COVID-19 - Wasze zdrowie jest dla nas najważniejsze. Praca Salonów Marki DS oraz Autoryzowanych Serwisów DS odbywa się z zachowaniem wszelkich środków ostrożności, zaleceń i wytycznych związanych z ochroną zdrowia oraz przestrzeganiem zasad higieny.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

SUV & CROSSOVER

SUV, Crossover, Kompaktowy SUV: każdy z naszych modeli łączy innowacyjny design z najnowszymi rozwiązaniami technologicznymi. Unikalna identyfikacja świetlna zwraca uwagę, a odważny, kojarzący się z solidnością styl poprawia samopoczucie i zwiększa poczucie bezpieczeństwa. To definicja samochodu premium według marki DS.

SUV DS 7 CROSSBACK

DS 7 CROSSBACK

Miłośnicy nowych doznań za kierownicą mają okazję doświadczyć jazdy w całkiem nowym wymiarze. DS 7 CROSSBACK wyposażony jest w dwa szerokie ekrany o przekątnej 12'', system DS NIGHT VISION zapewniający doskonałą widoczność w ciemności oraz DS CONNECTED PILOT, który automatycznie zachowuje odpowiedni dystans do samochodu jadącego z przodu i utrzymuje DS 7 CROSBACK w granicach pasa ruchu.  

Dzięki najnowszej technologii DS PARK PILOT wystarczy wykonać jeden ruch, a samochód samodzielnie zaparkuje prostopadle lub równolegle. Włącz kierunkowskaz i obserwuj, jak działa magia!


Daj się zaskoczyć wyrafinowaną elegancją kokpitu DS 7 CROSSBACK. Po uruchomieniu samochodu oczom kierowcy ukazuje się zegarek B.R.M R180, zintegrowany z deską rozdzielczą.

 

Podróżuj DS 7 CROSSBACK i ciesz się przestronnym wnętrzem. Samochód wyposażony jest w pięć pełnowymiarowych siedzeń i bagażnik o pojemności 555 l, jeden z największych w segmencie.

 

Wyraź swoją osobowość za kierownicą DS 7 CROSSBACK wybierając jedną z pięciu Inspiracji DS: Opéra, Faubourg, Rivoli, Bastille lub Performance Line.

 

Awangardowy design, wyrafinowane wnętrze, najnowocześniejsze technologie: DS 3 CROSSBACK jest naprawdę wyjątkowy. Atutem samochodu jest odważny design − charakterystyczny grill, motyw DS Wings, wysuwane klamki i unikalna identyfikacja świetlna. Wykończone materiałami najwyższej jakości wnętrze pobudza zmysły i jest prawdziwym symbolem francuskiego know-how. Dzięki systemowi DS DRIVE ASSIST możesz cieszyć się półautonomiczną jazdą, a technologia DS SAFETY dba o najwyższy poziom bezpieczeństwa. Poznaj wyjątkowy samochód premium, który wyróżnia się na tle innych dzięki unikalnemu stylowi.