PRZEJDŹ DO ZAWARTOŚCI

Aplikacja MyDS

Świat DS na Twoim smartfonie

POŁĄCZ SIĘ I ROZPOCZNIJ

Aplikacja MyDS została zaprojektowana, by połączyć Cię z Twoim DS i jego otoczeniem. Wystarczy jedno kliknięcie, by uzyskać dostęp do wszystkich usług Only You, zapewniających unikalne doświadczenia przed jazdą, w jej trakcie i po zakończeniu podróży. Każdy model DS jest kompatybilny z aplikacją MyDS.

Świat DS na Twoim smartfonie

Aplikacja MyDS

Odkryj usługi łączności MyDS

Korzystaj z mobilnej aplikacji MyDS, aby maksymalnie wykorzystać uługi łączności swojego DS. Używaj smartfona do blokowania i odblokowywania drzwi, migania światłami i wielu innych praktycznych funkcji. Odkrywaj interesujące miejsca i wysyłaj wybrane lokalizacje bezpośrednio do systemu nawigacji pokładowej za pomocą usługi Send2Nav. 

 

A wszystko po to, by zapewnić Ci niezrównane wrażenia z jazdy.

 

Pobierz aplikację MyDS.

Wersja na Androida: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.psa.mym.myds&hl=en​

Wersja dla systemu iOS: https://apps.apple.com/gb/app/myds-app/id1021590964

Zadbaj o jak najlepszy stan techniczny swojego DS 

Bądź na bieżąco z kondycją swojego DS dzięki miesięcznym raportom mailowym z precyzyjnymi informacjami na temat aktualnego stanu samochodu. Potrzebujesz umówić się na wizytę w serwisie? Wybierz dogodną datę i godzinę w preferowanym salonie za pośrednictwem aplikacji MyDS. Korzystaj z programu DS Only You Privilege, który oferuje wyjątkowe usługi (z asystentem DS czy DS Valet na czele), a także zapewni Ci dostęp do ekskluzywnych wydarzeń kulturalnych, kulinarnych i artystycznych.

 

Pobierz aplikację MyDS i przekonaj się, jak łatwo uczynić każdą podróż jeszcze przyjemniejszą. 

 

Wersja na Androida: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.psa.mym.myds&hl=en

Wersja dla systemu iOS: https://apps.apple.com/gb/app/myds-app/id1021590964

Codzienne wsparcie

Przed jazdą: ułatwiaj sobie życie dzięki funkcji lokalizacji samochodu.*

 

 

 

W trakcie jazdy: śledź trasę i zużycie paliwa. Aplikacja MyDS poinformuje Cię, gdy nadejdzie czas wykonania kolejnego przeglądu.*

 

 

 

Po zakończeniu jazdy: aplikacja niczym asystent po opuszczeniu samochodu pokieruje Cię pieszo do celu.*

 

 

 

Aplikacja MyDS prezentuje szerokie spektrum spersonalizowanych informacji: zasięg, pokonany dystans oraz przewidywaną datę przeglądu po zakończeniu każdej podróży. Dzięki temu w odpowiedni sposób zadbasz o kondycję techniczną Twojego DS.

 

 

 

* - Przy założeniu, że Twój smartfon ma podłączenie do internetu i wyposażony jest w funkcję nawigacji

Instrukcja obsługi

Wszystko, co potrzebujesz wiedzieć o Twoim samochodzie

 

Zyskaj stały dostęp do danych technicznych Twojego samochodu dzięki aplikacji MyDS. Chcesz wiedzieć, jak działają poszczególne funkcje? Szukasz porad dotyczących obsługi serwisowej? Wszystko znajdziesz w aplikacji.

Filmy instruktażowe

Skorzystaj w pełni z wszystkich zalet Twojego DS.

 

Właśnie odebrałeś Twojego DS i szukasz pomocnych informacji dotyczących eksploatacji samochodu oraz jego wyposażenia? Dowiedz się, jak działają poszczególne funkcje korzystając z filmów instruktażowych (tutoriali). Dotrzesz w ten sposób do wszystkich informacji eksploatacyjnych, których szukasz.

ZDALNIE ZARZĄDZAJ TWOIM SAMOCHODEM ELEKTRYCZNYM

INFORMACJA O ZASIĘGU

Sprawdź aktualny stan naładowania akumulatorów lub zasięg. Zobacz, jaki jest status ładowania i zadana temperatura wnętrza.

PROGRAMOWANIE ŁADOWANIA

Sprawdź szybkość ładowania i prognozowany czas jego zakończenia. Możesz również zaplanować ten proces, by skorzystać z preferencyjnych opłat za prąd poza szczytem.

USTAWIENIE TEMPERATURY

Opcja ustawienia zadanej temperatury umożliwia Ci zaprogramowanie pracy klimatyzacji lub ogrzewania. Funkcja ta znacząco zwiększa komfort i dostępna jest bez względu na to, czy samochód jest podłączony do źródła zasilania, czy nie.
ZAPLANUJ SWOJĄ PODRÓŻ

Przygotuj się do podróży za pomocą aplikacji MyDS z funkcją EV Trip Planner* zawartą w pakiecie Connected Navigation Pack i śledź nawigację krok po kroku, nawet podczas postojów na ładowanie akumulatora. Wybierz następny cel podróży i wyślij go do systemu informacyjno-rozrywkowego DS za pomocą funkcji Send2Nav z aplikacji MyDS.

Podczas całej podróży można również korzystać z aktualizowanych w czasie rzeczywistym informacji o warunkach drogowych, zużyciu energii, poziomie naładowania akumulatora pojazdu i różnych punktach ładowania dostępnych w pobliżu.

 

*Dostępne tylko w wersjach DS 3 CROSSBACK E-TENSE i DS 3 E-TENSE.

 

 

Découvrez tous les services MyDS

Consultez notre série de vidéos mode d’emploi (tutoriels vidéos) pour vous aider à profiter pleinement de votre véhicule et de ses services.

 

PÓJDŹ JESZCZE DALEJ DZIĘKI FUNKCJI SCAN MYDS

WYBIERZ TO, CO NAJLEPSZE DZIĘKI ONLY YOU

Only You to wyjątkowy program, zainspirowany Tobą i stworzony dla Ciebie. Oferuje pakiet spersonalizowanych usług, dostosowanych do indywidualnych potrzeb naszych klientów.

Skorzystaj z uszytego na miarę rozwiązania i przeżyj unikalne doświadczenie DS. 

Usługi Only You są dostępne za pośrednictwem aplikacji MyDS App, możesz również z nich skorzystać dzwoniąc do Działu Kontaktu z Klientami DS pod numer (22) 458 46 85.

Konsultanci Marki DS są do Twojej dyspozycji od poniedziałku do piątku w godzinach 9 – 17. Odpowiedzą na wszelkie pytania i zajmą się powierzonymi im sprawami.  

Połączenie jest bezpłatne z telefonów stacjonarnych. W przypadku korzystania z telefonów komórkowych koszt połączenia zależy od taryfy operatora.

 
FUNKCJA SCAN MYDS

Możesz skorzystać z instrukcji obsługi Twojego DS online za pośrednictwem smartfona.

1. Pobierz dokument w aplikacji Scan MyDS.

2. Skorzystaj z kamery smartfona, zeskanuj wybrany element Twojego DS i wyszukaj szczegółowe informacje na jego temat.

 

Prosta, szybka i efektywna − taka jest aplikacja Scan MyDS. Zapewni Ci dostęp do wszelkich informacji, jakich potrzebujesz.