COVID-19 - Wasze zdrowie jest dla nas najważniejsze. Praca Salonów Marki DS oraz Autoryzowanych Serwisów DS odbywa się z zachowaniem wszelkich środków ostrożności, zaleceń i wytycznych związanych z ochroną zdrowia oraz przestrzeganiem zasad higieny.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

Porady serwisowe

Odpowiednia obsługa serwisowa jest kluczem do długiej i bezproblemowej eksploatacji Twojego samochodu. Dlatego warto powierzyć ją doświadczonym, wykwalifikowanym ekspertom, którzy szczegółowo skontrolują stan Twojego DS. Poznaj nasze najnowsze oferty promocyjne online oraz rozwiązania serwisowe przygotowane z myślą o Twoim samochodzie. Jeżeli chcesz z nich skorzystać, umów się na wizytę w serwisie lub zapytaj o kosztorys online.

 

Korzyści DS

* Najwyższej jakości naprawy z wykorzystaniem doświadczenia ekspertów DS
* Porady serwisowe ekspertów DS
* Spersonalizowane usługi dostosowane do Twoich potrzeb

Twój plan serwisowy

Marka DS jest zawsze do Twojej dyspozycji. Dokładamy wszelkich starań, by zapewnić Ci najlepsze możliwe warunki obsługi Twojego samochodu. Zalecamy, by stosować się do harmonogramu obsługi serwisowej Twojego DS. Dokładnie opisaliśmy w nim wszystkie niezbędne czynności wraz z rekomendowanymi terminami ich wykonania. Aby ułatwić Ci życie, Twoja książka serwisowa jest teraz dostępna w wersji cyfrowej. Jeżeli chcesz aktywować tę funkcję, skontaktuj się z Twoim doradcą serwisowym DS.

PORADY EKSPERTÓW

Regularne wykonywanie przeglądów zgodnie z wytycznymi dotyczącymi wieku i przebiegu samochodu jest niezbędne, by zachować jego niezawodność i cieszyć się nim przez długie lata.