COVID-19 - Wasze zdrowie jest dla nas najważniejsze. Dlatego jesteśmy dla Was dostępni online, aby zagwarantować nieprzerwaną obsługę i odpowiedzieć na wszelkie pytania. Dowiedz się więcej o naszych usługach online.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

FORMUŁA E: INNOWACYJNY NAPĘD

Marka DS, kierując się pragnieniem przeniesienia najnowszych technologii na drogi, stworzyła w 2014 r. dział sportu − DS Performance. Rywalizacja w Mistrzostwach Świata ABB FIA Formuły E przyniosła już Marce wiele sukcesów. 

DS E-TENSE FE 19: JEDNOMIEJSCOWY BOLID, URODZONY ZWYCIĘZCA

Gdy awangarda przekracza granice

Dzięki elektrycznemu silnikowi o mocy 250 kW (338 KM) DS E-TENSE FE 19 ma oszałamiające osiągi. Bolid przyspiesza do 100 km/h w 2,8 s, a jego prędkość maksymalna wynosi 230 km/h. Nasz zespół poświęcił wiele miesięcy, by przetestować nowy napęd. DS E-TENSE FE 19 wykorzystuje energię w możliwie najbardziej efektywny sposób odzyskując ją w trakcie hamowania. Technologia ta jest również zastosowana w seryjnych modelach E-TENSE.

38 WYŚCIGÓW W MISTRZOSTWACH ŚWIATA ABB FIA FORMUŁY E

Poznaj mistrzostwa pełne emocji

Mistrzostwa Świata ABB FIA Formuły E to rywalizacja najlepszych elektrycznych bolidów, które walczą o zwycięstwo w sercach najpiękniejszych miast na świecie. Wyścig w Paryżu odbywa się na ulicach otaczających Les Invalides. W sezonie 2018-2019 Marka DS jest jedynym francuskim producentem, biorącym udział w mistrzostwach.