Zaprojektuj swojego DS 4 dzięki konfiguratorowi DS.
Jesteś zainteresowany modelem DS 4?
Dostępne wykończenia
Twój kompaktowy hatchback jest dostępny w kilku wersjach: BASTILLE, PERFORMANCE LINE, RIVOLI oraz OPERA. Wszystkie te wykończenia zawierają szereg wyposażenia standardowego i akcesoria, które spełnią wszystkie Twoje oczekiwania.
Wybór jednostki napędowej
W zależności od wybranego poziomu wykończenia, Twój DS 4 jest dostępny z silnikiem benzynowym PureTech, dieslem BlueHDI lub hybrydowym plug-in E-TENSE. Aby zagwarantować maksymalny komfort, DS 4 jest dostępny z 8-biegową automatyczną skrzynią biegów, niezależnie od wybranego silnika.
Wnętrze i design zewnętrzny, który pasuje do Ciebie
Twój DS 4 może zostać spersonalizowany w najdrobniejszych szczegółach dzięki wielu dostępnym opcjom: wybór wnętrza, koloru nadwozia i dachu, a nawet rodzaj kół. Stwórz swojego DS 4, wybierając elementy, które Ci odpowiadają.
Wymiary
DS 4 mierzy 4400 mm długości, 1866 mm szerokości przy złożonych lusterkach zewnętrznych i 1470 mm wysokości. Dzięki pojemności bagażnika wynoszącej 430 l, DS 4 posiada również liczne schowki oferujące praktyczną i funkcjonalną przestrzeń.
Wyposażenie
Z myślą o Twoim komforcie i bezpieczeństwie, DS 4 oferuje szereg elementów wyposażenia w zależności od wybranej wersji: zagłówki regulowane w 4 kierunkach, regulowane siedzenie w fotelu kierowcy, podgrzewaną kierownicę, wentylowane fotele z funkcją masażu.