DS 7 E-TENSE 4x4 360 KM

ATLETYCZNY I MAJESTATYCZNY WYGLĄD

DS 7 E-TENSE 4x4 360 KM

Wyrafinowane materiały, dbałość o najdrobniejsze detale i zaawansowany technologicznie kokpit wywołują doskonałe samopoczucie. Przyjmij zaproszenie do podróży w niezwykle komfortowych warunkach, niczym w pierwszej klasie! 

Specjalne emblematy La Première

Specjalne emblematy La Première zostały zaprojektowane, by podkreślić wyjątkowość tej wersji limitowanej.

Czarny monogram DS 

Czarna osłona chłodnicy doskonale komponuje się z monogramem DS w tym samym kolorze i czarnymi, błyszczącymi elementami dekoracyjnymi podkreślając elegancję i dynamiczny charakter tej wersji.

Obręcze aluminiowe 21'' BROOKLYN

Obręcze aluminiowe 21'' BROOKLYN dostępne są wyłącznie w wersji E-TENSE 4x4 360. Towarzyszą im zaciski hamulcowe z logo "DS PERFORMANCE", które podkreślają unikalny wygląd DS 7.

Wnętrze wykończone skórą Nappa

Wyrafinowane wnętrze DS 7 w wersji hybrydowej plug-in jest eleganckie w każdym detalu. Do jego wykończenia wykorzystano materiały najwyższej jakości, takie jak skóra Nappa. Wzór bransolety zegarka, opracowany przez mistrzów francuskiej sztuki tapicerskiej, podkreśla wysublimowany wygląd siedzeń w wersji specjalnej.

Otwierany dach panoramiczny

Zapewnij sobie jeszcze więcej komfortu dzięki otwieranemu dachowi panoramicznemu, który jest standardowym wyposażeniem tej wersji specjalnej. Składa się on z dwóch szklanych modułów (stałego i ruchomego) i doskonale doświetla wnętrze zapewniając pasażerom idealne warunki podróżowania.

DS PIXEL LED VISION 3.0

Inteligentne reflektory DS PIXEL LED VISION 3.0 zwiększają bezpieczeństwo jazdy dostosowując tryb pracy do warunków zewnętrznych (miasto, trasa, pogoda itp.). Wiązka światła podąża za krzywizną zakrętu, co poprawia widoczność na krętych drogach.
Hifi System FOCAL Electra®
Przyjmij zaproszenie do wnętrza DS 7 E-TENSE 4x4 360 i ciesz się unikalnym doświadczeniem akustycznym dzięki systemowi HiFi FOCAL Electra®. W jego skład wchodzi 14 głośników, w tym subwoofer, a łączna moc sięga 515 W. System ten emituje niezwykle głęboki dźwięk i zapewnia doznania porównywalne z salą koncertową.
Dbałość o detale
Poczuj wyrafinowane rzemiosło w służbie Twojego komfortu dzięki wnętrzu OPÉRA Basalt Black, Pearl Grey Nappa Leather ze skórzanym wykończeniem, RIVOLI Basalt Black Leather lub Black Alcantara®.
WNĘTRZE OPÉRA PEARL GREY
WNĘTRZE OPERA BLACK BASALT
WNĘTRZE RIVOLI BLACK BASALT
WNĘTRZE BLACK ALCANTARA®

Niezwykle wydajna hybryda

E-TENSE 360 KM z napędem na cztery koła

Esencja mocy i inteligentnej technologii

Napęd E-TENSE osiągający 360 KM i napęd na cztery koła: DS 7 to jeden z najmocniejszych samochodów w segmencie, który umożliwia bezpieczną jazdę w każdych warunkach i na każdym rodzaju nawierzchni.

Know-how zdobywcy podwójnego tytułu mistrzowskiego

Za opracowanie niezwykle zaawansowanego układu napędowego i zawieszenia w tej wersji odpowiadał dział DS Performance, który zdobył tytuły mistrzowskie w Formule E w sezonach 2019 i 2020. Dzięki temu samochód doskonale się prowadzi, a wrażenie dynamicznej harmonii osiąga w DS 7 E-TENSE 4x4 360 całkiem nowy wymiar. Owocem zaawansowanych prac jest optymalny kompromis pomiędzy idealnymi właściwościami jezdnymi a najwyższym komfortem

USŁUGI SZYTE NA MIARĘ

Only You

Poznaj nasz program usług dostosowanych do potrzeb.

Umowy serwisowe

Zapewnij sobie spokój dzięki naszym ofertom obsługi serwisowej i assistance.