COVID-19 - Wasze zdrowie jest dla nas najważniejsze. Praca Salonów Marki DS oraz Autoryzowanych Serwisów DS odbywa się z zachowaniem wszelkich środków ostrożności, zaleceń i wytycznych związanych z ochroną zdrowia oraz przestrzeganiem zasad higieny.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ
aplikacja MyDS

POŁĄCZ SIĘ I ROZPOCZNIJ

Aplikacja MyDS została zaprojektowana, by połączyć Cię z Twoim DS i jego otoczeniem. Wystarczy jedno kliknięcie, by uzyskać dostęp do wszystkich usług Only You, zapewniających unikalne doświadczenia przed jazdą, w jej trakcie i po zakończeniu podróży. Każdy model DS jest kompatybilny z aplikacją MyDS.

Świat DS na Twoim smartfonie

Aplikacja MyDS

Codzienne wsparcie

Instrukcja obsługi

Filmy instruktażowe

Bądź cały czas w kontakcie z Twoim samochodemDowiedz się więcej
wsparcie dzięki aplikacji
Wszystko, co potrzebujesz wiedzieć o Twoim samochodzieDowiedz się więcej
Instrukcja obsługi
Skorzystaj w pełni z wszystkich zalet Twojego DSDowiedz się więcej
Filmy instruktażowe

ZDALNIE ZARZĄDZAJ TWOIM SAMOCHODEM ELEKTRYCZNYM

INFORMACJA O ZASIĘGU

Sprawdź aktualny stan naładowania akumulatorów lub zasięg. Zobacz, jaki jest status ładowania i zadana temperatura wnętrza.

PROGRAMOWANIE ŁADOWANIA

Sprawdź szybkość ładowania i prognozowany czas jego zakończenia. Możesz również zaplanować ten proces, by skorzystać z preferencyjnych opłat za prąd poza szczytem.

USTAWIENIE TEMPERATURY

Opcja ustawienia zadanej temperatury umożliwia Ci zaprogramowanie pracy klimatyzacji lub ogrzewania. Funkcja ta znacząco zwiększa komfort i dostępna jest bez względu na to, czy samochód jest podłączony do źródła zasilania, czy nie.

PÓJDŹ JESZCZE DALEJ DZIĘKI FUNKCJI SCAN MYDS

funkcja skan MYDS

Zeskanuj i sprawdź

Możesz skorzystać z instrukcji obsługi Twojego DS online za pośrednictwem smartfona.

 

1. Pobierz dokument w aplikacji Scan MyDS.

 

2. Skorzystaj z kamery smartfona, zeskanuj wybrany element Twojego DS i wyszukaj szczegółowe informacje na jego temat.

 

Prosta, szybka i efektywna − taka jest aplikacja Scan MyDS. Zapewni Ci dostęp do wszelkich informacji, jakich potrzebujesz.

książka serwisowa

TWOJA KSIĄŻKA SERWISOWA

Marka DS jest zawsze do Twojej dyspozycji. Dokładamy wszelkich starań, by zapewnić Ci najlepsze możliwe warunki obsługi Twojego samochodu. Zalecamy, by stosować się do harmonogramu obsługi serwisowej Twojego DS. Dokładnie opisaliśmy w nim wszystkie niezbędne czynności wraz z rekomendowanymi terminami ich wykonania. Aby ułatwić Ci życie, Twoja książka serwisowa jest teraz dostępna w wersji cyfrowej. Jeżeli chcesz aktywować tę funkcję, skontaktuj się z Twoim doradcą serwisowym DS.