COVID-19 - Wasze zdrowie jest dla nas najważniejsze. Dlatego jesteśmy dla Was dostępni online, aby zagwarantować nieprzerwaną obsługę i odpowiedzieć na wszelkie pytania. Dowiedz się więcej o naszych usługach online.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

DS WORLD PARIS Z DUMĄ PREZENTUJE ZESPÓŁ, KTÓRY STWORZYŁ DS 7 CROSSBACK

Aby odpowiednio zaakcentować debiut DS 7 CROSSBACK na rynku, Marka zorganizowała wystawę fotografii przedstawiających twórców najnowszego modelu.

Prezentując serię dwudziestu czarno-białych zdjęć Marka DS chce uhonorować designerów, rzemieślników, pracowników, inżynierów i pozostałych ekspertów, którzy dali z siebie wszystko w procesie projektowania poszczególnych elementów, wyboru materiałów, montażu, testowania i produkcji modelu DS 7 CROSSBACK. Za obiektywem stanął Eddy Brière, słynny portrecista pracujący dla Rayfresh Studio. Artysta zrealizował materiał w charakterystycznym dla jego twórczości klimacie filmu. Oddał prawdziwą pasję, z jaką współpracownicy Marki DS traktują swoją codzienną pracę.
Aby w pełni poznać wyjątkowość DS 7 CROSSBACK, goście odwiedzający DS WORLD PARIS mogą wziąć udział w wyjątkowej podróży dzięki DS Virtual Vision. To innowacyjne narzędzie pozwala docenić, jak wiele możliwości konfiguracji oferuje najnowszy model Marki. Zwiedzający mogą również usiąść za kierownicą samochodu ekspozycyjnego i przekonać się, jak ogromne wrażenie robi ten nowy symbol doskonałości francuskiego designu. Zespół projektantów DS 7 CROSSBACK ustawił poprzeczkę tak wysoko, jak nigdy wcześniej.

Podczas, gdy kampania promocyjna DS 7 CROSSBACK jest w szczytowej fazie w Europie, a pierwsi klienci niebawem odbiorą zamówione samochody, Marka organizuje specjalną wystawę w swojej najbardziej prestiżowej lokalizacji - DS WORLD PARIS. Ekspozycja jest poświęcona ekspertom, dzięki którym powstał najnowszy, wyjątkowy model Marki DS.

Wystawa jest zaaranżowana na dwóch piętrach budynku, wokół ekspozycyjnych modeli DS 7 CROSSBACK. Goście mogą podziwiać serię artystycznych portretów przedstawiających ludzi, którzy mieli kluczowy wpływ na przełomowy projekt jakim było powstanie pierwszego modelu DS nowej generacji. DS 7 CROSSBACK w pełni odzwierciedla ambicję Marki, jaką jest przeniesienie luksusowego francuskiego know-how do świata motoryzacji. Zaprezentowane na zdjęciach osoby zostały sfotografowane podczas wykonywania swoich obowiązków. Artysta zamknął w kadrze całe postaci lub detale, na przykład dłonie w trakcie pracy. Brière umiejętnie pokazał dumę, pasję, zapał, prawdziwą satysfakcję z pracy i dbałość o zachowanie najwyższych standardów.

Czarno-białe zdjęcia zdają się być zawieszone w czasie, odrealnione, osadzone w wyjątkowym klimacie. To zasługa kunsztu i wyjątkowych umiejętności Eddy’ego Brière z Rayfresh Studio. Twórczość tego słynnego portrecisty przywodzi na myśl charakterystyczny klimat kina, połączony ze stylem charakterystycznym dla fotografii mody. Brière jest znany w obu tych światach, ostatnio brał udział w projektowaniu plakatu promocyjnego do filmu La Ch’tite Famille.
Niezwykłe umiejętności tego artysty dają efekt w postaci obrazów pełnych pasji, pokazujących śmiałość i perfekcjonizm designerów, rzemieślników, ekspertów technicznych, inżynierów i pozostałych osób, stojących za projektem DS 7 CROSSBACK. Każda z fotografii podkreśla wewnętrzną siłę, energię i wyjątkowość sportretowanych postaci, które dają z siebie wszystko w drodze do wspólnego celu.

Po obejrzeniu zdjęć goście z pewnością będą chcieli wyrobić sobie opinię o efekcie ich prac – Nowym DS 7 CROSSBACK. Mogą zająć miejsce za kierownicą samochodu ekspozycyjnego lub skorzystać z możliwości, jakie daje doświadczenie wirtualnej rzeczywistości za pośrednictwem DS Virtual Vision. To innowacyjne narzędzie pozwala na poznanie szczegółów każdej z Inspiracji oraz skonfigurowanie opcji, dzięki którym klient może spersonalizować nadwozie i wnętrze DS 7 CROSSBACK zgodnie z oczekiwaniami i własnym gustem. Po założeniu kasku klienci stają przed skonfigurowaną przez nich wersją DS 7 CROSSBACK w naturalnych rozmiarach, zaprezentowaną na tle prestiżowego paryskiego Place de la Concorde.
Aby dopełnić proces poznawania DS 7 CROSSBACK, klienci będą mogli wybrać się na jazdę testową i przekonać się o wyjątkowym charakterze tego nowego SUV-a: technologii z najwyższej półki, wyrafinowaniu widocznemu w każdym detalu, komfortowi i najwyższemu poziomowi bezpieczeństwa, dzięki któremu moc jest pod pełną kontrolą.

Skorzystaj z tej wyjątkowej okazji i poznaj DS 7 CROSSBACK. Odwiedź DS WORLD PARIS (33 rue François 1er) już teraz.