COVID-19 - Wasze zdrowie jest dla nas najważniejsze. Dlatego jesteśmy dla Was dostępni online, aby zagwarantować nieprzerwaną obsługę i odpowiedzieć na wszelkie pytania. Dowiedz się więcej o naszych usługach online.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

SAMOCHÓD ROKU PLAYBOYA

DS 7 CROSSBACK NAJLEPSZYM MODELEM W KATEGORII AUTO DLA RODZINY!

Kapituła konkursu Samochód Roku Playboya 2018 ogłosiła swój werdykt. W kategorii Auto dla Rodziny Playboya zwyciężył nowy SUV z gamy DS Automobiles.

Jurorzy docenili zwłaszcza styl i najwyższej jakości wykończenie modelu DS 7 Crossback.


 

Konkurs na Samochód Roku Playboya organizowany jest już od 26 lat. Od wielu edycji o jego wyborze decyduje jury złożone z dziennikarzy motoryzacyjnych i kierowców rajdowych. W jego skład wchodzą: Włodzimierz Zientarski, Krzysztof Hołowczyc, Andrzej Borowczyk, Andrzej Koper i Rafał Jemielita. Tegoroczne nagrody przyznano w 15 kategoriach. W zaszczytnym gronie zwycięzców znalazł się również nowy SUV DS 7 Crossback. Najnowszy produkt DS Automobiles uznano za najlepsze Auto dla Rodziny Playboya. Jurorzy zwrócili zwłaszcza uwagę na dopracowane wnętrze DS 7 Crossback, wykończone drewnem, detalami z kryształu i metalu, połączone z najnowszymi technologiami: dużymi wyświetlaczami i systemami wspomagającymi pracę kierowcy.