COVID-19 - Wasze zdrowie jest dla nas najważniejsze. Praca Salonów Marki DS oraz Autoryzowanych Serwisów DS odbywa się z zachowaniem wszelkich środków ostrożności, zaleceń i wytycznych związanych z ochroną zdrowia oraz przestrzeganiem zasad higieny.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

AKCESORIA

DLA TWOJEGO DS

Zaprojektowaliśmy gamę akcesoriów tak, aby w pełni wykorzystać potencjał samochodu DS. Jakkolwiek lubisz spędzać swój wolny czas, do czegokolwiek go używasz. Potrzebujesz zaawansowanego systemu multimedialnego? Planujesz przewieźć rowery? Chcesz, by wygląd Twojego samochodu robił jeszcze większe wrażenie? Oferta akcesoriów DS jest więc właśnie dla Ciebie.

DS 7 CROSSBACK

Wiemy, że oczekujesz komfortu, bezpieczeństwa i łatwości użytkowania. Projektując gamę akcesoriów zadbaliśmy o najdrobniejsze detale i dopasowaliśmy je do Twoich potrzeb. Od chromowanych obudów lusterek bocznych, aż po czujniki parkowania - skorzystaj z naszej oferty, by zyskać niepowtarzalność.

DS 7 CROSSBACK

DS 3 CROSSBACK

DS 3 CROSSBACK

Skorzystaj z szerokiej gamy akcesoriów, które podkreślą Twoją wyjątkowość. Zbuduj świat pełen cyfrowych doświadczeń we wnętrzu kompaktowego SUV-a DS 3 CROSSBACK, ikony stylu High-Tech.

DS 3 I DS 3 CABRIO

Oryginalne akcesoria zaprojektowane z myślą o DS 3 są stylowe, niezawodne i trwałe. Dzięki nim podkreślisz swoją osobowość. Marka DS dodatkowo uzupełniła tę ofertę produktami od innych od innych, najlepszych dostawców. Produkty te zostały dokładnie przetestowane, a następnie zatwierdzone przez naszych inżynierów.

DS 3 I DS 3 CABRIO

DS 4 CROSSBACK & DS 4

DS 4 CROSSBACK & DS 4

Dzięki wyselekcjonowanej gamie akcesoriów, doposażysz DS 4 lub DS 4 CROSSBACK na miarę Twoich potrzeb, gustu i stylu życia. Elementy dodatkowego wyposażenia zostały dopracowane w najdrobniejszych szczegółach. Zwiększają poziom komfortu samochodu i podkreślają jego wyrafinowany charakter.

DS 5

Aby zaspokoić Twoje potrzeby, marka DS stworzyła bogatą gamę, na którą składają się akcesoria oryginalne oraz zaprojektowane przez renomowanych producentów. Uzupełniają one fabryczne wyposażenie DS 5. Wszystkie oferowane akcesoria spełniają najbardziej restrykcyjne normy oraz standardy DS w zakresie niezawodności i trwałości. Objęte są roczną gwarancją. 

DS 5

AKCESORIA WEDŁUG KATEGORII

Unikalne produkty premium, wykonane z materiałów najwyższej jakości

KOŁO ZAPASOWE

Koło zapasowe jest teraz dostępne jako akcesorium. Klient zainteresowany tym rozwiązaniem może obecnie skorzystać z pakietu „koło zapasowe”, w którego zakres wchodzą części i robocizna. Aby instalacja koła zapasowego była możliwa, w niektórych modelach na etapie zakupu należy zamówić opcję przygotowania do jego montażu.¹

koło zapasowe

JAKIE ROZWIĄZANIE WYBRAĆ W PRZYPADKU PRZEBICIA OPONY?

Technologia produkcji opon wciąż się rozwija. Nieustannie pojawiają się nowe rozwiązania, których celem jest wyeliminowanie problemów związanych z przebiciem opony. Na rynku dostępne już są opony wykorzystujące technologię RUNFLAT i SEALANT, która zapewnia kierowcom bezpieczeństwo i wygodę. Więcej informacji uzyskasz u Twojego dealera.

¹ Dotyczy pojazdów: DS 3 CROSSBACK** i DS 4.

 

**: To jest tylko wersja 1.2 PURETECH 100. Koło zapasowe jest standardem w innych silnikach.