COVID-19 - Wasze zdrowie jest dla nas najważniejsze. Praca Salonów Marki DS oraz Autoryzowanych Serwisów DS odbywa się z zachowaniem wszelkich środków ostrożności, zaleceń i wytycznych związanych z ochroną zdrowia oraz przestrzeganiem zasad higieny.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

DS CONNECT NAVI

Z:

- Informacjami drogowymi w czasie rzeczywistym, dostarczanymi przez TomTom Services

- Informacjami o fotoradarach, dostarczanymi przez TomTom Services

- Stałym połączeniem z samochodem

NAWIGACJA ONLINE W CZASIE RZECZYWISTYM

W pełni dostępna, wyposażona w funkcję poleceń głosowych nawigacja online łączy wiele usług oferowanych przez firmę TomTom, takich jak informacje drogowe w czasie rzeczywistym czy ostrzeżenia o fotoradarach.

USŁUGI ZAWARTE W CENIE PRZEZ OKRES 3 LAT

INFORMACJE DROGOWE W CZASIE RZECZYWISTYM

TomTom dostarcza kierowcy najbardziej aktualne informacje, optymalizujące podróż. Wybierz najkrótszą drogę, omijającą korki, przestoje, prace drogowe i wypadki. Ciesz się bezpieczną, bezstresową jazdą.

Usługi zawarte w cenie:

DOSTĘPNOŚĆ PARKINGÓW

Nasz system nawigacji online wyświetla w czasie rzeczywistym dostępne w pobliżu parkingi wraz z ich cenami.

PROGNOZA POGODY

Sprawdź prognozę pogody w systemie nawigacji i nie daj się zaskoczyć opadom deszczu czy śniegu. Dzięki tej usłudze możesz przewidzieć warunki na drodze i zwiększyć bezpieczeństwo oraz komfort podróżowania.

CENY PALIW

Dzięki bazie danych liczącej 140.000 stacji paliw możesz oszczędzić czas i pieniądze w trakcie podróży. Ceny paliw zostaną w czasie rzeczywistym wyświetlone na ekranie dotykowym w samochodzie. Usługa ta współpracuje wyłącznie ze stacjami partnerskimi.

INFORMACJE O FOTORADARACH W RAMACH TOMTOM SERVICES

Zrelaksuj się za kierownicą dzięki informacjom o fotoradarach, dostarczanym w ramach TomTom Services. Nawigacja za pomocą alarmów dźwiękowych i wizualnych ostrzeże Cię o strefach wymagających szczególnej uwagi oraz wszystkich rodzajach fotoradarów (stacjonarnych, mobilnych i odcinkowych pomiarów prędkości). Nowe strefy niebezpieczne lub fotoradary mogą być w łatwy sposób zaraportowane przez użytkowników systemu i udostępnione innym z możliwością ich potwierdzenia. Usługa dostępna jest wyłącznie w krajach, w których pozwala na to prawo.

STACJE ŁADOWANIA SAMOCHODÓW ELEKTRYCZNYCH

Aby ułatwić Ci eksploatację, usługa poinformuje Cię w czasie rzeczywistym o pobliskich stacjach ładowania, kompatybilnych z Twoim samochodem*. System przekazuje informacje pochodzące wyłącznie od stacji partnerskich.


* - W zależności od stacji ładowania.

¹ Jeśli Twój samochód został wyprodukowany po 1 października 2019, usługa „Informacje drogowe w czasie rzeczywistym“ i „Strefy niebezpieczne“ znajduje się w DS Connect Navi.

DOSTĘPNE NA

DS 3 CROSSBACK

Nowy, kompaktory SUV.

DS 7 CROSSBACK

Porywający, wyrafinowany SUV.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

AKTUALIZACJE SYSTEMU MULTIMEDIÓW

Sieć drogowa nieustannie zmienia się. Skorzystaj z nieodpłatnej aktualizacji map, aby zapewnić aktualność danych w Twoim samochodzie wyposażonym w DS Connect Navi. Możesz ją przeprowadzić cztery razy w roku.

POŁĄCZENIE INTERNETOWE

Nasze najnowsze modele wyposażone są we wbudowaną kartę 3G SIM, umożliwiającą lokalizację Twojego samochodu. Dzięki temu system nawigacji w Twoim samochodzie nie wymaga połączenia internetowego, nawet, gdy jesteś za granicą.

JAK SUBSKRYBOWAĆ USŁUGĘ

Pakiet usług DS Connect Navi na pierwsze trzy lata wliczony jest w cenę samochodu. W każdej chwili możesz rozszerzyć subskrypcję online klikając tu lub za pośrednictwem Twojego profilu MyDS.

* - Informacje o fotoradarach udostępniane w ramach TomTom Services: usługa dostępna jest wyłącznie w krajach, w których pozwala na to prawo.