LEASING PREMIUM DRIVE

DS 7 CROSSBACK ZA 1 249 PLN netto miesięcznie

LEASING PREMIUM DRIVE

Podstawowe cechy produktu:

  • - Niska wpłata początkowa, od 0% do 20% wartości samochodu.
  • - Okres finansowania 36 lub 48 miesięcy.
  • - Dużo niższe koszty miesięczne niż w przypadku tradycyjnej formy finansowania.
  • - Odkup pojazdu przez importera, za prognozowaną wartość rynkową, ustalaną przy podpisywaniu umowy*.

 

*Nie poniesiesz dodatkowych opłat, pod warunkiem, że samochód będzie w dobrym stanie, a ustalony w umowie przebieg pojazdu nie zostanie przekroczony.

Oferujemy 3 sposoby zakończenia umowy:

  • - Zwrot pojazdu do Dealera i zakończenie umowy o finansowanie, wartość wykupu spłaca za Klienta importer, jest to gwarantowany odkup pojazdu*.
    - Jednorazowa spłata wartości wykupu.
    - Rozłożenie wartości wykupu na miesięczne płatności.

CO MOŻNA SFINANSOWAĆ RAZEM Z SAMOCHODEM?

 

Wybierając produkty PSA Finance, możesz skorzystać z szerokiego wachlarza produktów ubezpieczeniowych oraz usług pakietowych, za które płatności dokonuje się razem z miesięcznymi czynszami leasingowymi.

 

Zapytaj o szczegóły oferty w najbliższym salonie DS!


 

Przykładowa kalkulacja: cena katalogowa brutto 124 900 zł, okres leasingu 36 miesięcy, wpłata własna 10%, miesięczna rata leasingowa netto: 1249 zł (zawiera ubezpieczenie Assistance). Szczegóły oferty, jak i informacje o pozostałych dostępnych produktach leasingowych oraz pożyczkach znajdą Państwo u Autoryzowanego Dystrybutora DS. Niniejsza informacja nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 Kodeksu cywilnego. Zgoda na udzielenie leasingu jest uzależniona od zdolności kredytowej klienta ustalanej zgodnie z procedurami Leasingodawcy. Prezentowane informacje zostały podane według stanu na marzec 2019 r.