PRZEJDŹ DO ZAWARTOŚCI

DS IRIS SYSTEM I CHATGPT

Twój towarzysz podróży

DS IRIS SYSTEM wyposażony w wyjątkowo intuicyjne i responsywne rozwiązania został zintegrowany ze sztuczną inteligencją SoundHound zasilaną przez ChatGPT API(i) Nowa funkcja DS Automobiles wykorzystuje moc generatywnej sztucznej inteligencji z platformą Chat AI SoundHound, która integruje kilka dziedzin wiedzy, połączonych z najbardziej zaawansowanymi modelami językowymi, takimi jak ChatGPT API, aby dostarczyć bardziej aktualne i kompleksowe odpowiedzi niż poprzedni system rozpoznawania mowy DS IRIS. ChatGPT jest zintegrowany w systemie DS IRIS dzięki systemowi rozpoznawania dźwięku i mowy SoundHound. Jako model językowy sztucznej inteligencji został opracowany do generowania odpowiedzi podobnych do ludzkich na podstawie głębokiego uczenia się, ale jako nowa i rozwijająca się technologia, jego odpowiedzi lub informacje mogą nie być całkowicie dokładne, poprawne lub obiektywne. Jak w przypadku każdego innego asystenta wirtualnego, zalecamy nie poleganie wyłącznie na dostarczonych informacjach i unikanie udostępniania informacji prywatnych. Należy zapoznać się z ogólnymi warunkami użytkowania usługi.  

 

Twój DS został wzbogacony o innowacyjne funkcje pozwalające Ci odkrywać kompletnie nową relację z Twoim samochodem, zapewniając Ci asystenta podroży, który sprawi, że Twoje podróże będą jeszcze bezpieczniejsze i znacznie przyjemniejsze.

 

Przykłady użycia nagrań
Skorzystaj z wiedzy jaką dysponuje ChatGPT(i) ChatGPT (wersja 3.5) nie jest połączony z internetem w czasie rzeczywistym i zapewnia treści, które powstały do stycznia 2022 r.   i poproś go o pomoc w usprawnieniu Twoich podróży za sprawą informacji i anegdot. Historia, geografia, literatura, gastronomia... Zadaj mu pytanie, a stanie się Twoim najlepszym towarzyszem podróży!
Rozpocznij przygodę z ChatGPT

Zapewnij sobie jeszcze lepsze doświadczenie z jazdy Twoim DS dzięki informacjom i radom systemu IRIS: dzięki sztucznej inteligencji SoundHound zasilanej przez ChatGPT API zintegrowanej z DS IRIS SYSTEM, Twój samochód stanie się prawdziwym kompanem podróży, który zapewni Ci spokój ducha i rozrywkę.

 

 

W celu aktywacji wystarczy jedynie komenda „OK IRIS”, a następnie można bezpośrednio zadawać pytania. Oto kilka przykładów:

 

  • OK Iris, co mogę zobaczyć w Mediolanie o tej porze roku?
  • Czy możesz mi opowiedzieć o Leonardo da Vinci? Gdzie się urodził, gdzie go pochowano... (nie ma potrzeby powtarzania kontekstu zadanego pytania)
  • Czy możesz podać mi godziny otwarcia i zamknięcia Luwru w Paryżu?
  • Jakie wino najlepiej pasuje do melona z szynką, którego zaserwuję na przystawkę dziś wieczorem?
  • Czy zaproponujesz jakieś gry dla moich dzieci do zabawy w samochodzie?
  • Jaka powinna być odległość między samochodami na francuskich autostradach?
  • Opowiedz mojemu synowi opowieść o smokach, księżniczkach, czarownicach i o chłopcu o imieniu Antoine.

 

Zadaj wszystkie pytania jakie przyjdą Ci do głowy podczas podróży - bez zmartwień i bez konieczności odrywania wzroku od drogi lub dotykania ekranu.

Jeśli odpowiedzi nie spełniają Twoich oczekiwań, nie wahaj się przeformułować pytanie wykorzystując inne słowa lub poproś o uzupełnienie odpowiedzi... DS IRIS wie jak się dostosować.

 

Filmy instruktażowe

Obejrzyj filmy instruktażowe, które pomogą Ci w pełni wykorzystać możliwości naszej nowej usługi ChatGPT zintegrowanej z naszym systemem multimedialnym.

 

CZYM JEST CHATGPT?
JAK NAJLEPIEJ ZADAWAĆ PYTANIA?
CZYM JEST CHATGPT?

ChatGPT to konwersacyjny model sztucznej inteligencji (AI), który jest w stanie natychmiast udzielić odpowiedzi na pytania i dostosować je do Twoich odpowiedzi.

Baza danych wykorzystywana przez ChatGPT wykorzystuje informacje zebrane do stycznia 2022 r., co ogranicza możliwość udzielania odpowiedzi na pytania dotyczące bieżących wydarzeń.

 

Jakie są korzyści z nowego towarzysza podróży?

Dzięki ChatGPT na nowo odkryjesz relację z Twoim autem!

 

Zapewnij sobie rozrywkę i pytaj o szczegóły dotyczące odwiedzanego przez Ciebie miasta,

dowiedz się o historii mijanych przez Ciebie zabytków, lub zabaw swoje dzieci opowieściami

i quizami...

JAK NAJLEPIEJ ZADAWAĆ PYTANIA?

1. Używaj czasowników wyrażających czynność.

„OK IRIS, wyjaśnij mi...”

„OK IRIS, opowiedz mi historię...”

„OK IRIS, opowiedz mi o...”

„OK IRIS, co wiesz na temat...”

 

2. Bądź konkretny, podawaj imiona, miasta, daty...

 

3. Twórz zwięzłe wypowiedzi.

 

4. Zachowaj naturalny ton głosu.

IRIS zapamiętuje poprzednio zadane pytanie, dlatego nie czekaj na odpowiedź!

 

5. Proś o krótkie odpowiedzi.

 

6. Jeśli odpowiedź jest niepełna, możesz powtórzyć pytanie lub zmienić jego formę.

Nie wahaj się nawiązywać do otrzymanych odpowiedzi.

Jeśli potrzebujesz, poproś o więcej szczegółów.

 

7. Możesz zaprzeczyć jeśli nie zgadzasz się z udzieloną odpowiedzią...

Im częściej używasz asystenta głosowego, tym lepsza będzie komunikacja!

Pamiętaj jednak, że ChatGPT wykorzystuje dane sprzed 2022 r. Dlatego nie odpowie na Twoje pytania o najnowsze sportowe wyniki...

 

Wszystkie konwersacje zachowują prywatny charakter. 

USŁUGI SZYTE NA MIARĘ

Aplikacja MYDS

Uzyskaj dostęp do usług Only You za pomocą smartfona

Aktualizacja map

Sieci dróg nieustannie się rozwijają, dlatego oferujemy darmowe aktualizacje map dwa razy w roku. W najnowszej generacji modeli, aktualizacje przeprowadzane są automatycznie.