COVID-19 - Wasze zdrowie jest dla nas najważniejsze. Praca Salonów Marki DS oraz Autoryzowanych Serwisów DS odbywa się z zachowaniem wszelkich środków ostrożności, zaleceń i wytycznych związanych z ochroną zdrowia oraz przestrzeganiem zasad higieny.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

E-TENSE Samochody elektryczne i hybrydowe według DS

E-TENSE, wiodąca technologia produkcji napędów elektrycznych, wykorzystywana jest we wszystkich nowych modelach DS Automobiles. Jest ona wyrazem naszego dążenia, aby do 2024 r. stać się w pełni zelektryfikowaną marką. Technologia E-TENSE dostępna jest w wersji w 100% elektrycznej w Nowym DS 3 i jako napęd hybrydowy plug-in w DS 4, Nowym DS 7 i DS 9.

DS 3 CROSSBACK E-TENSE na tle luksusowego budynku

MODELE Poznaj naszą gamę samochodów elektrycznych
i hybryd plug-in

 • Nowy DS 3 E-TENSE Nowy DS 3 E-TENSE

  189 600,00zł brutto

  lub 2235 zł netto/mies. 10% wpłaty własnej*

 • DS 4 E-TENSE DS 4 E-TENSE

  185 800,00zł brutto

  lub 1918 zł netto/mies. 10% wpłaty własnej

 • Nowy DS 7 E-TENSE Nowy DS 7 E-TENSE

  243 000,00zł brutto

  lub 2491 zł netto/mies. 10% wpłaty własnej

 • DS 9 E-TENSE DS 9 E-TENSE

  293 200,00zł brutto

  lub 3255 zł netto/mies. 10% wpłaty własnej

Bolid zespołu DS TECHEETAH na torze wyścigowym

Innowacyjność zrodzona z rywalizacji

Dzięki udziałowi Marki DS w Formule E i dwóm tytułom mistrzowskim, nasza gama samochodów elektrycznych i hybryd plug-in korzysta z technologii zaczerpniętej prosto z toru wyścigowego, takiej jak system odzyskiwania energii przy hamowaniu. Modele elektryczne z gamy 2020 zrodziły się z sukcesów sportowych i otwierają nowe horyzonty stylu.

ENERGIA Zalety samochodów elektrycznych i hybryd plug-in

Osiągi i radość z jazdy

Nasze samochody elektryczne i hybrydy plug-in to kwintesencja radości z jazdy. Poznaj całkiem nowe doświadczenia: brak emisji spalin w trybie elektrycznym i ograniczoną emisję w przypadku hybrydy plug-in.

Korzystaj z samochodu w mieście, gdy tylko chcesz

Wybierz wersję elektryczną lub hybrydę plug-in i nie przejmuj się restrykcjami dotyczącymi poruszania się w miastach. Jasnoniebieska dioda LED przy górnej krawędzi szyby przedniej sygnalizuje, że poruszasz się w trybie elektrycznym. Dzięki temu możesz korzystać z ciągle rosnącej liczby benefitów, które dla samochodów zelektryfikowanych oferują samorządy.

Korzyści lokalne

Kup samochód elektryczny lub hybrydowy plug-in i skorzystaj z premii ekologicznej. 

Długoterminowe korzyści

Elektryczność to jedno z najbardziej efektywnych źródeł zasilania, zwłaszcza w połączeniu z systemem odzyskiwania energii przy hamowaniu. Niektóre części, takie jak tarcze hamulcowe, zużywają się wolniej. Z punktu widzenia kosztów eksploatacji użytkowanie samochodu wykorzystującego napęd elektryczny jest bardziej korzystne niż w przypadku silnika benzynowego czy Diesla.