COVID-19 - Wasze zdrowie jest dla nas najważniejsze. Praca Salonów Marki DS oraz Autoryzowanych Serwisów DS odbywa się z zachowaniem wszelkich środków ostrożności, zaleceń i wytycznych związanych z ochroną zdrowia oraz przestrzeganiem zasad higieny.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

E-TENSE: elektryczne i hybrydowe samochody marki DS

Wyobraź sobie świat jutra: E-TENSE wciela w życie nasze rozwiązania w obszarze mobilności, które skoncentrowane są na dostarczaniu radości z jazdy i oferują pakiet usług uszytych na miarę Twoich potrzeb.  
Dowiedz się więcej o nowych, fantastycznych wersjach: elektrycznym DS 3 CROSSBACK E-TENSE i hybrydzie plug-in DS 7 CROSSBACK E-TENSE 4x4.

Dowiedz się więcej o naszych samochodach

DS 3 CROSSBACK E-TENSE: w 100% elektryczny

Nasz elektryczny DS 3 CROSSBACK E-TENSE zapewnia radość z jazdy i komfort zachowując praktyczność modelu DS 3 CROSSBACK. Ciesz się zasięgiem wynoszącym 320 km* (cykl WLTP) i możliwością doładowania akumulatorów do poziomu 80% w zaledwie 30 minut.

* Dane szacunkowe, podane w celach informacyjnych w trakcie procesu homologacji.

SUV DS 7 CROSSBACK E-TENSE 4x4: hybryda plug-in

Dzięki zastosowaniu silników elektrycznych możesz korzystać z mocy 300 KM i napędu na cztery koła. W trybie elektrycznym nasza hybryda plug-in może pokonać dystans do 58 km (cykl WLTP), wystarczający do codziennego poruszania się po mieście między miejscem pracy a domem.

Innowacyjność zrodzona z rywalizacji

Dzięki udziałowi Marki DS w Formule E i dwóm tytułom mistrzowskim, nasza gama samochodów elektrycznych i hybryd plug-in korzysta z technologii zaczerpniętej prosto z toru wyścigowego, takiej jak system odzyskiwania energii przy hamowaniu. Modele elektryczne z gamy 2020 zrodziły się z sukcesów sportowych i otwierają nowe horyzonty stylu.

Poznaj atuty samochodów zeroemisyjnych

Osiągi i radość z jazdy

Nasze samochody elektryczne i hybrydy plug-in to kwintesencja radości z jazdy. Poznaj całkiem nowe doświadczenia: pełną dostępność momentu obrotowego, brak emisji spalin w trybie elektrycznym i zredukowaną emisję w przypadku hybrydy plug-in. 

Korzystaj z samochodu w mieście, gdy tylko chcesz

Wybierz wersję elektryczną lub hybrydę plug-in i nie martw się restrykcjami dotyczącymi poruszania się w miastach. Jasnoniebieska dioda LED przy górnej krawędzi szyby przedniej sygnalizuje, że poruszasz się w trybie elektrycznym. Dzięki temu możesz wjechać do stref z ograniczeniami ruchu dla samochodów spalinowych.  

Serwisowanie łatwiejsze niż kiedykolwiek

Samochody elektryczne wyposażone są w mało skomplikowany technicznie silnik i nie wymagają wielu czynności serwisowych. Co więcej, elektryczność to jedno z najbardziej wydajnych źródeł energii, co przekłada się na większą żywotność poszczególnych komponentów. Tarcze hamulcowe nie zużywają się tak szybko dzięki systemowi odzyskiwania energii.

Prosty i wydajny

Prąd to jedno z najbardziej efektywnych źródeł energii − zwłaszcza w przypadku zastosowania systemów odzyskiwania prądu przy hamowaniu, optymalizującego zarządzanie energią. Dodatkową korzyścią jest wolniejsze zużywanie się niektórych części, np. tarcz hamulcowych. Z finansowego punktu widzenia napęd elektryczny ma więcej zalet niż silnik Diesla czy benzynowy.