COVID-19 - Wasze zdrowie jest dla nas najważniejsze. Praca Salonów Marki DS oraz Autoryzowanych Serwisów DS odbywa się z zachowaniem wszelkich środków ostrożności, zaleceń i wytycznych związanych z ochroną zdrowia oraz przestrzeganiem zasad higieny.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

FORMUŁA E E-Prix Monako

Paryż, 4 maja 2021 r.

Tor w Monako jest doskonale znany kierowcom i zespołom. To jedna z najbardziej wyczekiwanych rund w sezonie. Tym razem ten legendarny, spektakularny i niezwykle ekscytujący wyścig odbędzie się na nieznacznie zmodyfikowanym torze. Podczas poprzedniej edycji w 2019 r. rywalizację w Monako wygrał Jean-Eric Vergne. Kierowcy DS TECHEETAH są zdeterminowani, by powtórzyć ten sukces i wywalczyć dla zespołu drugie zwycięstwo z rzędu. 

Weekend w Walencji miał frustrujący przebieg, pokazał jednak możliwości bolidów DS TECHEETAH. Czas na legendarny wyścig w Monako, w którym kierowcy zespołu spróbują poprawić swoje pozycje w klasyfikacji. Oglądaj rywalizację na półmetku cyklu Mistrzostw Świata na żywo − start wyścigu planowany jest w sobotę 8 maja o 16:00.   

Praktyczne informacje: E-Prix Monaco

Sobota 8 maja
- Trening 1: 8:00 – 8:45
- Trening 2: 10:15 – 10:45
- Kwalifikacje i Zapowiedź: 15:00 – 16:00 na Eurosport 2
- Wyścig: 16:00 na Eurosport 2

E-TENSE: samochody elektryczne i hybrydowe Marki DS

Wspieraj naszych kierowców za pośrednictwem Fanboost