COVID-19 - Wasze zdrowie jest dla nas najważniejsze. Praca Salonów Marki DS oraz Autoryzowanych Serwisów DS odbywa się z zachowaniem wszelkich środków ostrożności, zaleceń i wytycznych związanych z ochroną zdrowia oraz przestrzeganiem zasad higieny.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

EKSKLUZYWNE DOŚWIADCZENIE Kompleksowa wizja wyrafinowania

Dołączając do społeczności DS możesz już od pierwszych chwil korzystać z najwyższej jakości usług dopasowanych do Twoich indywidualnych Twoich potrzeb. Ciesz się nimi przez cały czas eksploatacji samochodu.

Poznaj smak doskonałości dzięki Only You

Marka DS otwiera drzwi do świata wyrafinowania, najwyższej jakości i prawdziwej wolności. Zaprojektowany z myślą o Twoich potrzebach pakiet Only You to dostęp do usług, które gwarantują doskonałe samopoczucie, zapewniają mobilność i dają poczucie prawdziwej ekskluzywności. Przyjmij zaproszenie do świata unikalnych doświadczeń DS.

EKSKLUZYWNE USŁUGI  

DS JEST DO TWOJEJ DYSPOZYCJI

Zawsze przy Tobie

 

Zarezerwuj wizytę w serwisie, sprawdź szczegóły umowy finansowania… Skontaktuj się z nami zawsze, gdy czegokolwiek potrzebujesz.

APLIKACJA MyDS

Świat DS w Twoim smartfonie

 

Skorzystaj z dostępu do usług Only You za pośrednictwem jednego kliknięcia. Bądź w stałej łączności z Twoim samochodem przed podróżą, w jej trakcie i po jej zakończeniu.

WYPOŻYCZ DS DZIĘKI USŁUDZE FREE2MOVE RENT

Wypożycz wybrany model DS

 

Wypożycz wybrany model DS. Zarezerwuj samochód korzystając ze smartfona z aplikacją MyDS lub u dealera.

DS VALET

Osobisty kierowca do Twojej dyspozycji

 

Skorzystaj z usług osobistego kierowcy podczas odbioru nowego DS lub wizyty w serwisie.

DS CLUB PRIVILÈGE

Fascynujące doświadczenia

 

Zostań członkiem naszego ekskluzywnego klubu i ciesz się unikalnymi doświadczeniami, opracowanymi specjalnie z myślą o Tobie.

DS ASSISTANCE

Spokój przez cały okres eksploatacji

 

Korzystaj z pełnego wsparcia przez cały okres eksploatacji w trybie 24/7, na terenie całego kraju i za granicą.

Doświadczenie sieci DS

W każdym z naszych DS Stores znajduje się specjalnie wyposażony serwis, który zapewni obsługę techniczną Twojego samochodu. Skorzystaj z porad ekspertów i spersonalizowanej obsługi.  

Znajdź dealera