COVID-19 - Wasze zdrowie jest dla nas najważniejsze. Praca Salonów Marki DS oraz Autoryzowanych Serwisów DS odbywa się z zachowaniem wszelkich środków ostrożności, zaleceń i wytycznych związanych z ochroną zdrowia oraz przestrzeganiem zasad higieny.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

OCHRONA

AKCESORIA DLA TWOJEGO DS

Efektowny na zewnątrz, wyrafinowany w środku. Z pewnością chcesz zachować Twojego DS w jak najlepszym stanie. Dzięki gamie przemyślanych akcesoriów ochronnych Twój samochód będzie długo wyglądał tak świetnie, jak w chwili odbioru z salonu.

DYWANIKI

Stylowe i wytrzymałe

Dywaniki są bezpiecznie zamocowane do specjalnych uchwytów. Dzięki temu nie przemieszczają się i nie utrudniają operowania pedałami. Ich elegancki wygląd stanowi uzupełnienie szykownego stylu Twojego DS.

ZNAJDŹ PUNKT SPRZEDAŻY DS

Dywaniki zostały zaprojektowane tak, by idealnie pasowały do kształtu podłogi samochodu DS. Stanowią wytrzymałą barierę ochronną, zabezpieczającą wykładzinę wnętrza przed brudem. Dzięki nim zachowasz kabinę DS w nienaruszonym stanie.

ZNAJDŹ PUNKT SPRZEDAŻY DS

OSŁONY PRZECIWBŁOTNE

Elegancki w każdych warunkach

Osłony przeciwbłotne chronią eleganckie nadwozie Twojego DS przed odpryskami i zarysowaniami.

Wybierz przednie i tyle osłony przeciwbłotne, których kształt idealnie pasuje do stylu samochodu.

POKROWIEC

Stylowa szata

Zachowaj lakier samochodu w nienaruszonym, idealnym stanie dzięki stylowemu pokrowcowi z logo DS. Pokrowce dostępne są w różnych rozmiarach, dopasowanych do wymiarów poszczególnych modeli. Pasują jak ulał! 

ZNAJDŹ PUNKT SPRZEDAŻY DS