COVID-19 - Wasze zdrowie jest dla nas najważniejsze. Praca Salonów Marki DS oraz Autoryzowanych Serwisów DS odbywa się z zachowaniem wszelkich środków ostrożności, zaleceń i wytycznych związanych z ochroną zdrowia oraz przestrzeganiem zasad higieny.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

SZTUKA W PODRÓŻY

Nowa wersja limitowana DS 7 CROSSBACK LOUVRE

Marka DS współpracuje z Muzeum Luwru od początku swojego istnienia. Kolejnym owocem tego partnerstwa jest DS 7 CROSSBACK w wersji limitowanej "Louvre", pełnej unikalnych detali stylistycznych.

 

Nasi mistrzowie rękodzieła odtworzyli w DS 7 CROSSBACK LOUVRE liczne akcenty nawiązujące do muzeum. Specjalne emblematy "Louvre" pojawiły się na masce, drzwiach przednich i pokrywie bagażnika. DS Wings, listwy wokół szyb, relingi dachowe oraz listwę na pokrywie bagażnika polakierowano na czarny połysk.

DS 7 CROSSBACK LOUVRE jest spersonalizowany w najdrobniejszych detalach. Na czarnych osłonach lusterek bocznych wytrawiono motyw piramidy. Kwintesencją wyrafinowania jest nowy, debiutujący w DS 7 CROSSBACK Louvre wzór 20'' obręczy aluminiowych ALEXANDRIA.
Trójwymiarowy motyw piramidy pojawił się również we wnętrzu. Zdobi kratki układy wentylacyjnego i deskę rozdzielczą, został również wytłoczony na pokrywie centralnego schowka wykończonego skórą Nappa.

 

Symbolizowana przez Markę DS sztuka podróżowania to nie wszystko - teraz można dosłownie obcować ze sztuką podczas podróży. Niezwykły, charakterystyczny dla Marki komfort jazdy połączono ze szczególną finezją i elegancją. Demonstracja najlepszego francuskiego rękodzielnictwa łączy się tu z zastosowaniem najnowocześniejszych technologii, takich jak druk 3D czy grawerowanie laserowe. W kokpicie wykorzystano materiały najwyższej jakości, w tym skórę Nappa Noir Basalte z motywem bransolety zegarka. Wersja limitowana to kwintesencja długiej i bliskiej współpracy pomiędzy Luwrem a Marką DS, która przyczyniła się do stworzenia wyjątkowego aliansu pomiędzy kulturą a sztuką podróżowania.

“Jeden dzień w Luwrze”: ekskluzywne doświadczenie artystyczne

Umiłowanie sztuki i kultury przybrało nowe, ekskluzywne formy. Pasażerowie podróżujący DS 7 CROSSBACK LOUVRE mogą obcować z ikonami sztuki pochodzącymi ze zbiorów najpiękniejszego muzeum na świecie.

 

DS 7 CROSSBACK LOUVRE to prawdziwa uczta dla zmysłów. Dzieła sztuki można podziwiać za pośrednictwem 12'' ekranu dotykowego. Każde z nich może stać się źródłem inspiracji dzięki trwającym 4 minuty podcastom, ujawniającym ich tajniki (dostępnym w jęz. francuskim, angielskim, niemieckim, hiszpańskim i włoskim).

Zespół składający się z pracowników muzeum i Marki DS wybrał z zasobów Luwru 182 prac reprezentujących wszystkie jego departamenty i każdą z kolekcji. Zmieniają się co tydzień, można je również znaleźć w wyszukiwarce, wyświetlić i dodatkowo wzbogacić wygląd wnętrza DS 7 CROSSBACK LOUVRE. Wybrana rzeźba lub obraz pojawiają się na centralnym ekranie dotykowym tworząc klimat unikalnego wyrafinowania i obcowania ze sztuką podczas podróży.

 

Kolejna eksluzywna korzyść: każdy nabywca DS 7 CROSSBACK LOUVRE otrzymuje unikalną kartę "Amis du Louvre", która zapewnia mu nielimitowany dostęp do stałych i czasowych ekspozycji Muzeum Luwru i Muzeum Eugène-Delacroix. Jej właściciel może korzystać z uprzywilejowanego wejścia przez Passage Richelieu, ma również do dyspozycji bilet jednorazowego, bezpłatnego wstępu dla osoby towarzyszącej. Może on korzystać z bezpłatnego wstępu do Galerii Czasu w filii Luwru w Lens i Abu Dhabi oraz ponad setki ofert w innych muzeach. Karta jest ważna 1 rok.

DS 7 CROSSBACK LOUVRE zdjęcia