COVID-19 - Wasze zdrowie jest dla nas najważniejsze. Praca Salonów Marki DS oraz Autoryzowanych Serwisów DS odbywa się z zachowaniem wszelkich środków ostrożności, zaleceń i wytycznych związanych z ochroną zdrowia oraz przestrzeganiem zasad higieny.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

PARADA SAMOCHODÓW MARKI DS PODCZAS PARIS FASHION WEEK®

Paryż, 18 czerwca 2019 r.

Z radością informujemy, że zostaliśmy partnerem Fédération de la Haute Couture et de la Mode wspierającym organizację Paris Fashion Week® i wydarzeń związanych z Haute Couture.
Dzielimy ze światem mody podobną pasję do stylu i wykorzystywania materiałów najwyższej jakości. Dlatego od 18 czerwca Marka DS będzie wspierała dziennikarzy, influencerów i utalentowanych przedstawicieli branży w przemieszczaniu się po francuskiej stolicy mody. Będą oni mogli korzystać z floty SUV-ów DS 7 CROSSBACK, z dumą noszących logo Paris Fashion Week®. Partnerstwo będzie miało kontynuację podczas tygodnia Haute Couture oraz tygodnia Mode Féminine we wrześniu.

Silne powiązania ze światem mody

Kobiety i mężczyźni pracujący dla Marki DS mają silny związek z modą. Przejawia się on w metodach pracy, takich jak skłonność do kreatywnego łączenia kodów stylistycznych, zaskakiwania, eksperymentowania i wymyślania nowych koncepcji, jak również wyszukiwania nowych materiałów. Pozostawiają one swój ślad w świecie projektowania.

Poszukiwania, które doprowadziły do pojawienia się barwionych piór w kokpicie samochodu marzeń DS X E-TENSE, stworzenie unikalnego, perłowego przeszycia, zaprojektowanie dekoracyjnych wzorów giloszowych "Clous de Paris", wykorzystanie kryształu na przyciskach we wnętrzu DS 7 CROSSBACK... Kreacje te mają wiele wspólnego ze światem mody, który umiejętnie łączy tradycję, styl, know-how oraz innowacyjny design.

"Od powstania Marki w 2015 r. pracujemy, jak firma z branży Haute Couture. Kładziemy wyjątkowy nacisk na wygląd wnętrz naszych wyjątkowych projektów" - mówi Yves Bonnefont, Dyrektor Generalny DS Automobiles. " Nad materiałami wykorzystywanymi do wykończenia kokpitów DS 3 CROSSBACK i DS 7 CROSSBACK pracują najlepsi francuscy fachowcy. Ich innowacyjność przejawia się we wprowadzaniu nowych rozwiązań, wykraczających poza kanon znany we współczesnym świecie motoryzacji. Dlatego jesteśmy zachwyceni, że będziemy ściśle współpracować z Fédération de la Haute Couture et de la Mode w organizacji przyszłych edycji Paris Fashion Week®. Będzie to dla nas kolejna okazja, by wymienić się doświadczeniami z najbardziej uznanymi francuskimi firmami. Robimy to nieustannie, od samego początku tworzenia naszych kreatywnych projektów dla Marki".

Partnerstwo znacząco wzmocni nowy kierunek rozwoju działalności Fédération de la Haute Couture et de la Mode, dzięki ktremu Paris Fashion Week® przykłada większą wagę do kwestii związanych z ekologią.

DS jest w trakcie elektryfikacji całej gamy, której symbolem jest oznaczenie E-TENSE. DS 3 CROSSBACK E-TENSE jest pierwszym w pełni elektrycznym modelem w segmencie. DS 7 CROSSBACK E-TENSE 4x4 to 300-konna hybryda plug-in, umożliwiająca pokonanie do 58 km w trybie zeroemisyjnym i emitująca zaledwie 31 g CO2/km (zgodnie z nowym cyklem WLTP). Począwszy od 2025 r. Marka DS będzie oferowała nowe modele wyłącznie w wersjach zelektryfikowanych.