PRZEJDŹ DO ZAWARTOŚCI

Aplikacja MyDS

Świat DS na Twoim smartfonie

POŁĄCZ SIĘ I ROZPOCZNIJ

Aplikacja MyDS została zaprojektowana, by połączyć Cię z Twoim DS i jego otoczeniem. Wystarczy jedno kliknięcie, by uzyskać dostęp do wszystkich usług Only You, zapewniających unikalne doświadczenia przed jazdą, w jej trakcie i po zakończeniu podróży. Każdy model DS jest kompatybilny z aplikacją MyDS.

Świat DS na Twoim smartfonie

Aplikacja MyDS

Codzienne wsparcie

Przed jazdą: ułatwiaj sobie życie dzięki funkcji lokalizacji samochodu.*

 

 

 

W trakcie jazdy: śledź trasę i zużycie paliwa. Aplikacja MyDS poinformuje Cię, gdy nadejdzie czas wykonania kolejnego przeglądu.*

 

 

 

Po zakończeniu jazdy: aplikacja niczym asystent po opuszczeniu samochodu pokieruje Cię pieszo do celu.*

 

 

 

Aplikacja MyDS prezentuje szerokie spektrum spersonalizowanych informacji: zasięg, pokonany dystans oraz przewidywaną datę przeglądu po zakończeniu każdej podróży. Dzięki temu w odpowiedni sposób zadbasz o kondycję techniczną Twojego DS.

 

 

 

* - Przy założeniu, że Twój smartfon ma podłączenie do internetu i wyposażony jest w funkcję nawigacji

Instrukcja obsługi

Wszystko, co potrzebujesz wiedzieć o Twoim samochodzie

 

Zyskaj stały dostęp do danych technicznych Twojego samochodu dzięki aplikacji MyDS. Chcesz wiedzieć, jak działają poszczególne funkcje? Szukasz porad dotyczących obsługi serwisowej? Wszystko znajdziesz w aplikacji.

Filmy instruktażowe

Skorzystaj w pełni z wszystkich zalet Twojego DS.

 

Właśnie odebrałeś Twojego DS i szukasz pomocnych informacji dotyczących eksploatacji samochodu oraz jego wyposażenia? Dowiedz się, jak działają poszczególne funkcje korzystając z filmów instruktażowych (tutoriali). Dotrzesz w ten sposób do wszystkich informacji eksploatacyjnych, których szukasz.

ZDALNIE ZARZĄDZAJ TWOIM SAMOCHODEM ELEKTRYCZNYM

INFORMACJA O ZASIĘGU

Sprawdź aktualny stan naładowania akumulatorów lub zasięg. Zobacz, jaki jest status ładowania i zadana temperatura wnętrza.

PROGRAMOWANIE ŁADOWANIA

Sprawdź szybkość ładowania i prognozowany czas jego zakończenia. Możesz również zaplanować ten proces, by skorzystać z preferencyjnych opłat za prąd poza szczytem.

USTAWIENIE TEMPERATURY

Opcja ustawienia zadanej temperatury umożliwia Ci zaprogramowanie pracy klimatyzacji lub ogrzewania. Funkcja ta znacząco zwiększa komfort i dostępna jest bez względu na to, czy samochód jest podłączony do źródła zasilania, czy nie.
Découvrez tous les services MyDS

Consultez notre série de vidéos mode d’emploi (tutoriels vidéos) pour vous aider à profiter pleinement de votre véhicule et de ses services.

 

PÓJDŹ JESZCZE DALEJ DZIĘKI FUNKCJI SCAN MYDS

WYBIERZ TO, CO NAJLEPSZE DZIĘKI ONLY YOU

Only You to wyjątkowy program, zainspirowany Tobą i stworzony dla Ciebie. Oferuje pakiet spersonalizowanych usług, dostosowanych do indywidualnych potrzeb naszych klientów.

Skorzystaj z uszytego na miarę rozwiązania i przeżyj unikalne doświadczenie DS. 

Usługi Only You są dostępne za pośrednictwem aplikacji MyDS App, możesz również z nich skorzystać dzwoniąc do Działu Kontaktu z Klientami DS pod numer (22) 458 46 85.

Konsultanci Marki DS są do Twojej dyspozycji od poniedziałku do piątku w godzinach 9 – 17. Odpowiedzą na wszelkie pytania i zajmą się powierzonymi im sprawami.  

Połączenie jest bezpłatne z telefonów stacjonarnych. W przypadku korzystania z telefonów komórkowych koszt połączenia zależy od taryfy operatora.

 
FUNKCJA SCAN MYDS

Możesz skorzystać z instrukcji obsługi Twojego DS online za pośrednictwem smartfona.

1. Pobierz dokument w aplikacji Scan MyDS.

2. Skorzystaj z kamery smartfona, zeskanuj wybrany element Twojego DS i wyszukaj szczegółowe informacje na jego temat.

 

Prosta, szybka i efektywna − taka jest aplikacja Scan MyDS. Zapewni Ci dostęp do wszelkich informacji, jakich potrzebujesz.