata leasingu od 1290 zł netto miesięcznie (i) Oferta leasingowa skierowana jest do przedsiębiorców i dotyczy pojazdówz roku produkcyjnego 2023. Założenia przyjęte do kalkulacji: cenakatalogowa brutto 129 000 zł (zawiera opłatę transportową w wysokości500 zł), okres leasingu 36 miesięcy i roczny przebieg 10 000 km, wpłatapoczątkowa 15%, miesięczna rata leasingowa netto: 1290 zł. Szczegółyoferty znajdą Państwo u Autoryzowanego Dealera DS Automobiles.Niniejsza informacja nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 Kodeksucywilnego. Zgoda na udzielenie leasingu jest uzależniona od zdolnościkredytowej klienta ustalanej zgodnie z procedurami Leasingodawcy. Podane ceny i specyfikacje dotyczą pojazdów już wyprodukowanych. 

  Poznaj
 • DS 4 E-TENSE hybryda plug-in
  DS 4

  Hybryda plug-in

   

  143 600 zł brutto
  Rata leasingu od 1436 zł netto miesięcznie (i) Oferta leasingowa skierowana jest do przedsiębiorców i dotyczy pojazdów z roku produkcyjnego 2023. Założenia przyjęte do kalkulacji: cena katalogowa brutto 143 600 zł (zawiera opłatę transportową w wysokości 500 zł), okres leasingu 36 miesięcy i roczny przebieg 10 000 km, wpłata początkowa 15%, miesięczna rata leasingowa netto: 1436 zł. Szczegóły oferty znajdą Państwo u Autoryzowanego Dealera DS Automobiles. Niniejsza informacja nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 Kodeksu cywilnego. Zgoda na udzielenie leasingu jest uzależniona od zdolności kredytowej klienta ustalanej zgodnie z procedurami Leasingodawcy. 

  Poznaj
 • DS 7 E-TENSE hybryda plug-in
  Nowy DS 7

  Hybryda plug-in

   

  199 900 zł brutto
  Rata leasingu od 1999 zł netto miesięcznie (i) Oferta leasingowa skierowana jest do przedsiębiorców i dotyczy pojazdów z roku produkcyjnego 2023. Założenia przyjęte do kalkulacji: cena katalogowa brutto 199 900 zł (zawiera opłatę transportową w wysokości 500 zł), okres leasingu 36 miesięcy i roczny przebieg 10 000 km, wpłata początkowa 15%, miesięczna rata leasingowa netto: 1999 zł. Szczegóły oferty znajdą Państwo u Autoryzowanego Dealera DS Automobiles. Niniejsza informacja nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 Kodeksu cywilnego. Zgoda na udzielenie leasingu jest uzależniona od zdolności kredytowej klienta ustalanej zgodnie z procedurami Leasingodawcy.

  Poznaj
 • DS 9 E-TENSE hybryda plug-in
  DS 9 E-TENSE

  Hybryda plug-in

   

  308 200 zł brutto
  Rata leasingu od 3082 zł netto miesięcznie (i) Oferta leasingowa skierowana jest do przedsiębiorców i dotyczy pojazdów z roku produkcyjnego 2023. Założenia przyjęte do kalkulacji: cena katalogowa brutto 308 200 zł (zawiera opłatę transportową w wysokości 500 zł), okres leasingu 36 miesięcy i roczny przebieg 10 000 km, wpłata początkowa 15%, miesięczna rata leasingowa netto: 3082 zł. Szczegóły oferty znajdą Państwo u Autoryzowanego Dealera DS Automobiles. Niniejsza informacja nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 Kodeksu cywilnego. Zgoda na udzielenie leasingu jest uzależniona od zdolności kredytowej klienta ustalanej zgodnie z procedurami Leasingodawcy. 

  Poznaj

Usługi dostosowane do potrzeb

Aplikacja MyDS

Dostęp do wszystkich usług Only YOU za pomocą smartfona.

Cyfrowa książka serwisowa

Dzięki cyfrowej książce serwisowej łatwo znajdziesz wszystkie informacje na temat obsługi technicznej swojego DS.