COVID-19 - Wasze zdrowie jest dla nas najważniejsze. Praca Salonów Marki DS oraz Autoryzowanych Serwisów DS odbywa się z zachowaniem wszelkich środków ostrożności, zaleceń i wytycznych związanych z ochroną zdrowia oraz przestrzeganiem zasad higieny.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ
DS 3 CROSSBACK E-TENSE na tle luksusowej posiadłości

DS 3 CROSSBACK E-TENSE: Wyrafinowanie w elektrycznej odsłonie

Prowadzenie naszego elektrycznego modelu to doświadczenie pełne wyjątkowych, intensywnych doznań. Samochód wyróżnia się błyskawicznym przyspieszeniem i kojącą ciszą w trakcie jazdy, zapewniającą niezrównany komfort.

SAMOCHÓD ELEKTRYCZNY BEZ KOMPROMISÓW

Wersja elektryczna zachowuje wyjątkową przestronność wnętrza DS 3 CROSSBACK, zapewniając przy tym niezwykły komfort oraz radość z jazdy. Napęd E-TENSE wykorzystuje technologie, dzięki którym Marka DS w 2019 r. i 2020 r. zdobyła tytuł Mistrza Świata Formuły E. Ciesz się zasięgiem wynoszącym 341 km (cykl WLTP), doskonałymi osiągami i eleganckim designem.

 

 

 

 

DS 3 CROSSBACK E-TENSE podłączony do źródła zasilania

ZASIĘG Wszystko, co potrzebujesz wiedzieć o zasięgu samochodu elektrycznego

Nowy świat otwiera przed Tobą drzwi

Na zasięg Twojego samochodu elektrycznego wpływa wiele czynników, takich jak pogoda czy styl jazdy. Dowiedz się, co decyduje o wydajności akumulatorów w samochodzie elektrycznym.

Prędkość

Prędkość ma kluczowy wpływ na zasięg Twojego samochodu elektrycznego. Przy stałej prędkości wynoszącej 130 km/h zasięg jest zredukowany o połowę w porównaniu do danych WLTP.

Styl jazdy i ukształtowanie terenu

Styl jazdy i ukształtowanie terenu mają bardzo istotny wpływ na zasięg Twojego samochodu elektrycznego. Jazda ze stałą prędkością zwiększa go. Oprócz korzystania z trybu Eco (dostępnego jako jeden z trzech trybów do wyboru) zachęcamy do stosowania reguł eco-drivingu. Płynna jazda i używanie systemu odzyskiwania energii przy hamowaniu pozwalają wydłużyć zasięg nawet o 20%.

Komfort termiczny i ogrzewanie

Ekstremalny upał lub bardzo niska temperatura wpływają na reakcje chemiczne zachodzące w akumulatorach. Zalecamy, by ustawić wstępną temperaturę wnętrza korzystając z aplikacji MyDS w czasie, gdy Twój DS 3 CROSSBACK E-TENSE jest podłączony do źródła zasilania.

Oblicz zasięg swojego samochodu elektrycznego

Dostosuj parametry, by obliczyć zasięg prawidłowo

Ładuj akumulatory

Nasza technologia, która zwiększa Twój zasięg

Zdalne grzanie wstępne

Tryby jazdy

Odzyskiwanie energii podczas hamowania

Gdy komfort jest sprzymierzeńcem zasięguCzytaj więcej
kobieta z telefonem, na którym wyświetlony jest opis modelu DS 3 CROSSBACK E-TENSE
Wybierz tryb, który najbardziej odpowiada Twoim potrzebomCzytaj więcej
 DS 3 CROSSBACK E-TENSE od góry w miejskiej uliczce
Samochód ładuje się w trakcie jazdyCzytaj więcej
 DS 3 CROSSBACK E-TENSE za rogiem budynku

ŁADOWANIE Każda okazja jest dobra, by naładować akumulatory

Istnieją różne sposoby ładowania akumulatorów w samochodzie elektrycznym. W zależności od metody zajmuje to więcej lub mniej czasu.

 

Możesz ładować samochód w miejscach, w których zwyczajowo parkujesz Twój samochód, np. w nocy po powrocie do domu lub w trakcie dnia w pracy. W przypadku dłuższych tras można zrobić sobie krótką przerwę przy stacji szybkiego ładowania. Naładujesz wtedy akumulatory do poziomu 80% w zaledwie 30 minut.

 

Czas ładowania

Oblicz czas ładowania w zależności od poziomu zasięgu

Urządzenia do ładowania

Rozwiązania i usługi opracowane z myślą o Twoich potrzebach

Kable do ładowania

Ładowanie przyspieszone w domu

Publiczne stacje ładowania

Dwa kable, dzięki którym zawsze podłączysz się do źródła zasilaniaCzytaj więcej
 DS 3 CROSSBACK E-TENSE ukazany od tyłu podpięty do zasilania
Naładuj akumulator w domuCzytaj więcej
 DS 3 CROSSBACK E-TENSE ukazany od tyłu
Zaplanuj ładowanie przed rozpoczęciem podróżyCzytaj więcej
 DS 3 CROSSBACK E-TENSE ukazany w otwartych drzwiach luksusowego budynku

Usługa Charge My Car oferowana przez Free2Move: 1 rok bezpłatnej subskrypcji

Podróżuj zachowując pełen spokój! Skorzystaj z rocznej, bezpłatnej subskrypcji usługi Charge My Car oferowanej przy zakupie DS 3 CROSSBACK E-TENSE. Zyskaj dostęp do największej, liczącej ponad 220 000 punktów sieci stacji ładowania w Europie.

Ładuj akumulatory z łatwością zarówno na trasie, jak i w domu

Możesz w łatwy sposób zaplanować trasę przed rozpoczęciem podróży: wskażemy Ci wszystkie stacje ładowania, które znajdziesz po drodze. Dzięki szybkim stacjom ładowania o mocy 100 kW każda minuta oznacza zwiększenie zasięgu o 9 km. 

Elocity – polecany partner montażu stacji ładowania

Marka Elocity zapewnia wsparcie w montażu, jak i gwarantuje pełne bezpieczeństwo domowych instalacji do ładowania modeli E-TENSE. Jest to polecany partner przez DS Automobiles.

Skorzystaj z instalacji uszytej na miarę

Stając się właścicielem elektrycznego modelu E-TENSE automatycznie zyskujesz prawo skorzystania z doświadczenia naszego partnera, firmy Zeborne. Zapewni Ci ona najlepszej jakości usługi i wsparcie przy wyborze i instalacji rozwiązania do ładowania Twojego samochodu.

KONTROLA Zarządzaj samochodem za pośrednictwem telefonu

Kontroluj Twój samochód elektryczny za pomocą smartfona z aplikacją MyDS - wkrótce w Polsce

Informacja o zasięgu

Dzięki aplikacji MyDS możesz na bieżąco kontrolować aktualny stan naładowania akumulatorów i oszacować orientacyjny zasięg. Gdy samochód podłączony jest do ładowania, aplikacja pokazuje również szybkość ładowania i czas pozostały do końca procesu. 

Zdalne ładowanie

Dzięki opcji zdalnego ładowania możesz zacząć ten proces lub zaprogramować go za pośrednictwem aplikacji MyDS. Programowane ładowanie umożliwia uzupełnianie prądu w akumulatorach w okresach objętych najniższymi opłatami za energię. 

Zdalne uruchomienie klimatyzacji

Dzięki opcji konfiguracji ustawień termicznych możesz zaprogramować pracę układu klimatyzacji i ogrzewania. Oprócz dbania o Twój komfort rozwiązanie to utrzymuje duży zasięg, gdy samochód jest podłączony do ładowania. 

DS 3 CROSSBACK E-TENSE

DS 3 CROSSBACK PT 130 Automatic Grand Chic

Silnik spalinowy

DS 3 CROSSBACK E-TENSE Grand Chic

Silnik elektryczny

Rata (koszt miesięczny): 1410,66 zł

48 miesięcy / 10% wpłaty własnej

Rata (koszt miesięczny): 1517,35 zł

48 miesięcy / 10% wpłaty własnej

Przeglądy (koszt miesięczny): 80,00 zł

48 miesięcy / 60 000 km

Przeglądy (koszt miesięczny): 56,00 zł

48 miesięcy / 60 000 km

Paliwo (koszt miesięczny): 484,00 zł

Cykl mieszany (WLTP) - 6,0 - 6,7 l. 

Paliwo (koszt miesięczny): 139,00 zł

15,6 kWh / 100 km (0,65 gr./kWh)

SUMA (koszt miesięczny): 1974,66 zł

SUMA (koszt miesięczny): 1712,35 zł

 

- wszystkie ceny bazują na okresie 48 miesięcy / 60 000 km

- rata miesięczna bazuje na warunkach 10% wpłaty początkowej / 48 miesięcy (rata nie uwzględnia aktualnych promocji)

- spalanie dla silnika PureTech 130 Automatic bazuje na cyklu mieszanym przy założeniu średniego spalania 6,7 l. / 100 km (WLTP)

- zużycie energii dla wersji E-Tense jest oparte na średnim zużyciu energii na poziomie 15,6 kWh / 100 km

- podana przykładowa kalkulacja nie zawiera dopłat / subwencji rządowych

Zeroemisyjny samochód o doskonałych osiągach

DS 3 CROSSBACK E-TENSE od początku był projektowany jako samochód elektryczny. Połączenie stylu i komfortu przekłada się w nim na wyjątkową przyjemność z jazdy. Przygotuj się na nowe wrażenia dzięki pełnej dostępności momentu obrotowego i wzorowej wydajności.

Ciesz się przywilejami w mieście

W dzisiejszych czasach w wielu miastach wprowadzane są ograniczenia w ruchu pojazdów z powodu zanieczyszczenia powietrza. DS 3 CROSSBACK E-TENSE otrzyma zieloną tablicę rejestracyjną. Dzięki temu zyskujesz dostęp do ulic i obszarów o ograniczonym ruchu pojazdów. Za granicą nieoceniona okaże się jasnoniebieska dioda LED zamontowana przy górnej krawędzi przedniej szyby, która wskazuje, że to samochód elektryczny.

Skorzystaj z zachęt samorządowych

Zakup samochodu elektrycznego uprawnia Cię do skorzystania z benefitów zorganizowanych przez samorządy.

Łatwiejsza obsługa serwisowa

Dzięki prostej konstrukcji silnika obsługa serwisowa samochodu elektrycznego jest mniej skomplikowana. Elektryczność to przy tym jedno z najbardziej efektywnych źródeł energii, a napęd elektryczny zwiększa żywotność niektórych komponentów. Przykładowo zastosowanie systemu odzyskiwania energii przy hamowaniu znacząco ogranicza zużycie tarcz hamulcowych.

10 zobowiązań serwisowych DS Automobiles

Poznaj 10 naszych zobowiązań serwisowych dla samochodów elektrycznych i hybrydowych.

¹ - Podane wartości zużycia energii i emisji CO2 ustalono na podstawie nowej światowej zharmonizowanej procedury badania pojazdów lekkich WLTP (Rozporządzenie (UE) 2017/1151). Rzeczywisty zasięg samochodów zelektryfikowanych może różnić się w zależności od prędkości, ogrzewania, warunków atmosferycznych i topografii terenu. Na zasięg wpływają również inne czynniki takie jak indywidualny styl jazdy, ciśnienie w oponach, korzystanie z dodatkowych urządzeń (np. klimatyzacji lub radia) czy obciążenie ładunkiem.