COVID-19 - Wasze zdrowie jest dla nas najważniejsze. Dlatego jesteśmy dla Was dostępni online, aby zagwarantować nieprzerwaną obsługę i odpowiedzieć na wszelkie pytania. Dowiedz się więcej o naszych usługach online.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

MARKA DS Z ROZMACHEM ROZWIJA SIĘ W AMERYCE POŁUDNIOWEJ

URUCHOMIENIE DS STORE W BOGOCIE I PREMIERA DS 7 CROSSBACK

Wydarzenie w Bogocie to ważny krok na drodze globalnej ekspansji i rozwoju struktur DS Automobiles w Ameryce Południowej. Marka jest już obecna w Argentynie i Chile, niebawem otworzy przedstawicielstwo w Peru i Ekwadorze.
Marka otworzyła właśnie pierwszy DS STORE w Bogocie (Kolumbia). Jest on owocem współpracy z partnerem DERCO Group, największym importerem samochodów w Ameryce Południowej. Przy tej okazji zorganizowano kolumbijską premierę modelu DS 7 CROSSBACK. Uroczystość prowadzili Wiceprezydent ds. Produktu i Rozwoju Marki DS Eric Apode oraz Dyrektor Zarządzający DERCO Group Alfonso Márquez de la Plata.

"Otwarcie pierwszego DS STORE w Kolumbii i premiera DS 7 CROSSBACK to ważny krok na drodze międzynarodowej ekspansji Marki. Kolumbia to dla nas kluczowy rynek. Debiutując na nim realizujemy naszą ambicję, którą jest wprowadzenie francuskiego luksusowego know-how do świata motoryzacji na całym świecie” – powiedział Eric Apode podczas ceremonii, która miała miejsce 14 marca. Dodał: „Doświadczenie DERCO, naszego partnera, z pewnością przełoży się na wspólny sukces i przyczyni się do zwiększenia obecności Marki DS w Ameryce Łacińskiej”.

Alfonso Márquez de la Plata: "Marka DS to synonim awangardowego designu, zaawansowanych technologii, wyrafinowania i francuskiej elegancji. Jesteśmy zaszczyceni, że będziemy jej wyłącznym dystrybutorem na terenie Kolumbii. Jestem przekonany, że DS 7 CROSSBACK zachwyci kolumbijskich klientów. Debiut rynkowy modelu będzie miał miejsce w najbliższych tygodniach”.

W tym ważnym dla obu partnerów wydarzeniu wzięło udział niemal 80 osób − dziennikarzy, lokalnych VIP-ów i potencjalnych klientów. Nowy DS STORE mieści się pod adresem Calle 99 w luksusowej dzielnicy Bogoty. Salon ma powierzchnię 250 m2 i pozwala klientom przeżyć pełnię doświadczeń związanych z Marką. DS STORE wyróżnia się nowoczesna fasadą, lekką architekturą i charakterystycznym motywem DS, zdobiącym wejście. Wnętrze jest wyposażone w lakierowane meble, ekrany plazmowe, wirtualny konfigurator DS VIRTUAL VISION oraz zdjęcia ukazujące Paryż, modę, świat luksusu i designu. Atmosfera jest jednocześnie przytulna i pełna nowoczesnego klimatu high-end. Modele ekspozycyjne (przewidziano miejsce na pięć samochodów) są skierowane w stronę wejścia, aby natychmiast przykuwać uwagę gości odwiedzających salon.

Aktualnie w ofercie znajdują się modele DS 3, DS 4, DS 4 CROSSBACK i DS 5. Gama wkrótce poszerzy się wraz z debiutem DS 7 CROSSBACK. Klienci mogą już składać zamówienia na ten najnowszy model, oficjalna premiera rynkowa jest przewidziana za kilka tygodni. Sprzedaż samochodów segmentu premium w Kolumbii rośnie. Klienci z pewnością docenią charyzmatyczny design, zaawansowane technologie, wyrafinowanie widoczne w najdrobniejszych detalach oraz wyjątkowy na tle konkurentów poziom komfortu DS 7 CROSSBACK.

Wydarzenie w Bogocie to ważny krok na drodze globalnej ekspansji i rozwoju struktur DS Automobiles w Ameryce Południowej. Marka jest już obecna w Argentynie i Chile, niebawem otworzy przedstawicielstwo w Peru i Ekwadorze.