COVID-19 - Wasze zdrowie jest dla nas najważniejsze. Dlatego jesteśmy dla Was dostępni online, aby zagwarantować nieprzerwaną obsługę i odpowiedzieć na wszelkie pytania. Dowiedz się więcej o naszych usługach online.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

DS 7 CROSSBACK POJAWI SIĘ NA PARYSKIM FESTIWALU MOTORYZACJI W LES INVALIDES

DS 7 CROSSBACK zostanie zaprezentowany podczas 33. corocznego paryskiego Festival Automobile International, który odbędzie się w terminie od 31 stycznia do 4 lutego 2018 r.

DS 7 CROSSBACK zostanie zaprezentowany podczas 33. corocznego paryskiego Festival Automobile International, który odbędzie się w terminie od 31 stycznia do 4 lutego 2018 r. Marka pokaże gościom wyjątkową wersję tego modelu, zaprojektowaną specjalnie na ceremonię zaprzysiężenia 25. prezydenta Francji Emmanuela Macrona. Samochód jest prawdziwym wzorcem doskonałości francuskiego know-how. Oprócz wersji prezydenckiej Marka zaprezentuje modele seryjne, część z nich będzie udostępniona klientom na jazdy testowe. To wyjątkowa okazja, aby wypróbować ten niezwykły samochód na ulicach Paryża.  Goście będą mogli zająć miejsce za kierownicą jednej z dwóch wersji wykończenia, nazwanych Inspiracjami - DS Opéra lub DS Performance Line.

 

33. edycja Festival Automobile International po raz kolejny odbędzie się w sercu Paryża, w prestiżowym Hôtel des Invalides. Impreza będzie miała miejsce w terminie od 31 stycznia do 4 lutego 2018 r. Historyczna lokalizacja tego motoryzacyjnego Fashion Week będzie wspaniałym tłem dla wielu zjawiskowych samochodów, które zachwycą fanów wyjątkowej motoryzacji i estetów w każdym wieku.

Goście będą mieli okazję podziwiać prezydencką wersję DS 7 CROSSBACK. Ten wyjątkowy model to wzorzec doskonałości francuskiego know-how, wartości kluczowej dla Marki DS. Zwiedzający będą mogli zajrzeć do wnętrza DS 7 CROSSBACK i zobaczyć, jak prezentują się Inspiracje DS Performance Line i DS Opéra. Zainteresowani wypróbują tego wyjątkowego SUV-a na ulicach Paryża w trakcie unikalnych jazd testowych. Czas spędzony za kierownicą pozwoli im docenić jakość rozwiązań zaproponowanych przez designerów, projektantów, ekspertów oraz inżynierów Marki DS, zaangażowanych w proces opracowywania koncepcji i produkcji pierwszego z nowej generacji modeli Marki. To zapowiedź linii globalnych, wyrafinowanych samochodów wyposażonych w najnowsze rozwiązania technologiczne.

PREZYDENCKI DS 7 CROSSBACK. NIESPOTYKANA OKAZJA, BY ZOBACZYC GO Z BLISKA
Prezydencki DS 7 CROSSBACK wpisuje się w historię napisaną przez modele DS i SM, z których korzystali prezydenci Piątej Republiki. DS 7 CROSSBACK, wyjątkowy samochód zaprojektowany specjalnie na ceremonię zaprzysiężenia 25. Prezydenta Francji, pojawił się po raz pierwszy 14 maja 2017 r. z Emmanuelem Macronem na pokładzie.
Prezydencki DS 7 CROSSBACK w kolorze Ink Blue został wykończony materiałami podkreślającymi jego ekskluzywny charakter. Specjalnie dla tego modelu zaprojektowano otwierany dach, boki samochodu zdobią emblematy „République Française”, przewidziano również uchwyty na flagi.
Luksusowy charakter czarnego wnętrza "Art Leather" podkreśla tapicerka "Toile de Laque", zaprojektowana i wykonana przez renomowaną paryską pracownię złotniczą Atelier Maury. Subtelne, dyskretne złote akcenty zdobią osłony lusterek bocznych i obręcze aluminiowe o średnicy 20’’. Prezydencki DS 7 CROSSBACK jest również wyposażony we wszystkie najnowocześniejsze rozwiązania technologiczne, oferowane w modelu seryjnym.

DS 7 CROSSBACK, INNOWACYJNY FRANCUSKI KNOW-HOW
DS 7 CROSSBACK to pierwszy z nowej generacji modeli Marki DS. Charyzmatyczny design łączy się w nim z zaawansowanymi technologiami, wyrafinowaniem widocznym w najdrobniejszych detalach, pełnym harmonii komfortem i doskonałymi osiągami. DS 7 CROSSBACK odzwierciedla ambicje Marki, której celem jest bycie symbolem dążenia do doskonałości, francuskiej innowacyjności i know-how z najwyższej półki.
Pełne wewnętrznej siły, zmysłowe linie, 20’’ koła i wyrzeźbiona maska potwierdzają, że DS 7 CROSSBACK to prawdziwy, wyrazisty SUV. Stylowy przód nadaje nadwoziu szlachetny wygląd, obiecuje doskonałe osiągi i potwierdza niepowtarzalny charakter modelu.
Identyfikacja świetlna, kluczowy element awangardowego designu samochodów Marki DS, jest zainspirowana najnowszym koncepcyjnym modelem DS E-TENSE. Reflektory DS ACTIVE LED VISION składają się z modułów LED, przywodzących na myśl arcydzieła sztuki jubilerskiej. Robią piorunujące, magiczne wrażenie. Tył samochodu zdobią lampy z charakterystycznym motywem łusek, tworzących unikalne wrażenie trójwymiarowej głębi.
Nowoczesne, eleganckie wnętrze DS 7 CROSSBACK spełni oczekiwania klientów o najbardziej wysublimowanym guście dzięki możliwości wyboru jednego z pięciu stylów wykończenia, zwanych Inspiracjami. Cztery z nich noszą nazwy nawiązujące do klimatu Paryża, miasta, w którym narodziła się Marka: DS Bastille, DS Rivoli, DS Opéra oraz DS Faubourg. Uzupełnia je Inspiracja Performance Line mająca wyrazisty, sportowy charakter. DS 7 CROSSBACK obfituje w nawiązania do słynnego francuskiego rękodzielnictwa. Każdy detal jest wyjątkowo dopracowany, każdy materiał współtworzący klimat Inspiracji został starannie wyselekcjonowany i wyprodukowany zgodnie z najwyższymi standardami. Połączenie wykorzystanych elementów tworzy unikalną atmosferę we wnętrzu nowego SUV-a.
DS 7 CROSSBACK łączy niepowtarzalny design z technologiami z najwyższej półki. Jest wyposażony w niespotykane w segmencie rozwiązania, takie jak system DS CONNECTED PILOT, będący krokiem w stronę autonomicznej jazdy, DS ACTIVE SCAN SUSPENSION, zawieszenie na miarę XXI wieku czy DS NIGHT VISION, system zapewniający doskonałą widoczność podczas jazdy w nocy.